برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1222 , پاسخ ها : 2
موضوع: این زیرنویس را چجوری درست کرده ؟

این زیرنویس را چجوری درست کرده ؟

سلام بچه ها حدود دو هفته پیش من یک سوالی مطرح کردم که خوب ، یچه ها خداییش زحمت کشیدن و به من جواب دادن . ولی خوب با اون جوابها نتونستم مشکلمو حل کنم . حالا این دفعه گفتم که تصویر این چیزی رو که میخوام بزارم بلکه یک فرجی شد و ما هم جوابمونو گرفتیم .
    حالا یک بار دیگه میگم دقیقا چیکار میخوام بکنم :

من برای یک گروه برنامه نویسی تو تلگرام میخوام یک سری فیلم بزارم و این فیلم ها را مترجم ترجمه میکنه و به من فایل srt تحویل میده . خوب منم میخوام یک ذره سلیقه به خرج بدم و زیرنویس ها را اینجوری نمایش بدم .
    پس من یک نرم افزار یا یک پلاگینی نیاز دارم که فایل srt را توی ویدئو ایمپورت کنه و این شکلی نمایش بده . خدا خیرتون بده . :ِِD

سلام با نرم افزار هایی مثل Subtitle workshop "or" subtitle maker professional میشه زیر نویس با انواع کدک و فرمت تولید استخراج کنیم البته یه سری نرم افزار دیگه هم هست

خوب بچه ها ممنون از کمکاتون . بالاخره جواب پیدا شد . و این کارو نرم افزار apowersoft video converter به بهترین شکل انجام میده . هم میتونید فونت و سایز را عوض کنید و هم میتونید opacity بدید . فقط من هنوز تو کف اینم که adobe با اون عرض و طول هنوز یک همچین امکانی را نداره.

اینم لینک دانلود نرم افزار

http://soft98.ir/multi-media/convert...er-studio.html

ممنون

کلمات کلیدی این موضوع