برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1930 , پاسخ ها : 6
موضوع: یه سوال جامع و مهم از همه دوستان

یه سوال جامع و مهم از همه دوستان

اقایون سلام
    خسته نباشین
    یه سوال خیلی مهم برام پیش اومده در خصوص برنامه افتر افکت و خیلی ذهنمو مشغول خودش کرده
    من فتوشاپ و ایلستراتور و کورل و در حد حرفه ای بلدم و خودمم کانون تبلیغاتی دارم و یه چند وقاتی علاقه پیدا کردم به تیزر های موشن گرافیک بخاطر استایل گرافیکی و فلتی که دارن
    تو این مدت زمین و اسمونو زیر و رو کردم تا بتونم یاد بگیرم دیدم دیدش خیلی وسیع تر از فتوشاپ و این حرفاس
    الان برام یه سوالی پیش اومده
    می خوام بدونم که دوستانی که این تیزر هارو می سازن واقعا برای هر المان مثلا یه موبایل که می چرخه چند دقیقه وقت صرف می کنن یا نه پلاگینی چیزی هست که به سرعت اینارو کوچیک و بزرگ یا چرخون و این چیزا می کنه؟
    یه فیلم براتون اپلود کردم که اگه نگاه کنین ممنون میشم
    خیلی هر تیکه از این فیلم زمان می بره نمی دونم ذهنمو بد جور درگیر کرده
    یه نکته هم بگم
    ما مثلا تو کار گرافیکی از فایل های وکتور استفاده می کنیم یعنی از پیش امادس و ته تهش رنگشو با ایلستراتور عوض می کنیم و بعد تو فتوشاپ ازش استفاده می کنیم می خوام اینو بدونم که این تیزر ها همچین قابلیتی دارن؟
    یعنی سایتی مثل فری پیک هست که پروژه های فلت انیمت شده رو به رایگان همراه با افکت چرخون و این چیزا موجود داشته باشه؟
    ممنونم

اینم لینکش

http://uplod.ir/vw3bumcyrysq/قالب_اف...C_2015.3gp.htm

mohsen_dalir آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    1365
    دوست عزیز شما بهتره چند تا آموزش در این مورد که میخواید رو
    ببینید خودتون متوجه میشید به چه صورته
    در صفحه اصلی سایت آموزش های مقدماتی رو میتونید ببینید

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    اگه خیلی نمیخای با افتر افکت خودت رو درگیر نکنی ( البته با توضیحاتی که دادید ظاهرا دارید معتادش میشید) میتونید از پروژه های آماده که بسیار هم زیاده استفاده کنید تا کم کم ورود جدی داشته باشید
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

محسن جان ممنون واللله یه اموزشو دارم نگاه می کنم فکر می کنم باب اسفنجی یه اسکریپت داره انیمیت میکنه حالا ببینم جای رضا هست یا نه
    ولی دوباره میام تو این پیج خودم اگه به مشکل برخوردم راهنمایی می گیرم
    عباس جان والله پروژه های اماده ای تو این بعد فلت من تا الان به چشمم نخورده و همشون بیشتر کاراییه که مورد پسندم واقع نشده این فلت ها اصلا یه چیز دیگه این
    من سوالی که الان دارم می خوام بدونم یه نفر بخواد همچین قلتی بسازه نزدیک به یکی دو هفته باس روش کار کنه؟ اخه تو هر فریم باس هزار جور اینمیت کنه که

سلام دوباره
    باز ببخشین دوستان مزاحم شدم
    والله من یه مقدار کار کردم و به جاهایی خوبی از نظر خودم رسیدم
    همین که مفهومه انیمیت و فریم بندی و کم کمی کار با ابزار هارو یاد گرفتم برای من شد پیشرفت
    اما الان یه مقدار به چند تا مشکل اساسی خورم
    قطع به یقیین دوستان انیمیشین های دیرین دیرین رو دیدن
    الان برای من یه سوالی ییش اومده جحئدای همه ی سوالاتی که می خوام بپرسم
    اونم اینه
    تو این انیمیشن
    هر فریمش انیمیت شده
    و من دارم برای خودم حساب میکنم که فرض 3 دقیقه ای که انیمت شده چقدر می تونه زمان بر باشه برای خالی انیمیت تک تک اعضاش
    می خوام بدونم که ایا میشه ما ار پروژه های اماده ای که انیمت اعضا رو انجام دادن روی کارکتر ساکن خودمون اعمال کنیم؟
    یعنی ما یه پروژه انیمیت کرده داریم یکی نداریم میشه اون افکت دستو به اون یکی هم اعمال کنیم
    اگه میشه چجوری؟
    وگرنه خیلی داستان میشه برای کار کردن با هاش

یه عکسی اپلود کردم اگه بر تخم چشمام منت بزارید ببینید متوجه برخی از مشکلات من میشید
    بازم طف کردید
    اینم بگم من تو پلاگین هایی که هادی پور عزیز معرفی کردن جهت انیمیت
    فکر کنم duik از همه بهتر باشه درسته؟>

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.aboozarian نمایش پست ها
    سلام دوباره
    باز ببخشین دوستان مزاحم شدم
    والله من یه مقدار کار کردم و به جاهایی خوبی از نظر خودم رسیدم
    همین که مفهومه انیمیت و فریم بندی و کم کمی کار با ابزار هارو یاد گرفتم برای من شد پیشرفت
    اما الان یه مقدار به چند تا مشکل اساسی خورم
    قطع به یقیین دوستان انیمیشین های دیرین دیرین رو دیدن
    الان برای من یه سوالی ییش اومده جحئدای همه ی سوالاتی که می خوام بپرسم
    اونم اینه
    تو این انیمیشن
    هر فریمش انیمیت شده
    و من دارم برای خودم حساب میکنم که فرض 3 دقیقه ای که انیمت شده چقدر می تونه زمان بر باشه برای خالی انیمیت تک تک اعضاش
    می خوام بدونم که ایا میشه ما ار پروژه های اماده ای که انیمت اعضا رو انجام دادن روی کارکتر ساکن خودمون اعمال کنیم؟
    یعنی ما یه پروژه انیمیت کرده داریم یکی نداریم میشه اون افکت دستو به اون یکی هم اعمال کنیم
    اگه میشه چجوری؟
    وگرنه خیلی داستان میشه برای کار کردن با هاش

یه عکسی اپلود کردم اگه بر تخم چشمام منت بزارید ببینید متوجه برخی از مشکلات من میشید
    بازم طف کردید
    اینم بگم من تو پلاگین هایی که هادی پور عزیز معرفی کردن جهت انیمیت
    فکر کنم duik از همه بهتر باشه درسته؟>
    سلام
    خوب بله شما باید هر فریم انیمیت کنید و مثلا اگه کد نویسی هارو یاد بگیرید باز هم بهتره دیگه نیازی نیست کیفریم بسازید و این چیزا
    بعد افتر افکت و پلاگین duik برای انیمیت خوبه ولی به نظرم برای انیمیت طولانی نه چون یکم سخت میشه
    هر چند 3 دقیقه طولانی نیست
    بهتره برای انیمیت از Anime Studio نرم افزار مخصوص استفاده کنید یعنی اگه میخواین انیمیت بلند بسازید

در مورد عکس شما بهتره آموزش ببینید چون چیز زیادی در مورد افتر افکت نمیدونید
    http://www.video-effects.ir/?p=8056
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع