برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 4631 , پاسخ ها : 3
موضوع: نوار زرد رنگ تایم لاین

نوار زرد رنگ تایم لاین

با سلام
    در نرم افزار پریمیر وقتی فایل ایمپورت میشه روی تایم لاین،اگر پروژه درست تعریف شده باشه احتیاجی به رندر نیست و هیچ نوار رنگی بالای تایم لاین قرار نمی گیره .اگر مشخصات فایل و پروژه نخونه که نوار قرمز رنگ قرار می گیره که با رندر کردن سبز میشه.
    گاهی اوقات با وارد کردن فایل به تایم لاین نوار زرد رنگی بالای تایم لایم ظاهر میشه که حتی بعد از رندر کردن سبز نمیشه.
    ممنون می شم راهمائی بفرمائید علت وجود نوار زرد رنگ چی هست.
    با تشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    اگه درست متوجه شده باشم اون نورا سبز رنگ یعنی Cache که ساخته شده
    افتر افکت و پریمیر دوتا نرم افزار سنگینی هستن به خاطر همین شما وقتی پروژه سنگینی رو اجرا میکنید برای اون ها Cache هایی ساخته میشه تا دفه بعد خواستید اون رو ببینید نیازی به رندر دوباره نباشه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

دوست من زرد شدن مال زمانی هست که یکی از لاین ها dont show باشه یا همون چشم کنار عنوان لاین منظورمه، یا افکت انداخت باشی رو ویدیو ولی در قسمت کنترل افکت تیک show افکت زد باشی که اعمال نشه و فقط پلاگین رو ویدو هست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh825 نمایش پست ها
    دوست من زرد شدن مال زمانی هست که یکی از لاین ها dont show باشه یا همون چشم کنار عنوان لاین منظورمه، یا افکت انداخت باشی رو ویدیو ولی در قسمت کنترل افکت تیک show افکت زد باشی که اعمال نشه و فقط پلاگین رو ویدو هست
    سلام و ممنون از همفکریتون
    گویا من درست توشیح ندادم
    دوربین من sony ex3 هست و تمام فایلها full hd progressive 25 frame هستن
    وقتی راشهای یک جلسه تصویربرداری رو منتقل می کنیم به پریمیر ، اگر پروژه و راشها ست باشن هیچ نواری نباید بالای تایم ساختخ بشه حالا به هر رنگی.که برای بعضی راشها نوار زرد رنگ ساخته میشه.
    وقتی افکتی اعمال شده باشه قرمز هست که با رندر سبز می شه.
    اما فایل هائی که نوار زرد رنگ دارن اصلا نیازی به رندر ندارن در خروجی هم کیفیت بسیار خوبی دارن فقط رنگ زرد بالای تایم لاین باعث میشه که مانیتور پریویو کیفیت عالی نداشته باشه.
    این مشکل برای دوستان پیش نیومده؟

کلمات کلیدی این موضوع