برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

مشاهده : 2469 , پاسخ ها : 12
موضوع: مشکل لینک با افتر

مشکل لینک با افتر

سلام وقتی روی کلیپ راست کلیک میکنم و گزینه replace with after effects composition را میزنم پروژه افتر با یک کامپ خالی بالا میاد و کلیپ رو خودم باید وارد افتر کنم مشکل از کجاست ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    دوست عزیز شما پروژه رو سیو کن و در افترافکت ، پروژه پریمیر رو وارد کن
    نرم افزار پریمیر و افترتون هم سعی کنید یک ورژن باشه و وقتی آخرین آپدیت رو نصب میکنید هر دو آخرین آپدیت رو داشته باشند بهتر با هم تعامل برقرار میکنن
    اینم بگم وقتی گاهی به هم دیگه لینک میکنید خصوصاً وقتی پروژه سنگینه اون یکی نرم افزار رو نبند یه جوری دیگری رو تحت فشار میزاره بهتر باهم مچ میشن تا پلاگیین ها اعمال شده شناسائی بشه
    در بعضی موارد اگه پلاگینهای همدیگر رو نشناسند هم به مشکل برمیخورید
    جسارت کردم استاد هادی پورعزیز دیدم خوابید گفتم مزاحم نشیم اونچه که به عقل ناقصم رسید رو گفتم .
    موفق باشید
    ویرایش توسط ali fallah : 02-08-16 در ساعت 08:23
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز شما پروژه رو سیو کن و در افترافکت ، پروژه پریمیر رو وارد کن
    نرم افزار پریمیر و افترتون هم سعی کنید یک ورژن باشه و وقتی آخرین آپدیت رو نصب میکنید هر دو آخرین آپدیت رو داشته باشند بهتر با هم تعامل برقرار میکنن
    اینم بگم وقتی گاهی به هم دیگه لینک میکنید خصوصاً وقتی پروژه سنگینه اون یکی نرم افزار رو نبند یه جوری دیگری رو تحت فشار میزاره بهتر باهم مچ میشن تا پلاگیین ها اعمال شده شناسائی بشه
    در بعضی موارد اگه پلاگینهای همدیگر رو نشناسند هم به مشکل برمیخورید
    جسارت کردم استاد هادی پورعزیز دیدم خوابید گفتم مزاحم نشیم اونچه که به عقل ناقصم رسید رو گفتم .
    موفق باشید
    سلام و ممنون از پاسختون
    توی پکیج آموزشی که آقای هادی پور برای پریمیر گذاشتند همین کاری رو که گفتم انجام دادند و کلیپ توی افتر باز شد سوال من اینه که چرا وقتی همین کار رو می کنم کامپ خالی باز میشه ؟

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط rbyazdi نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسختون
    توی پکیج آموزشی که آقای هادی پور برای پریمیر گذاشتند همین کاری رو که گفتم انجام دادند و کلیپ توی افتر باز شد سوال من اینه که چرا وقتی همین کار رو می کنم کامپ خالی باز میشه ؟

ببینید واسه منم خیلی وقتا همین مشکلات پیش میاد واسه هر کدوم دو سه مورد گزینه واسه وارد کردن پروژه دارین امتحان
    کنید ببیند چی میشه بازم مشکلی بود 100% استاد بهتر راهنمایی خواهند کرد بازم در خدمتم.
    Meraj Mix

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و ممنون از پاسختون
    سلام
    ببینید اگه شما از ویدیویی هایی که من گذاشتم تو بسته استفاده کردید پس مشکل بخاطر پسوند MOV می باشد چون افتر افکت پسوند MOv رو وارد نمیکنه بخاطر همین ویدیو رو نشان نمیده
    باید نرم افزار Apple Quick Time رو نصب کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread8984.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    ببینید اگه شما از ویدیویی هایی که من گذاشتم تو بسته استفاده کردید پس مشکل بخاطر پسوند MOV می باشد چون افتر افکت پسوند MOv رو وارد نمیکنه بخاطر همین ویدیو رو نشان نمیده
    باید نرم افزار Apple Quick Time رو نصب کنید
    http://forum.video-effects.ir/thread8984.html
    سلام با فرمت های مختلف امتحان کردم و وقتی مستقیم وارد افتر میکنم مشکلی نیست . در ضمن وقتی هم که replace with ... رو میزنم کلیپ داخل پریمیر سیاه میشه در واقع با همون کامپ خالی جایگزین میشه

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام با فرمت های مختلف امتحان کردم و وقتی مستقیم وارد افتر میکنم مشکلی نیست . در ضمن وقتی هم که replace with ... رو میزنم کلیپ داخل پریمیر سیاه میشه در واقع با همون کامپ خالی جایگزین میشه
    خوب می توانید عکسی بزارید
    دقیقا هر دو نرم افزار چه ورژنی است؟ بعد پیغام میده یا نه؟
    Download and Plugin

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    Download and Plugin

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    هیچ پیغام و یا اروری نمیده در واقع لینک انجام میشه فقط کامپ خالیه . هر دو هم ورژن 2014 هستند
    ممنون از وقتی که میگذارید.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

یک توضیح دیگه اینکه وقتی هم توی افتر از طیق دینامک لینک . سکانس پریمیر رو import میکنم این پیغام میاد
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع