برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 1678 , پاسخ ها : 8
موضوع: مشاوره در خصوص ارائه نمونه کار

Lightbulb مشاوره در خصوص ارائه نمونه کار

درود اساتید

چند وقت پیش با یکی از دوستان یه فیلم کوتاه جمع و جور تهیه کردیم، الان این اثر رو میخایم به یک آشنایی جهت نمونه کار نشون بدیم
    اما مسئله اینه که به اون فرد کاملا اعتماد نداریم...
    چه راه هایی وجود داره تا فایل خروجی رو یک جوری غیر قابل استفاده(سوء استفاده) کنیم؟ چیزی که خودم میدونم مثلا میتونیم روش لوگو بزنیم، ولی خب میشه لوگو رو از روی ویدئو برداشت!
    شما راه های دیگه ای سراغ دارید تا جلوی سوء استفاده احتمالی رو بگیریم؟

سپاس

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    واترمارک نوشته بزرگ بزار.یاکیفیت وسایزش روکوچیک کن.

نقل قول نوشته اصلی توسط m1233 نمایش پست ها
    واترمارک نوشته بزرگ بزار.یاکیفیت وسایزش روکوچیک کن.
    درود حاجی
    چطوری واترمارک درست کنم؟
    اگه واترمارک بزارم امکانش نیست ویرایش بشه و برش دارن؟

m1233 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21792
    نه فک نکنم من رونمونه کارام میزارم.موفق باشی

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    ی ضربدر بزرگ روش بزن یا اسم یا لوگوتون به صورت کم رنگ که طرف تشخیص بده فیلم چی ب چیه .. در عین حال نمیشه لوگورو هم حذف کرد چون کار خراب میشه
    ???? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ???? ??? ????????? ???? ?????? ?? ?????...

نقل قول نوشته اصلی توسط nima419 نمایش پست ها
    ی ضربدر بزرگ روش بزن یا اسم یا لوگوتون به صورت کم رنگ که طرف تشخیص بده فیلم چی ب چیه .. در عین حال نمیشه لوگورو هم حذف کرد چون کار خراب میشه
    من چنتا آموزش دیدم تو یوتیوب لوگو لباس یک فرد رو جذف میرد! فکر نمیکنم حذف کردن لوگو خیلی دردسر داشته باشه...
    نظرت راجب افکت چیه؟
    یکسری افکت بی ربط بزارم که نور و رنگ پلان ها رو عمدا خراب کنه... طوریکه قابل استفاده نباشه و مشخص هم باشه عمدی ـه

nima419 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8766
    لوگوی لباس با لوگوی بزرگ رو کل فیلم فرق داره .شرکت های بزرگ عموما از این روشها استفاده میکنن یا ضربدر روی فیلم یا لوگوی خودشون بزرگ و کم رنگ مثل شرکت vide hive ....خوب افکت هم شاید خروجی کارتو خراب کنه و نظر مشتری عوض بشه ..... اگه به موضوع و تشخیص مشتری ضربه نزنه مشکلی نداره بنظرم
    ???? ?? ?? ???? ??? ???????? ???? ?????? ?? ????? ? ???? ?? ?? ???? ??? ????????? ???? ?????? ?? ?????...

نقل قول نوشته اصلی توسط nima419 نمایش پست ها
    لوگوی لباس با لوگوی بزرگ رو کل فیلم فرق داره .شرکت های بزرگ عموما از این روشها استفاده میکنن یا ضربدر روی فیلم یا لوگوی خودشون بزرگ و کم رنگ مثل شرکت vide hive ....خوب افکت هم شاید خروجی کارتو خراب کنه و نظر مشتری عوض بشه ..... اگه به موضوع و تشخیص مشتری ضربه نزنه مشکلی نداره بنظرم
    منم با نظر شما کاملا موافقم و خودم هم از این روش استفاده میکنم

همون کاری که ویدیو هایو میکنه یا خیلی از خبرگزاری ها انجام میدن، یه نوشته خیلی بزرگ قرار بدید بر روی کل مدت زمان فیلم اما برای این که خیلی زشت نشه نمونه کارتون opacity لایه متن رو کم کنید.

کلمات کلیدی این موضوع