برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1351 , پاسخ ها : 4
موضوع: افزایش مدت پروژه

افزایش مدت پروژه

چطور میتونم به وسط پروژه و وسط تایم لاین چند ثانیه یا چند فریم اضافه کنم ؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    از منوی composition گزینه Composition Setting اونجا زمان رو کمتر یا بیشتر کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

فکر کنم منظورم رو درست بیان نکردم . فرض کن یه پروژه 10 ثانیه ای داریم . میخوام 4 ثانیه به ثانیه ی 6 اضافه کنم. که در مجموع بشه 14 ثانیه . اما 4 ثانیه با وسط کامپوزیشن اضافه کردم

kkhodaey آنلاین نیست.
    Accountable and help

شماره کاربری
    12739
    نقل قول نوشته اصلی توسط sabet.13 نمایش پست ها
    فکر کنم منظورم رو درست بیان نکردم . فرض کن یه پروژه 10 ثانیه ای داریم . میخوام 4 ثانیه به ثانیه ی 6 اضافه کنم. که در مجموع بشه 14 ثانیه . اما 4 ثانیه با وسط کامپوزیشن اضافه کردم
    با سلام . پاسخ را که استاد هادی پور فرمودند . لطفا کمی دقت کنید . شما ابتدا زمان کامپوزیشن را باید افزایش بدهید و بعد با برش لایه در زمان مورد نظر ، ویدئوتان را به ثانیه دلخواه ( ثانیه 6 ) اضافه کنید . البته این به شرطی است که مقصودتان یک لایه باشد . اگر صد لایه داشته باشید که هر کدام در همان فریم کاری انجام میدهد ، یا باید همه را هماهنگ کنید و یا ...

نقل قول نوشته اصلی توسط kkhodaey نمایش پست ها
    با سلام . پاسخ را که استاد هادی پور فرمودند . لطفا کمی دقت کنید . شما ابتدا زمان کامپوزیشن را باید افزایش بدهید و بعد با برش لایه در زمان مورد نظر ، ویدئوتان را به ثانیه دلخواه ( ثانیه 6 ) اضافه کنید . البته این به شرطی است که مقصودتان یک لایه باشد . اگر صد لایه داشته باشید که هر کدام در همان فریم کاری انجام میدهد ، یا باید همه را هماهنگ کنید و یا ...
    یا؟؟؟ اگه سازنده این نرم افزار ادوبی هستش باید یه راه اسونتر وجود داشته باشه, با کنترل شیف دی میشه لایه هارو جدا کردو فاصله انداخت به نظرم, اما دنبال راه معقولتر میگردم.

کلمات کلیدی این موضوع