برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 1852 , پاسخ ها : 9
موضوع: این نوع افکت هارو از کجا بخرم؟

My2pictures آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20976

این نوع افکت هارو از کجا بخرم؟

سلام دوستان
    این نوع افکت هارو از کجا می تونم تهیه کنم؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    این افکت هارو می توانید با مجموعه Universal یا Sapphire بسازید!

http://www.video-effects.ir/%d8%af%d...%d8%b3-%d9%88/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

My2pictures آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20976
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    این افکت هارو می توانید با مجموعه Universal یا Sapphire بسازید!http://www.video-effects.ir/%d8%af%d...%d8%b3-%d9%88/
    این آموزشو دیدم، ولی امکان ساخت چنین افکت های رو نداره، دوستان هر کسی سایت خوبی برای خرید این نوع افکت ها سراغ داره لطفا معرفی کنه!؟

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    با سلام
    و با اجازه استاد ، این افکتها رو بنده دارم وهمچنین قصد داشتم به مروراز اینها و افکتهای صوتی در قسمت بانک پروژه ها قرار بدم
    دوست عزیز در روزهای آینده سعی میکنم در سایت قرار بدم پیگیر مطلب باشید.
    ضمناً عزیزان فایلهائی در آپلودسنترها قرار داده میشه بعضی اگه ازش دانلودی نشه بعد یکماه خود به خود از اونها پاک میشه در صورتی که نیاز دارید دانلود فرمائید تا شرمنده نشیم.
    موفق باشید.
    Meraj Mix

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط my2pictures نمایش پست ها
    این آموزشو دیدم، ولی امکان ساخت چنین افکت های رو نداره، دوستان هر کسی سایت خوبی برای خرید این نوع افکت ها سراغ داره لطفا معرفی کنه!؟
    با سلام
    دوست عزیز صفحه ای برای دسترسی کاربران به محصولات از این دست اضافه شد و همچنین مورد درخواستی شما اولین گزینه است که اضافه خواهد شد
    فقط باید صبور باشید سرعت آپ پائینه و حجم فایل مورد نظر 9.86gb در 21 پارته ، به محض گذاشتن اولین لینک دانلود مایل بودید شروع به دانلود فرمائید یقیه اضافه خواهند شد.
    نیاز به پرداخت وجه نیست دعا و تشکر از مدیران و مدیر کل سایت کافی است
    باتشکر به آدرس زیر بروید

Meraj Mix

My2pictures آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20976
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali fallah نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز صفحه ای برای دسترسی کاربران به محصولات از این دست اضافه شد و همچنین مورد درخواستی شما اولین گزینه است که اضافه خواهد شدفقط باید صبور باشید سرعت آپ پائینه و حجم فایل مورد نظر 9.86gb در 21 پارته ، به محض گذاشتن اولین لینک دانلود مایل بودید شروع به دانلود فرمائید یقیه اضافه خواهند شد.نیاز به پرداخت وجه نیست دعا و تشکر از مدیران و مدیر کل سایت کافی استباتشکر به آدرس زیر بروید
    مرسی دوست عزیز بابت کاری که می کنید ولی حجم این فایل ها خیلی خیلی بالاست و متاسفانه امکان دانلود کردنشو ندارم، اگه ممکنه سایتی رو معرفی کنید که بصورت پستی بتونم تهیه کنم ممنون

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط My2pictures نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز بابت کاری که می کنید ولی حجم این فایل ها خیلی خیلی بالاست و متاسفانه امکان دانلود کردنشو ندارم، اگه ممکنه سایتی رو معرفی کنید که بصورت پستی بتونم تهیه کنم ممنون
    دوست عزیز طبق قوانین سایت نمیتونم آدرس سایت ایرانی در پست درج کنم و تنها هم از سایتهای ایرانی میتونین فعلاً هم دانلود کنید و خرید نمائید
    اما اینطور میتونم راهنمائی کنم که نام شرکتی که در پست اشاره شده را در اینترنت سرچ کنید به چند سایت ایرانی خواهید رسید حالا بالا و پائین میفروشن فقط دقت کنید اگه کوچکترین تغییری در نام فایلهای این شرکت انجام بدهند یا بدهید نرم افزار یاد شده فایلها را شناسائی نخواهد کرد . ضمناً برای استفاده از این پکیج ها هر سه نرم افزاری که در موضوع پست گنجانده ام را لازم خواهید داشت . اونهائی که من به پست شاید بسته به درخواست و استقبال اضافه کنم 90% به این نرم افزار احتیاج ندارند
    و با کیفیت اصلی هستن چون کمی عزیزان دیدم باهاش به مشکل برمیخورند.
    قصد بنده فقط خدمت و پربارتر کردن سایته والا هم باید وقت بزارم و هم با این سرعت اینترنت و هزینه خودتون میدونین قضیه چیه تا بخواد دان یا آپ کنیم.
    با مدیریت مطرح کنید شاید طرحی برای فروش یا درخواست شما ریختن.
    بازم در خدمتم
    ویرایش توسط ali fallah : 02-10-16 در ساعت 09:01
    Meraj Mix

نقل قول نوشته اصلی توسط My2pictures نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده پکیج عظیمی ازین مجموعه رو دارم.اگر تمایل به خرید دارید به بنده پیام خصوصی بدید.

paswoord چی عزیز?

ali fallah آنلاین نیست.
    Moderator

شماره کاربری
    15113
    نقل قول نوشته اصلی توسط 0511 نمایش پست ها
    paswoord چی عزیز?
    با سلام
    پسورد تمام فایلها همان پسورد استفاده شده در این سایت video-effects.ir می باشد
    لطفاً از گزینه پاسخ به نقل قول استفاده نمائید تا در صورت در دسترس بودن طرف مقابل زورتر به پاسخ برسید و طرف مقابل هم سریعتر متوجه شوند .
    ممنون دوست عزیز از توجه و اطلاع رسانیتون .
    موفق و پاینده باشید
    Meraj Mix

کلمات کلیدی این موضوع