برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1184 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل رزولوشن پیش فرض پریمر

مشکل رزولوشن پیش فرض پریمر

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان
    وقتی یک پروژه جدید در پریمر بسازید اولین فیلمی رو که وارد کنید ، کل پروژه و فیلم های بعدی با رزولوشن اون فیلم به نمایش در می آیند.
    برای مثال وقتی من یک فیلم که از بالا و پایین حاشیه سیاه داشت رو وارد کردم و پس از اون یک فیلم کامل و بدون حاشیه رو وارد کردم متوجه شدم کلیپ خروجی من با حاشیه سیاه بالایی و پایینی تبدیل شده.
    آیا راه حلی برای حل این مشکل هست؟
    در ضمن در پریمیر صدا بیشتر از 6db بالا نمیره و هر کاری که انجام میدم صدا بیشتر نمیشه ، لطفا راه حلی هم برای این مشکل به من پیشنهاد دهید.
    با تشکر از همه شما

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    سلام
    دوست عزیز اولا شما باید سکانستون رو متناسب با اون چیزی که میخواید تنظیماتش رو انجام بدید. بعد فایل های تصویریتون رو بریزید داخلش. البته اینم باید در نظر بگیرید که باید فایلاتون تو یه رنج باشند. ولی در کل اگر با اولین فایل سکانستونو بسازید مسلما تنظیمات همون فایل تصویریتون واسه سکانس در نظر گرفته میشه.خلاصه اینکه پروژه و سکانس رو مطابق با کارتون اول بسازید بعد فایلاتون رو وارد کنید. خروجی هم که بحث خودشو داره

سلام جواب دوستمون در مورد سیکوئنس درسته همین کار را انجام بده ولی در مورد صدا تا یه حدی بیشتر نمیشه افزایش داد برای ادیت حرفه ای می تونی صدا را به ادوبی اودیشن ببری

hoseinimeister آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12735
    در مورد صدا بهترین راهکار لینک کردن با Adobe Audition هست. برای این منظور روی لاین صداتون راست کلیک کنید و از گزینه های مذکور گزینه ی Link Adobe Audition رو انتخاب کنید. با این کار هر تغییری که در نرم افزار تخصصی Audition اعمال کنید مستقیما روی لایه صداتون در پریمیر اعمال میشه.

موفق باشید

کلمات کلیدی این موضوع