برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 28

سوال های مختلف, خطا و پیام و کمک پیرامون کار با نرم افزار افتر افکتس

سلام خوشحالم که با این انجمن اشنا شدم.
    قبلا گفتم که تازه کار با نرم افزار افتر افکتس رو شروع کردم, اما سوالات مختلفی برام پیش میاد در هنگام کار باهاش که گاهی اصلا نمیدونم موضوع چی هست.
    خدارو شکر اینجا تونستم خیلی مطالب مفید بخونم و نصب کنم.
    گفتم یک تاپیک بزنم برای سوال های خودم که از این به بعد برام پیش میاد و اینجا از شما راهنمایی بخوام.
    پیشتر از کمکتون ممنونم.

اما سوالم :

من یک پروژه اماده دانلود کردم وقتی Open Project می کنمش , دو پیام میده میخواستم ببینم این دو معنیش چیه و باید چیکار کنم :
    عکس گرفتم میذارم :

بعدش این پیام رو میده :

------------------------------------------

همچنین نیاز به دوتا پلاگین داشت که نصب کردم :
    Element 3D, Optical Flares

و سوال بعدیم این هست که , این دو پلاگین رو که نصب کردم کافیه و خودش روی پروژه اعمال میشه؟ یا اینکه باید به روی پروژه اعمالشون کنم ؟
    و اگر باید اعمال کنم چطوری هست ؟

ممنونم ازتون اگر راهنمایی کنید.
    با تشکر
    ????????? ??? ?????, "??" ? "??????" / ?????, ??? ??????? ???????????
    ??????? ?? ??? ?? ?????? ???? / ?????????? ??? ?? ????? ?????.

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام دوست عزیز
    در خصوص سئوال اولی گفته باید پروژه رو کانورت کنی و البته نسخه ویندوز 64 هست . فکر میکنم در خصوص ورژن افتر افکت باشه که باید از ورژن های بالاتر استفاده کنی .احتمالا این مشکل برطرف بشه .
    و اما در خصوص سئوال دوم . باید فونت هایی که گفته در محل فونت های ویندوزت نصب کنی . به دلیل نبودن این فونت ها این پیام دومی داده شده .فونت ها رو نصب کن و مجدد پروژه رو باز کن دیگه بهت پیام خطا نمیده .
    در خصوص پلاگین ها فقط کافیه پلاگین مورد نظر نصب بشه خودش اونو میشناسه و باهاش هماهنگ میشه . دیگه نیازی نیست شما مجدد پلاگین رو بهش اعمال کنی
    موفق باشی
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در خصوص سئوال اولی گفته باید پروژه رو کانورت کنی و البته نسخه ویندوز 64 هست . فکر میکنم در خصوص ورژن افتر افکت باشه که باید از ورژن های بالاتر استفاده کنی .احتمالا این مشکل برطرف بشه .
    و اما در خصوص سئوال دوم . باید فونت هایی که گفته در محل فونت های ویندوزت نصب کنی . به دلیل نبودن این فونت ها این پیام دومی داده شده .فونت ها رو نصب کن و مجدد پروژه رو باز کن دیگه بهت پیام خطا نمیده .
    در خصوص پلاگین ها فقط کافیه پلاگین مورد نظر نصب بشه خودش اونو میشناسه و باهاش هماهنگ میشه . دیگه نیازی نیست شما مجدد پلاگین رو بهش اعمال کنی
    موفق باشی

ممنونم ازتون درست بود و من یکی از فونت ها رو دانلود کردم و نصب کردم و فقط الان یک فونت رو پیغام میده و اصلا پیداش نمیکنم.

ببخشید شما فونت : Trajan رو ندارید بدید نصب کنم ؟

ممنونم ازتون

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seratupus نمایش پست ها
    ممنونم ازتون درست بود و من یکی از فونت ها رو دانلود کردم و نصب کردم و فقط الان یک فونت رو پیغام میده و اصلا پیداش نمیکنم.

ببخشید شما فونت : Trajan رو ندارید بدید نصب کنم ؟

ممنونم ازتون
    http://www.fontpalace.com/font-downl...anPro-Regular/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    ممنونم ازتون , من نصب کردم این فونت رو چند بار هم امتحان کردم اما این دفعه همچنان همون پیغام رو میده.
    توی لیست فونت ویندوز هم رفتم دیدم این فونت هستش و نصب شده اما باز افتر افکت اجرا میکنه پروژه باز میکنم میبینم همون پیغام رو میده.
    چیکار باید کنم به نظرتون ؟
    ممنونم از توجهتون

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seratupus نمایش پست ها
    ممنونم ازتون , من نصب کردم این فونت رو چند بار هم امتحان کردم اما این دفعه همچنان همون پیغام رو میده.
    توی لیست فونت ویندوز هم رفتم دیدم این فونت هستش و نصب شده اما باز افتر افکت اجرا میکنه پروژه باز میکنم میبینم همون پیغام رو میده.
    چیکار باید کنم به نظرتون ؟
    ممنونم از توجهتون
    با سلام و تشکر و همچنین با اجازه دوستان بزرگوار
    دوست عزیز پیام اولی طبق گفته دوست عزیزمون مربوط به کانورت پروژه هست
    ابتدا این مطلب رو بخاطر داشته باشید ، پروژه آماده یا پروژه ای که میسازید ، در صورتی که فرضاً دو نسخه افترافکت روی سیستم نصب داشته باشید و پروژه ورژن پائین تر رو در ورژن بالاتر باز کنید و کانورت نمائید دیگه در ورژن پائین تر نمیتوانید اون پروژه رو باز کنید.
    راه حل : یک کپی از کل پروژه در جای دیگه ذخیره و از آن در ورژن بالاتر استفاده کنید.( این رو اضافه بر سوال شما عرض کردم دونستنش بد نیست ).

بابت اخطار اول و دوم که اکثراً برای پروژه های آماده میاد ، اگه ورژن افترافکت شما آخرین نسخه است ، هیچ مشکلی نیست هر دو رو ok بزنید ، اولی گرفتن تائید از شما برای کانورت هست ( سعی کنید تمام پلاگین ها نصب باشه تا از لحاظ پلاگین به مشکل برخورد نکنید ). فقط پروژه های ساخته شده در ورژن بالا در ورژن های پائین افترافکت باز نمیشه.
    دومی که مربوط فونت هست نیازی نیست خودتون رو زیاد اذیت کنید ، ok کنید و خود افترافکت می بینید فونتی جایگزین میکنه دوست نداشتید فونت مشابه یا هر فونتی دوست داشتید جایگزین کنید.
    موفق باشید
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام و تشکر و همچنین با اجازه دوستان بزرگوار
    دوست عزیز پیام اولی طبق گفته دوست عزیزمون مربوط به کانورت پروژه هست
    ابتدا این مطلب رو بخاطر داشته باشید ، پروژه آماده یا پروژه ای که میسازید ، در صورتی که فرضاً دو نسخه افترافکت روی سیستم نصب داشته باشید و پروژه ورژن پائین تر رو در ورژن بالاتر باز کنید و کانورت نمائید دیگه در ورژن پائین تر نمیتوانید اون پروژه رو باز کنید.
    راه حل : یک کپی از کل پروژه در جای دیگه ذخیره و از آن در ورژن بالاتر استفاده کنید.( این رو اضافه بر سوال شما عرض کردم دونستنش بد نیست ).

بابت اخطار اول و دوم که اکثراً برای پروژه های آماده میاد ، اگه ورژن افترافکت شما آخرین نسخه است ، هیچ مشکلی نیست هر دو رو ok بزنید ، اولی گرفتن تائید از شما برای کانورت هست ( سعی کنید تمام پلاگین ها نصب باشه تا از لحاظ پلاگین به مشکل برخورد نکنید ). فقط پروژه های ساخته شده در ورژن بالا در ورژن های پائین افترافکت باز نمیشه.
    دومی که مربوط فونت هست نیازی نیست خودتون رو زیاد اذیت کنید ، ok کنید و خود افترافکت می بینید فونتی جایگزین میکنه دوست نداشتید فونت مشابه یا هر فونتی دوست داشتید جایگزین کنید.
    موفق باشید
    ممنونم از راهنماییتون و همچنین از همگی عزیزان

اهان پس خیالم راحت شد که حداقل فونت از بین نمیره و جایگزین میشه و این خبر خوبی هست که لااقل بدونم پروژه به خوبی لود شده و مشکلی نداره.
    ممنونم ازتون.
    اخدا خیر بده به همتون سپاسگزارم

ضمن تشکر از همه عزیزان.

مشکل بعدی در اجرای پروژه :

وقتی پروژه اماده رو باز می کنم , تکست 3D که باید مثل دموی اصلی پروژه باشه نمایش داده نمیشه و به صورت سیاه و ساده نمایش داده میشه.
    پلاگین ها مورد نظر هم نصب کردم.
    Element 3D
    Optical Flares
    اینها توی لیستم هست , پس معنیش اینه که درست نصب شدن دیگه درسته ؟
    نمی دونم اصلا به اینا مرتبط داره یا نه.
    میخواستم ببینم مشکل از کجاست واقعا. ممنونم از راهنماییتون.
    من یک عکس از مشکلم میگذارم تا بهتر متوجه منظورم بشید.

مشکل این هست که ماله من سیاه هست درصورتی که فایل اصلی اینطوری نیست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

سوال بعدی اینکه :

توی افتر افکتس CC 2015 گزینه Multiprocessing کجاست ؟

سوال بعدی اینکه :
    توی این عکس این دو عدد و نوشته ی قرمز بیانگر چی هستند ؟

ممنونم ازتون

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع