برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    استاد اين آموزشي كه گذاشتيد مثل همه آموزشهاي شما كاملا درسته و نشون ميده كه gpu در حين كار با افتر بكار مياد ولي اين قضيه اي كه دوستمون ميگن تا حدودي درسته.البته اين قضيه بيشتر در موقع رندر صدق ميكنه.اگر ميزان gpu load در حين رندر نهايي پروژه به قول معروف كنتر نندازه يعني از gpu استفاده نميشه.اين قضيه الان بيشتر در پريمير مطرح شده و باهاش مشكل دارن.آيا اين قضيه در پريمير و كار با افكتها وهمچنين رندر نهايي صدق ميكنه؟
    عزیز یک عمر وقت خودمو روی افتر افکت گذاشتم شبانه روز دارم برای وبسایت مطلب میزارم تا دوستان استفاده کنند بعد شما بیاین بگین حرف من اشتباهه؟!
    این هم از GPU Load که وقتی رندر میگیرین کار میکنه

نام: Gpu In After Effects.jpg نمایش: 80 اندازه: 186.4 کیلو بایت
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    عزیز یک عمر وقت خودمو روی افتر افکت گذاشتم شبانه روز دارم برای وبسایت مطلب میزارم تا دوستان استفاده کنند بعد شما بیاین بگین حرف من اشتباهه؟!
    این هم از GPU Load که وقتی رندر میگیرین کار میکنه

نام: Gpu In After Effects.jpg نمایش: 80 اندازه: 186.4 کیلو بایت
    استاد عزيز و زحمتكش من نگفتم حرف شما اشتباهه.اگر ميخواستم همچين جسارتي كنم ديگه نميگفتم ( استاد) فلان چيز غلطه.(استاد) همونطور كه از اسمش پيداست يعني همه فن حريف اون كار.من از چاپلوسي هم خوشم نمياد كه بخوام با چاپلوسي به شما لقب استاد بودن رو بدم.بارها هم تو همين سايت از زحمات شما قدرداني و تشكر كردم و بازهم احساس ميكنم خيلي كمه.چون حضرت علي (ع) فرمودن هركي يك كلمه به من بياموزد مرا بنده خود كرده است.حالا قضيه يادگيري و كسب علم بنده از شما كه جاي خود داره و اينكه بي شك معلومات واطلاعات بسيار زيادي در رابطه با نرم افزار افتر افكت از شما ياد گرفتم.ولي نكته مهم اينجاست كه قرار نيست كه همه چيزو يك نفر بدونه.همه چيز رو همگان دانند.نكته اينجاست كه شما در آموزش جديدتون تست رندر نگرفتيد كه نشون بديد gpu load در هنگام رندر استفاده ميشه يا نه.ضمنا در عكس اولي كه در همين تاپيك گذاشتيد ميزان gpu load گرافيكتون صفره واين واضح معلومه كه از توان gpu استفاده نميشه و اين در حالي كه شما بالاي اين عكس نوشتيد (با این نرم افزار عملیات تست رو انجام دادم مشکلی نبود و در مواقع رندر و عملیات مختلف از GPU به خوبی استفاده میکرد) و اين دو همخواني ندارن.مسئله اي كه من و دوستمون به اون اشاره كرديم استفاده در حين كار نبود استفاده در موقع رندر بود.حالا يكي مثل بنده و دوست عزيزمون xlsqbq ميايم يه نكته اي رو صرفا جهت يادآوري نه خداي نكرده زير سوال بردن مطرح ميكنيم نبايد به شما بربخوره كه.بايد انتقاد پذير باشيد و غرور كاذب رو از خودتون دور كنيد.بازهم ميگم شما استاد بنده هستيد ولي جنابعالي از ميزان سطح كار بنده و همچنين سن بنده اطلاع نداريد پس نميتونيد بگيد شما چرا ميگيد من اشتباه ميگم.به هرحال بازم ممنون از تلاشتون.

درود
    ممنون حسین جان
    قیمتای gtx 950 , 960 , 970 , 980 , 980 تقریبا چقدره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    با سلام این آموزش آخری که گذاشتید خیلی بهتر توضیح دادید تو آموزشهای قبلیتون یکم توقعم بالارفته بود و تصورم استفاده از تمام توان گرافیک تو همه قسمتها بود همونطوری که تو محیط ریترس و سه بعدی کامل استفاده میشه ، اگر خودتون هم به همچین موردی پی بردید برای باقی دوستان آموزشهای قبلی رو یک ویرایش بکنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع