برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1290 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشاوره سیستم برای تدوین

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785

مشاوره سیستم برای تدوین

با سلام من مشخصات زیر رو کنارهم تونستم بچینم برای خرید طبق گفته آقای هادی پور هم کارت گرافیک رو GTX 970 گذاشتم نظرشما دوستان چیه ؟
    یا تغییری توش ایجاد کنم؟؟
    CPU Intel Core i5 6600 [820]
    MotherBoard Asus H170 Pro Gaming [510]
    RAM GSkill RipjawsV 2*8GB DDR4 2400 [400]
    VGA GIGABYTE GTX 970 WF 3X OC 4GB DDR5 [1520]
    HDD Seagate 7200 64MB 1TB [160]
    SSD SAMSUNG 850 EVO 120GB [240]
    Power GREEN 600A-HP [290]
    —------------------------
    3940
    با کابل و کیس 4 تا 4200 می شه
    Everything I want
    I Have !!!

دوست گرامی شما چند تا نکته رو اگر مشخص میکردی بهتر میشد راهنمایی کرد با فرض اینکه کل بودجه شما همین اندازه باشه اگرروی فایل های فول اچ دی میخوای کار کنی در انتخاب هاردت باید دقت بیشتری بکنی مثلا سراغ هاردهای سیگیت سری بارکودا برو و حداقل 2 گیگ ، یا اینکه اگر مطمئن هستی که فقط میخواهی تدوین کنی خوصا با نرم افزار ادیوس و خیلی سراغ کارهای سه بعدی بویژه تو محیط افتر افکت نمیری میتونی از کارت های ای ام دی هم استفاده کنی چون هم ارزان ترند و هم تکنولوزی اوپن سی ال داره که به تناسب سرعت انکود و رندر بهتری تو نرم افزارهای تدوینی دارند و صرفه جویی که میشه رو صرف خرید سی پی یو قوی تر بکنی که یک سرمایه چند ساله باشه مثلا از سری کور آی سون انتخاب کن خصوصا به پسوند کا آخر شماره سی پی یو توجه کن که از این سری باشه و پاورت بنظرم حداقله که ریسکش زیاد حداقل 750 گرینو بگیر از سری ای . در مورد مینبورد انتخابیت اطلاعی ندارم اما همینکه قطعات تو ساپورت کنه و پورت های بروز رو داشته باشه کفایت میکنه اما فکر کنم هرتز رمی که انتخاب کردی برای این سی پی یو زیاده و به صورت اورکلاکی ساپورتش میکنه که خودم به شخصه هرتز استاندارد سی پی یو رو پیشنهاد میکنم که معمولا ارزونتر هم هست.
    موفق باشی

NewView آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11785
    نقل قول نوشته اصلی توسط ershad1 نمایش پست ها
    دوست گرامی شما چند تا نکته رو اگر مشخص میکردی بهتر میشد راهنمایی کرد با فرض اینکه کل بودجه شما همین اندازه باشه اگرروی فایل های فول اچ دی میخوای کار کنی در انتخاب هاردت باید دقت بیشتری بکنی مثلا سراغ هاردهای سیگیت سری بارکودا برو و حداقل 2 گیگ ، یا اینکه اگر مطمئن هستی که فقط میخواهی تدوین کنی خوصا با نرم افزار ادیوس و خیلی سراغ کارهای سه بعدی بویژه تو محیط افتر افکت نمیری میتونی از کارت های ای ام دی هم استفاده کنی چون هم ارزان ترند و هم تکنولوزی اوپن سی ال داره که به تناسب سرعت انکود و رندر بهتری تو نرم افزارهای تدوینی دارند و صرفه جویی که میشه رو صرف خرید سی پی یو قوی تر بکنی که یک سرمایه چند ساله باشه مثلا از سری کور آی سون انتخاب کن خصوصا به پسوند کا آخر شماره سی پی یو توجه کن که از این سری باشه و پاورت بنظرم حداقله که ریسکش زیاد حداقل 750 گرینو بگیر از سری ای . در مورد مینبورد انتخابیت اطلاعی ندارم اما همینکه قطعات تو ساپورت کنه و پورت های بروز رو داشته باشه کفایت میکنه اما فکر کنم هرتز رمی که انتخاب کردی برای این سی پی یو زیاده و به صورت اورکلاکی ساپورتش میکنه که خودم به شخصه هرتز استاندارد سی پی یو رو پیشنهاد میکنم که معمولا ارزونتر هم هست.
    موفق باشی
    من بیشتر کار موزیک ویدیو انجام خواهم داد اما کارهای تیزر و مستند و ... کم انجام خواهم داد
    از محیط افتر افکت و پریمیر و سینما فردی بیشتر استفاده خواهم کرد
    Everything I want
    I Have !!!

پس با این شرایط همون گرافیک انتخابی خودت بهتره اما بقیه نکات دیگه ای که گفتم خودت یک تحقیقی بکن ضرر نمیکنی

کلمات کلیدی این موضوع