برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 2911 , پاسخ ها : 10
موضوع: دعوت به یک چالش!!!!!

دعوت به یک چالش!!!!!

تا حالا سوال های زیادی در رابطه با اینکه پریمیر بهتره یا ادیوس پرسیده شده و همه هم تا حالا گفتن پریمیر
    حالا دعوت من از دوستان اینه که بیاین یه ویدیوی 10 ثانیه ای تو پریمیر بسازین که نشه با ادیوس ساخت اون وقت من سعی میکنم ویدیویی که شما ساختین رو با ادیوس بسازم
    قوانین: اجازه لینک به افتر ندارین - اجازه استفاده از پلاگین ها (پلاگین هایی های که بعدا اضافه میشن) رو هم ندارین
    امیدوارم دوستانی که مهارت دارن انجام بدن
    ممنون

aradbahal آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4687
    ببخشیدا ولی تو این دوره زمونه مجانی تف نمیکنن برات.من که با هیچکدوم از این دو تا نرم افزار تدوین نمیکنم ولی حداقل باید جایزه ای چیزی بذاری که یه عده علاقه مند بشن که وقت بذارن براش.

نقل قول نوشته اصلی توسط aradbahal نمایش پست ها
    ببخشیدا ولی تو این دوره زمونه مجانی تف نمیکنن برات.من که با هیچکدوم از این دو تا نرم افزار تدوین نمیکنم ولی حداقل باید جایزه ای چیزی بذاری که یه عده علاقه مند بشن که وقت بذارن براش.
    من یه آدم مغرورم حریف می طلبم نبود نفس کش

سلام
    پریمیر بهتر بودنشو تو همین قانون اول نشون داد

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    سلام
    من حس میکنم کروماکی ادیوس ضعیفه
    اگه ممکنه یه نمونه از حذف پرده سبز با ادیوس بذار
    و بعد با پریمیر هم امتحان کن
    البته شاید من کار با کروماکی ادیوسو خوب بلد نیستم
    ولی دوس دارم کار یه حرفه ای رو ببینم
    ممنون میشم

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    کی فریم در پریمیر خیلی قویتره تا ادیوس فقط پلاگین color keyتو پریمیر کمر ادیوس میشکنه ماسک ودوربری تو پریمیر هم بهتره
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    به نظر من ادیوس یک کوچه بمبسته
    ولی پریمیر یک چهار راه می باشد

چون پریمیر با نرم افزار های دیگه مثل افتر افکت = برای ویرایش فیلم - Speedgrade = برای تنظیم رنگ - Adobe Audition = برای تنظیم صدا و نرم افزار های دیگه کاملا لینک می باشد که این قابلیت کیفیت رو کم نمیکنه و بسیار عالی می باشد.
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

به نظر من که با هر دو کار می کنم پریمیر خیلی بهتر چون نسبت به ادیوس رابط کاربری بهتر وابستگی کمتر به سخت افزار و لینک بودن به سایر نرم افزار ها را داره و همچنین پلاگین های بیشتر وبهتری داره به همین دلیل بشتر کاربرد داره حتی در شبکه های سراسری

mohammadrezadavari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    1573
    این حرف نزن شرکت adobe با canopus مقایسه میکنی فردا فیلم میگیرم میزارم...

instagram:davarivfx
    telegram.me/davarivfx

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    به نظر من ادیوس یک کوچه بمبسته
    ولی پریمیر یک چهار راه می باشد

چون پریمیر با نرم افزار های دیگه مثل افتر افکت = برای ویرایش فیلم - Speedgrade = برای تنظیم رنگ - Adobe Audition = برای تنظیم صدا و نرم افزار های دیگه کاملا لینک می باشد که این قابلیت کیفیت رو کم نمیکنه و بسیار عالی می باشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط cbcn2013 نمایش پست ها
    به نظر من که با هر دو کار می کنم پریمیر خیلی بهتر چون نسبت به ادیوس رابط کاربری بهتر وابستگی کمتر به سخت افزار و لینک بودن به سایر نرم افزار ها را داره و همچنین پلاگین های بیشتر وبهتری داره به همین دلیل بشتر کاربرد داره حتی در شبکه های سراسری
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezadavari نمایش پست ها
    این حرف نزن شرکت adobe با canopus مقایسه میکنی فردا فیلم میگیرم میزارم...
    سلام من این پست رو گذاشتم و کسی بهش توجه نکرد گفتم یه پست دیگه بذارم که پریمیر کارها تعصبی بشن که اینطور هم شد من خودم شش سالی هست که با ادیوس کار می کنم و خیلی وقت بود احساس می کردم دیگه تموم شدم خلاقیت جدیدی تو کلیپ هام نمی تونم وارد کنم بعد به همین خاطرالان یک ماهه به پریمیر رو آوردم و الان تجربیاتم رو در مورد مقایسه اینه که:
    با یک سیستم مشابه ادیوس خیلی روانتر از پریمیر کار می کنه و خیلی کم شما با مشکل Not responding مواجه میشین ادیوس باگ های کمتری داره و اینم به علت اینه که ادیوس در عرض شش سال فقط دو نسخه جدید منتشر کرده یعنی چون حرکت نمی کنه اشتباهم نمی کنه
    در ادیوس short cut ها تعریف معقولانه تری داره
    و اما پریمیر
    وقتی از ادیوس کوچ می کنی به پریمیر انگار از یه جزیره دوره افتاده به نیویورک مهاجرت کردی به قول استاد هادی پور عزیز ادیوس واقعا یه کوچه بن بسته
    وقتی بحث کار با Key frameها شد تو پریمیر من به وجد اومدم واقعا عالی هستش و همینطور که می دویند قدرت نرم افزار تو گراف ادیتور یه چیزی نیست که بشه ازش به راحتی گذشت
    تو بحث کروماکی هم درسته ادیوس ضعیف تره
    کلا در حالت افکت دادن که ادیوس خیلی ضعیف تره و شما بیشتر از یه دونه افکت رو یه لایه ویدیو نمی تونین بدین باید برین از یه راه دیگه کارتون رو راه بندازین

و انتخاب من برای همیشه پریمیره هستش به خاطرمانور بیشتر روی کی فریم ها و پلاگینهای زیادی که براش منتشر میشه و ارتباطش با سایری نرم افزارهای ادوب و قدرت کار با افکت ها هم خیلی بهتره فعلا نتایج بدست اومده تو یک ماه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع