برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2381 , پاسخ ها : 10
موضوع: نمونه کار کامپوزیت انفجار هواپیما

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506

نمونه کار کامپوزیت انفجار هواپیما

سلام و خسته نباشید میگم خدمت شما دوستان
    دیشب نشستم و شروع کردم یک صحنه اکشن را درست کنم و حال بعد از دو ساعت کار این تک فریم کامپوزیتی بیرون آمد

آپدیت جدید :

البته میدونم زیاد خوب نشده اما ، ان شاالله در آینده همین تک فریم را به یک صحنه سینمایی قشنگ تبدیلش میکنم
    دوستان عزیزم ، خوشحال میشوم نقاط ضعف و قوت کارم را بگویید
    امیدوارم خوشتون آمده باشد
    مدت ساخت : 2 ساعت
    مدت رندر : 10 ثانیه
    نرم افزار : افتر افکت ، المنت تی ری دی
    در پناه خدا
    ویرایش توسط moharer : 02-20-16 در ساعت 23:28

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام دوست من
    اولا که بسیار عالیه و خسته نباشی و حسابی خداقوت
    فقط یه چند تا نکته :
    در نورپردازیت شما دوتا منبع نور داری. یکی خورشید پشت سر هواپیما و دومی یه نور خورشید از جلوی هواپیما که نوک دماغه تاثیرش دیده میشه و یجوری صحنه رو گیج میکنه . اگه نور رو از همین جلوی هواپیما قرار بدی که خیلی خوب میشه و لنز فلیر رو هم از بغل بهش بده .
    در انفجار اگه رنگها رو تقویت میکردی خیلی بهتر میشد و انفجار از بی حالی در می اومد . اینطوری انگاری یارانشو نگرفته تا یکمی جون داشته باشه و رنگ و لعابش بیشتر باشه برای انفجار
    انعکاس نور انفجار رو در بدنه و زیر هواپیما اگه بیشتر تقویت میکردی حس بهتری میداد .
    در صحنه انفجار هم اگه قسمتی از بال هواپیما رو در انفجار وارد میکردی خیلی بهتر میشد . اینطوری معلوم میشه انفجار در قسمت عقبی و دم هستش و دلیلی برای شکستن بال هواپیما نیستش
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

خیلی عالیه خسته نباشی

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    سلام دوست من
    اولا که بسیار عالیه و خسته نباشی و حسابی خداقوت
    فقط یه چند تا نکته :
    در نورپردازیت شما دوتا منبع نور داری. یکی خورشید پشت سر هواپیما و دومی یه نور خورشید از جلوی هواپیما که نوک دماغه تاثیرش دیده میشه و یجوری صحنه رو گیج میکنه . اگه نور رو از همین جلوی هواپیما قرار بدی که خیلی خوب میشه و لنز فلیر رو هم از بغل بهش بده .
    در انفجار اگه رنگها رو تقویت میکردی خیلی بهتر میشد و انفجار از بی حالی در می اومد . اینطوری انگاری یارانشو نگرفته تا یکمی جون داشته باشه و رنگ و لعابش بیشتر باشه برای انفجار
    انعکاس نور انفجار رو در بدنه و زیر هواپیما اگه بیشتر تقویت میکردی حس بهتری میداد .
    در صحنه انفجار هم اگه قسمتی از بال هواپیما رو در انفجار وارد میکردی خیلی بهتر میشد . اینطوری معلوم میشه انفجار در قسمت عقبی و دم هستش و دلیلی برای شکستن بال هواپیما نیستش
    سلام خسته نباشید دوست من آقای محمدکمیل .
    من از این همه لطف شما سپاس گذارم
    در همه موارد زکر شده ، با شما کاملا موافق هستم
    اما چند نکته را خدمت شما عرض می کنم :
    راستش ، نور پشت سر هواپیما برای فانتزی شدن کار گذاشتم .
    حقیقتا انفجار از موتور هواپیما هست و از جای دیگری صورت نگرفته .
    دلیل شکسته شدن بال هواپیما به خاطر وجود لوله سوخت رسانی به موتور هواپیما هست ، که هم لوله و هم موتور هواپیما منفجر میشود
    ان شاالله تا آخر امشب ، آپدیت را در همین پست قرار میدهم
    خیلی سپاس گذارم از راهنمایی دقیقتان ، واقعا خیلی عالی بود
    در پناه خدا

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Youtube نمایش پست ها
    خیلی عالیه خسته نباشی
    سلام خسته نباشید دوست من
    ممنون از لطف شما دوست عزیز
    در پناه خدا

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    دمت گرم

سلام

خیلی عالی

پیشنهاد می کنم یه مقدار تکسچر و بافت هواپیما رو طبیعی تر کنید و مثلا با فتوشاپ خراش و کثیفی بهش اضافه کنید

نکاتی که آقا کمیل گفتن درست و جالبه

دیگه اینکه انفجار قاعدتا باید یه مقدار از جلوی موتور هم بیرون بیاد ، البته شاید

در آخر یک سوال : الان اون جنگنده پشت سر ، موشک زده به موتور هواپیمای مسافر بری ؟! یا خود به خود ترکیده ؟!

دیگه اینکه اون نور هایی که پشت سر جت جنگنده هست چیه ؟ (ظاهرش هم یه کم غیر طبیعیه)
    به نظر میاد مثل اون فش فشه هایی هست که جت برای جلوگیری از موشک خوردن از خودش پرت می کنه(شاید برای منحرف کردن سنسور های موشک!) که اگر این باشه باز وجودش در عکس بدون توجیه هست . نه؟

موفق باشید

در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    نقل قول نوشته اصلی توسط King Arc s نمایش پست ها
    سلام

خیلی عالی

پیشنهاد می کنم یه مقدار تکسچر و بافت هواپیما رو طبیعی تر کنید و مثلا با فتوشاپ خراش و کثیفی بهش اضافه کنید

نکاتی که آقا کمیل گفتن درست و جالبه

دیگه اینکه انفجار قاعدتا باید یه مقدار از جلوی موتور هم بیرون بیاد ، البته شاید

در آخر یک سوال : الان اون جنگنده پشت سر ، موشک زده به موتور هواپیمای مسافر بری ؟! یا خود به خود ترکیده ؟!

دیگه اینکه اون نور هایی که پشت سر جت جنگنده هست چیه ؟ (ظاهرش هم یه کم غیر طبیعیه)
    به نظر میاد مثل اون فش فشه هایی هست که جت برای جلوگیری از موشک خوردن از خودش پرت می کنه(شاید برای منحرف کردن سنسور های موشک!) که اگر این باشه باز وجودش در عکس بدون توجیه هست . نه؟

موفق باشید

در پناه حق...
    سلام خسته نباشید دوست من
    چشم وری تکسچر هم کار میکنم
    بله ، من هم با نظرات آقا کمیل موافق هستم
    انفجار در صورتی جلوتر از موتور می اید که هواپیما ثابت باشد ولی چون در تصویر هواپیما در حال پرواز است ، فشار هوا انفجار را به سمت عقب حول می دهد .
    راستش را بخواهید جنگنده فقط برای اسکورت هاوپیما در صحنه قرار دارد و انفجار موتور هواپیما به علت بمب گذاری است
    دقیقا حق با شماست ، این نور ها همان منور هایی است که جت برای منحرف کردن موشک استفاده میشود + ظاهر غیر طبیعی ، والا خودم هم نمی دانم چرا این منور ها را برای جت طراحی کردم
    ممنون از تمام نکاتی که بهش اشاره کردی و همینطور راهنمایی هایی که کردی
    واقعا سپاس گذارم
    در پناه خدا

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506
    دوستان آپدیت جدید به پست اصلی اضافه شد

moharer آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15506