برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

مشاهده : 3773 , پاسخ ها : 19
موضوع: راهنمایی در مورد پرده سبز در پریمیر

Question راهنمایی در مورد پرده سبز در پریمیر

با سلام
    من یک فیلم دارم که میخوام بک گراند فیلم را پرده سبز کنم و بعد اش یک تصویر را جایگزین این بک گراند فعلی کنم !! شنیدم با کراماکی میشه این کار را کرد !!
    لطفا اموزشی اگر سراغ دارید معرفی کنید.(پریمیر باشه)
    در ضمن الان بیشتر افراد با افتر افکت مثل اینکه کار می کنند !! ایا افتر افکت به درد میکس و مونتاژ و تدوین میخورد؟ یعنی کارایی پریمیر را دارد؟
    سپاس

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    سلام
    دوست من چه کاریه شما بخای بکگراند فیلم رو برداری بعدش پرده سبز بزاری و بعد از اون تصویر جایگزین کنی ؟!!!!
    خب شما فیلمت رو با پرده سبز یا همون کروماکی بگیر و بعدش توی نرم افزار چه پریمیر و چه افتر افکت پرده سبز رو حذف کن . فکر میکنم اینطوری خیلی راحت تر باشی .
    اون مرحله اولی که گفتی کی میره اون همه راه رو !!!
    خب سئوال دومی .
    ببین دوست من نرم افزار افتر افکت برای تدوین و میکس و مونتاژ نیست . نرم افزار های تدوین و میکس و مونتاژ شامل پریمیر و ادیوس و هیت فیلم hit film هستند . البته نرم افزار های تدوین بسیار زیاد هستند و من مهمترین هاشو بهت گفتم .
    اگه بخای برای تدوین و میکس و مونتاژ از افتر افکت استفاده کنی نه اینکه نمیشه ! چرا میشه ولی این نرم افزار برای تدوین طراحی و ساخته نشده و برای تدوین و میکس و مونتاژ پوست آدم کنده میشه .
    این نرم افزار برای موشن گرافیک و البته تخصصی جلوه های ویژه هستش .
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

ممنون دوست عزیز:
    خب شما فیلمت رو با پرده سبز یا همون کروماکی بگیر و بعدش توی نرم افزار چه پریمیر و چه افتر افکت پرده سبز رو حذف کن . فکر میکنم اینطوری خیلی راحت تر باشی .
    اون مرحله اولی که گفتی کی میره اون همه راه رو !!
    برای این گفته هایتان ایا فیلمی سراغ دارید؟ که مراحل را توضیح داده باشد؟ من مبتدی هستم! لطفا راهنمایی کنید!!
    ببین دوست من نرم افزار افتر افکت برای تدوین و میکس و مونتاژ نیست . نرم افزار های تدوین و میکس و مونتاژ شامل پریمیر و ادیوس و هیت فیلم hit film هستند . البته نرم افزار های تدوین بسیار زیاد هستند و من مهمترین هاشو بهت گفتم .
    اگه بخای برای تدوین و میکس و مونتاژ از افتر افکت استفاده کنی نه اینکه نمیشه ! چرا میشه ولی این نرم افزار برای تدوین طراحی و ساخته نشده و برای تدوین و میکس و مونتاژ پوست آدم کنده میشه
    من چند تا سئوال کردم هی میگن افتر افکت و یا اموزش با افتر افکت می دهند بعضی ها !! برای همین ادم را توی دوراهی می اندازند !! و... برای همین گفتم شاید افتر افکت بهتر باشد !
    سپاس

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    این مطلب رو ببینید آموزش حذف پرده سبز در پریمیر : http://forum.video-effects.ir/thread11845.html
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    سلام
    این مطلب رو ببینید آموزش حذف پرده سبز در پریمیر : http://forum.video-effects.ir/thread11845.html
    ممنون: ولی ان فیلمی که به محیط پریمیر import شده(طبق اموزش) در حالت پیشفرض انگار بک گرانداش سبز هست !!! سئوال اینجا هست که چطور من برای فیلم مورد نظرم بک گراند اش را سبز کنم؟ برای من بک گراند اش سبز نیست !!
    سپاس

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط lakers نمایش پست ها
    ممنون: ولی ان فیلمی که به محیط پریمیر import شده(طبق اموزش) در حالت پیشفرض انگار بک گرانداش سبز هست !!! سئوال اینجا هست که چطور من برای فیلم مورد نظرم بک گراند اش را سبز کنم؟ برای من بک گراند اش سبز نیست !!
    سپاس
    عزیز همچین کاری نمیشه کرد!
    تنها راه اینه در افتر افکت با ابزار براش شخص رو از صحنه جدا کنید
    http://www.video-effects.ir/52-%d8%a...1%da%a9%d8%aa/
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    عزیز همچین کاری نمیشه کرد!
    تنها راه اینه در افتر افکت با ابزار براش شخص رو از صحنه جدا کنید
    http://www.video-effects.ir/52-%d8%a...1%da%a9%d8%aa/
    خب بعد از اینکه در افتر افکت با ابزار براش شخص رو از صحنه جدا کردم چکار کنم؟

سپاس

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    نقل قول نوشته اصلی توسط lakers نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز:

برای این گفته هایتان ایا فیلمی سراغ دارید؟ که مراحل را توضیح داده باشد؟ من مبتدی هستم! لطفا راهنمایی کنید!!

من چند تا سئوال کردم هی میگن افتر افکت و یا اموزش با افتر افکت می دهند بعضی ها !! برای همین ادم را توی دوراهی می اندازند !! و... برای همین گفتم شاید افتر افکت بهتر باشد !
    سپاس
    ببین دوست من . تا جایی که متوجه شدم و به گفته خودتون تازه وارد این عرصه میخاید بشید . خب باید ببینید میخاید به چه خروجی ای برسید و بعبارتی میخاید چیکاره بشید . اگه میخاید تدوینگر بشید که مهم ترین نرم افزارهای تدوین رو گفتم بهتون . اما اگر میخاید وارد دنیای جلوه های ویژه و موشن گرافیک بشید آره افتر افکت رو شروع کنید به یادگیری و به مرور زمان نرم افزارهای دیگه هم یاد خواهید گرفت .
    درسته استفاده از صحبت های دیگران خیلی خوبه اما این صحبت ها باعث میشه شما در این دنیای گسترده گیج بشید و اونوقت نتونید به موفقیت خوبی برسید . شما باید اول مشخص کنید که به چه چیزی علاقه دارید و بعد در اون مسیر قدم بزارید .
    و اما نکته دوم :
    **ممنون: ولی ان فیلمی که به محیط پریمیر import شده(طبق اموزش) در حالت پیشفرض انگار بک گرانداش سبز هست !!! سئوال اینجا هست که چطور من برای فیلم مورد نظرم بک گراند اش را سبز کنم؟ برای من بک گراند اش سبز نیست !!**

نمیدونم اصرارتون برای چی هست که فیلمی که دارید رو بکگراندش رو سبز کنید . معمولا فکر نکنم هیچ کسی اینکارو انجام بده چون ببخشید ها یکمی غیر منطقی هستش !!!
    اگه منظورتون کروماکی هست که گفتم شما باید اول با پرده سبز فیلم بگیرید و بعد با حذف پرده سبز صحنه مورد نظرتون رو در پشت سوژه خودتون قرار بدید . اگه فوتیج (فیلم) کروماکی میخاید که اگه توی اینترنت یه سرچی بزنید با عنوان footage green screen فیلمهای پرده سبز رو براتون میاره و میتونید با همینها کار خودتون رو شروع کنید .
    اما اگه میخاید که کاراکتر رو از صحنه جدا کنید که اون یه موضوع دیگه هست و همونطور که استاد عزیز جناب هادی پور گفتند شما باید با ابزار براش و به صورت فریم به فریم اینکارو انجام بدید.
    ویرایش توسط محمدکمیل : 12-10-15 در ساعت 20:39
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    ببین دوست من . تا جایی که متوجه شدم و به گفته خودتون تازه وارد این عرصه میخاید بشید . خب باید ببینید میخاید به چه خروجی ای برسید و بعبارتی میخاید چیکاره بشید . اگه میخاید تدوینگر بشید که مهم ترین نرم افزارهای تدوین رو گفتم بهتون . اما اگر میخاید وارد دنیای جلوه های ویژه و موشن گرافیک بشید آره افتر افکت رو شروع کنید به یادگیری و به مرور زمان نرم افزارهای دیگه هم یاد خواهید گرفت .
    درسته استفاده از صحبت های دیگران خیلی خوبه اما این صحبت ها باعث میشه شما در این دنیای گسترده گیج بشید و اونوقت نتونید به موفقیت خوبی برسید . شما باید اول مشخص کنید که به چه چیزی علاقه دارید و بعد در اون مسیر قدم بزارید .
    و اما نکته دوم :
    **ممنون: ولی ان فیلمی که به محیط پریمیر import شده(طبق اموزش) در حالت پیشفرض انگار بک گرانداش سبز هست !!! سئوال اینجا هست که چطور من برای فیلم مورد نظرم بک گراند اش را سبز کنم؟ برای من بک گراند اش سبز نیست !!**

نمیدونم اصرارتون برای چی هست که فیلمی که دارید رو بکگراندش رو سبز کنید . معمولا فکر نکنم هیچ کسی اینکارو انجام بده چون ببخشید ها یکمی غیر منطقی هستش !!!
    اگه منظورتون کروماکی هست که گفتم شما باید اول با پرده سبز فیلم بگیرید و بعد با حذف پرده سبز صحنه مورد نظرتون رو در پشت سوژه خودتون قرار بدید . اگه فوتیج (فیلم) کروماکی میخاید که اگه توی اینترنت یه سرچی بزنید با عنوان footage green screen فیلمهای پرده سبز رو براتون میاره و میتونید با همینها کار خودتون رو شروع کنید .
    اما اگه میخاید که کاراکتر رو از صحنه جدا کنید که اون یه موضوع دیگه هست و همونطور که استاد عزیز جناب هادی پور گفتند شما باید با ابزار براش و به صورت فریم به فریم اینکارو انجام بدید.
    ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان:
    هدف من اول یاد گرفتن میکس و مونتاژ هست با پریمیر !
    من یک فیلم اموزشی چند ماه پیش گرفته بودم توی اموزش اش یک قسمت داره به نام پرده سبز ان کسی که ان قسمت را ساخته این مبحث خیلی بد توضیح داده برای همین من میخوام بدونم چطور پرده سبز را درست کرده !!! برای همین فعلا قاتی کردم!
    در مورد افتر افکت باید بگم که خیلی مبحث پیچیده ای هست و ریزه کاری خیلی دارد و نیاز به اعصاب قوی ای دارد!! در کل زیاد با جلوه های ویژه کار ندارم !!
    ولی بعضی جاها نیاز میشه مثلا من میخوام یک تایتل متحرک بسازم همه میگند با افتر افکت میشود فقط درست کرد !! اینجا من هنگ می کنم !!
    سپاس

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    [QUOTE=lakers;133123]ممنون دوست عزیز از راهنمایی تان:
    هدف من اول یاد گرفتن میکس و مونتاژ هست با پریمیر !
    من یک فیلم اموزشی چند ماه پیش گرفته بودم توی اموزش اش یک قسمت داره به نام پرده سبز ان کسی که ان قسمت را ساخته این مبحث خیلی بد توضیح داده برای همین من میخوام بدونم چطور پرده سبز را درست کرده !!! برای همین فعلا قاتی کردم!

ممنون عزیزم
    خب برای اینکه موضوع پرده سبز و یا آبی رو بدونی چطوری هست یه توضیح مختصر اما انشاءالله جامع میدم و زیاد بازش نمیکنم .
    در بعضی از فوتیج ها میبینی بکگراندش سبز یا ابی هست . اگه بازیگران ما طیف رنگ سبز در نوع پوششون وجود نداشته باشه که از پرده سبز استفاده میشه و اگه طیف رنگ سبز در نوع پوششون که به اجبار فیلمنامه هست وجود داره از پرده آبی استفاده خواهد شد .
    این پرده سبز رو بعد از اینکه فیلم گرفتند نمیسازند. بلکه همزمان با فیلمبرداری و در بکگراند بازیگران ما وجود داره . اونوقت کار جلوه های ویژه این هستش که این پرده سبز یا آبی بکگراند رو حذف کنه و اون چیزی که کارگردان میخاد رو بجای اون بکگراند سبز یا آبی قرار بده .
    میشه بازیگر رو از صحنه ی بدون کروماکی جدا کرد . اما یه وقتی پیش میاد که توی یه صحنه ما بیش از یک نفر بازیگر داریم و تایم پلان ما خیلی زیاد هست . اونوقت دیگه بیچاره میشیم که بخایم فریم به فریم بازیگر رو از صحنه جدا کنیم و یا اینکه همون بازیگر ما تحرک بسیار زیادی داره !!!
    به همین خاطر از کروماکی استفاده میشه تا بهتر بازیگران ما از صحنه جدا بشند و بدون مشکل بتونیم موضوعی رو که میخایم جایگزین کنیم .
    خب امیدوارم این موضوع رو تونسته باشم درست توضیح بدم که بیشتر گیج نشی دوست من .

**در مورد افتر افکت باید بگم که خیلی مبحث پیچیده ای هست و ریزه کاری خیلی دارد و نیاز به اعصاب قوی ای دارد!! در کل زیاد با جلوه های ویژه کار ندارم !!
    ولی بعضی جاها نیاز میشه مثلا من میخوام یک تایتل متحرک بسازم همه میگند با افتر افکت میشود فقط درست کرد !! اینجا من هنگ می کنم !!

معلوم میشه مشاوره اولیه ای که گرفتید خیلی بد بوده که موجب ترس شما از افتر افکت شده !!!

ویرایش توسط محمدکمیل : 12-10-15 در ساعت 21:19

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین