برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشکل در ضرب آهنگ گرفتن در افتر و انتقال به پریمیر

با سلام
    دوستان من وقتی میخوام ضرب آهنگ رودر افتر بگیرم و به پریمیر انتقال بدم (دقیقا طبق فیلم آموزش استاد هادی پور) ، ضرب آهنگ گرفته میشه در افتر و کپی هم می کنم ولی در پریمیر گزینه paste فعال نمیشه که بتونم ادامه کار رو انجام بدم، در واقع انگار چیزی کپی گرفته نشده از جایی ، به نظرتون چکار کنم؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    متاسفانه شما نمیتونید ضرب هارو به عنوان Marker وارد کنید باید روی یک Adjustment وارد کنید. این کارو انجام دادید؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه شما نمیتونید ضرب هارو به عنوان Marker وارد کنید باید روی یک Adjustment وارد کنید. این کارو انجام دادید؟

ببینید من دقیقا مثل فیلم آموزشی که شما قرار دادی روی سایت ، انجام دادم ، در اینصورت طبق گفته شما ، میشه بگید من دقیقا باید چکار کنم؟ یعنی از اون مارکرهای ایجاد شده توی افتر نمی کنم توی پریمیر استفاده کنم ؟ پس این که گفتید که گرفتن ضرب آهنگ در افتر و انتقال به پریمیر یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط مینا قاسمی نمایش پست ها
    ببینید من دقیقا مثل فیلم آموزشی که شما قرار دادی روی سایت ، انجام دادم ، در اینصورت طبق گفته شما ، میشه بگید من دقیقا باید چکار کنم؟ یعنی از اون مارکرهای ایجاد شده توی افتر نمی کنم توی پریمیر استفاده کنم ؟ پس این که گفتید که گرفتن ضرب آهنگ در افتر و انتقال به پریمیر یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    خوب ببینید من تو آموزش توضیح دادم شما باید پروژه رو ببرید نمیشه Marker هارو برد یعنی باید پروژه رو ببرید تا Mark هارو توی پریمیر روی یک لایه ببینید و بعد تو پریمیر به صورت دستی سریع برای کارتون Marker بسازید
    یک اسکریپت هم است که این کارو انجام میده صبر کنید ازش آموزش میزارم
    Download and Plugin

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    خوب ببینید من تو آموزش توضیح دادم شما باید پروژه رو ببرید نمیشه Marker هارو برد یعنی باید پروژه رو ببرید تا Mark هارو توی پریمیر روی یک لایه ببینید و بعد تو پریمیر به صورت دستی سریع برای کارتون Marker بسازید
    یک اسکریپت هم است که این کارو انجام میده صبر کنید ازش آموزش میزارم
    ممنون میشم اگه زودتر آموزش رو بذارید چون نیاز فوری بهش دارم.

ممنون میشم اگه زودتر آموزش رو بذارید چون نیاز فوری بهش دارم.
    ببنید مشکل شما خیلی سادست و ازین دو مورد که میگم مستثنا نیست.مورد اول اینکه وقتی در افتر اون کامپوزیشن رو کپی میگیرید و میاید تو پریمیر حتما در قسمت پروژه پریمیر یک کلیک کنید تا دورش آبی بشه بعد از منوی ادیت گزینه پست رو بزنید.مارکرهاشم رو خوده موزیک میاد.و مورد دوم اینکه چک کنید که آپدیت افتر و پریمیرتون یکی هست یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    ببنید مشکل شما خیلی سادست و ازین دو مورد که میگم مستثنا نیست.مورد اول اینکه وقتی در افتر اون کامپوزیشن رو کپی میگیرید و میاید تو پریمیر حتما در قسمت پروژه پریمیر یک کلیک کنید تا دورش آبی بشه بعد از منوی ادیت گزینه پست رو بزنید.مارکرهاشم رو خوده موزیک میاد.و مورد دوم اینکه چک کنید که آپدیت افتر و پریمیرتون یکی هست یا نه.

با سلام. ورژن افتر 5.5 و پریمیر 5 هست، و کلیک میکنم آبی هم میشه ولی بازم گزینه paste فعال نمیشه!!!!!!
    خواهشا کمکککککککک کنید. مرسی
    ویرایش توسط مینا قاسمی : 02-06-16 در ساعت 11:13

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    با سلام. ورژن افتر 5.5 و پریمیر 5 هست، و کلیک میکنم آبی هم میشه ولی بازم گزینه paste فعال نمیشه!!!!!!
    خواهشا کمکککککککک کنید. مرسی
    سلام
    باید هر دو یک ورژن باشند فکر نکنم 5.5 و 5 جواب بدند
    Download and Plugin

کلمات کلیدی این موضوع