برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 2939 , پاسخ ها : 13
موضوع: تمام LUT هاي Vision Color

تمام LUT هاي Vision Color

سلام.دوستان به فايل هاي مخصوص رنگ LUT نياز دارم كه در نرم افزارهاي پريمير - اسپيد گريد و افتر ازشون استفاده ميشه.يه سري در سايت بود به نام VISION COLOR . اونهارو دارم.يكي از دوستان عزيز به نام Chubak قرار بود تمام LUT هاي Vision Color رو بذارن اما نميدونم چرا اينكارو نميكنن احتمالا به خاطر مشغله كاري يا سرعت پايين اينترنته.به هرحال اگر دوستان اين مجموعه رو دارن بي زحمت بذارن.ممنون

اوخ بخدا یادم رفته بود. الان برات میذارم یک ثانیه واستا.

حجمش زیاد نیست 61 مگه الان آپلود میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    حجمش زیاد نیست 61 مگه الان آپلود میشه.
    دوست عزيز شما گفتيد ده گيگ lut دارم.بنده توقع حجم زياد رو از شما ندارم.ولي اين 61 مگ مطمئن هستيد تا حالا تو سايت نبوده؟اگر اون سري هست كه توش رنگ بندي بتل فيلد-روم و سودا هست رو دارما.كل Vision Color چند گيگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما گفتيد ده گيگ lut دارم.بنده توقع حجم زياد رو از شما ندارم.ولي اين 61 مگ مطمئن هستيد تا حالا تو سايت نبوده؟اگر اون سري هست كه توش رنگ بندي بتل فيلد-روم و سودا هست رو دارما.كل Vision Color چند گيگه؟
    من گفتم Vision Color دارم قول ندادم همش رو داشته باشم. یک عده اش اصلا تو اینترنت نیستن. یک عده ی زیادی از LUTـهایی که دارم کلا شخصی هستن و از دیتابیسهای مجانی برداشته شدن. حالا اینها Vision Colorـهایی هستن که من دارم:

http://www.mediafire.com/download/my...isionColor.zip

من گفتم Vision Color دارم قول ندادم همش رو داشته باشم. یک عده اش اصلا تو اینترنت نیستن. یک عده ی زیادی از LUTـهایی که دارم کلا شخصی هستن و از دیتابیسهای مجانی برداشته شدن. حالا اینها Vision Colorـهایی هستن که من دارم:

http://www.mediafire.com/download/my...isionColor.zip
    دوست عزيز اول از همه بابت اين فايلي كه گذاشتيد خيلي ممنون.داره دانلود ميشه نميدونم تكراريه يا نه.بعدشم شما منظورمو بد متوجه شديد.من ميگم شما گفتيد كه من ده گيگ فايل lut دارم.منظورم ده گيگ Vision Color نيست.منظورتون از ديتابيسهاي مجاني گرفتم يعني اينكه از اينترنت دانلود كرديد؟اگه آره آدرسشو بي زحمت ميديد تا من هم دانلود كنم؟

دوست عزيز اول از همه بابت اين فايلي كه گذاشتيد خيلي ممنون.داره دانلود ميشه نميدونم تكراريه يا نه.بعدشم شما منظورمو بد متوجه شديد.من ميگم شما گفتيد كه من ده گيگ فايل lut دارم.منظورم ده گيگ Vision Color نيست.منظورتون از ديتابيسهاي مجاني گرفتم يعني اينكه از اينترنت دانلود كرديد؟اگه آره آدرسشو بي زحمت ميديد تا من هم دانلود كنم؟
    من از CG Peers گرفتم. باید صبر کنی تا رجیستریشنش باز شه. شایدم الان باز باشه چک کن.

من از CG Peers گرفتم. باید صبر کنی تا رجیستریشنش باز شه. شایدم الان باز باشه چک کن.
    كل ده گيگ رو ازين سايت گرفتيد؟باز نميشه.چقدر بايد صبر كنم؟

دوست عزيز لطفا راهنمايي بفرماييد.ممنون

كل ده گيگ رو ازين سايت گرفتيد؟باز نميشه.چقدر بايد صبر كنم؟
    فکر کنم هر دو هفته یک بار باز میشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین