برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1368 , پاسخ ها : 4
موضوع: درخواست راهنمایی در خصوص تنظیمات canon 5d mark3

درخواست راهنمایی در خصوص تنظیمات canon 5d mark3

سلام
    میشه بهترین تنظیمات برای ضبط ویدیئو با دوربینی که گفتم رو بگید
    چون من هرکاری می کنم نویز داره تصویر

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    سلام
    اینکه تصویرتون توی فیلم برداری نویز داره دلایل مختلف میتونه داشته باشه. از جمله تاریک بودن بیش از حد محیط و یا کیفیت اپتیکی پایین لنز از نظر میزان باز شدن دیافراگم. یعنی مثلا لنزی که کمینه دیافش 3.5 باشه قطعا لنز خوبه واسه فیلم برداری تو شب نیست.
    اما از اونجایی که دوربین شما یک دوربین فول فرم و با بازدهی بالاست، نباید از نظر داشتن نویز مشکل چندانی داشته باشید غیر همین مواردی که بالا گفتم. در مورد تنظیمات هم مهمترین تاثیر گذاری واسه وجود نویز ISO سنسور تصویرتون هست. ببنید برای 5D MarkIII شما تا محدوده ISO 12000 نباید نویز چندانی داشته باشید. بیشتر از این عدد میشه گفت وجود نویز طبیعی.
    ببنید اگر ISO دوربینتون در حالت فیلم برداری بیشتر از این عدد میشه اگر بخواید بیاریدش پایین که نویز کمتری داشته باشید باید دیافراگم رو بازتر کنید. مثلا دیاف 1.8 به یا حتی 1.4 واسه فیلم برداری و عکس برداری تو شرایط نوری ضعیف خیلی خوب جواب میده. تنظیمات خاص دیگه هم فکر نمیکنم داشته باشه که بخواد تاثیر زیادی روی کارتون بذاره.

نقل قول نوشته اصلی توسط AZERILA نمایش پست ها
    سلام
    اینکه تصویرتون توی فیلم برداری نویز داره دلایل مختلف میتونه داشته باشه. از جمله تاریک بودن بیش از حد محیط و یا کیفیت اپتیکی پایین لنز از نظر میزان باز شدن دیافراگم. یعنی مثلا لنزی که کمینه دیافش 3.5 باشه قطعا لنز خوبه واسه فیلم برداری تو شب نیست.
    اما از اونجایی که دوربین شما یک دوربین فول فرم و با بازدهی بالاست، نباید از نظر داشتن نویز مشکل چندانی داشته باشید غیر همین مواردی که بالا گفتم. در مورد تنظیمات هم مهمترین تاثیر گذاری واسه وجود نویز ISO سنسور تصویرتون هست. ببنید برای 5D MarkIII شما تا محدوده ISO 12000 نباید نویز چندانی داشته باشید. بیشتر از این عدد میشه گفت وجود نویز طبیعی.
    ببنید اگر ISO دوربینتون در حالت فیلم برداری بیشتر از این عدد میشه اگر بخواید بیاریدش پایین که نویز کمتری داشته باشید باید دیافراگم رو بازتر کنید. مثلا دیاف 1.8 به یا حتی 1.4 واسه فیلم برداری و عکس برداری تو شرایط نوری ضعیف خیلی خوب جواب میده. تنظیمات خاص دیگه هم فکر نمیکنم داشته باشه که بخواد تاثیر زیادی روی کارتون بذاره.
    مرسی دوست عزیز .
    من تا حالا کار نکردم با دوربین و لنز و اولین تجربه من هستش
    چه لنزی برای موزیک ویدئو خوب هستش ؟

AZERILA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19081
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmalakie نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز .
    من تا حالا کار نکردم با دوربین و لنز و اولین تجربه من هستش
    چه لنزی برای موزیک ویدئو خوب هستش ؟
    منم زیاد فیلم برداری با DSLR انجام ندادم ولی چیزی که عمومیت داره اینه که شما واسه فیلم برداری باید از لنزهایی استفاده کنی که کیفیت اپتیکی بالایی داشته باشند و دیافراگمشون هم هرچی بازتر باشه برای شرایط نوری ضعیف مناسب تره. مثلا لنزهای سری L کنون از هر نظر مناسب هستند. منتها قیمت بالایی هم دارند. مورد بعدی بحث فکوس لنز که چون فیلم برداری روی صدای فوکوس حساس. باید لنز بی صدایی داشته باشید که علاوه بر این سریع هم باشه. که بازم لنزهای سری L کنون موتور فوکوس های سریع و بی صدایی دارند. موزیک ویدئو به نظر من به خاطر شرایطی که داره بیشتر لنز واید براش استفاده میشه. مثلا شما که دوربینتون فول فرم هستش لنز Canon EF 24-70mm f4.0L IS USM میتونه خیلی از نیازهاتون رو برطرف کنه برخلاف کمینه دیافراگم 4 ری که داره، به دلیلی کیفیت بالای ساختی که داره میتونه تو شرایط نوری ضعیف هم خیلی بهتر از یه سری لنز عا عمل کنه. ولی اگر بودجتون بیشتر کشش داره میتونید لنز با دیاف پایین تری تو همین رنج خریداری کنید.( البته این بخش آخر پیشنهاد شخصیم بود و تخصصی نیست چون گفتم خدمتتون که کار فیلم برداری به طور تخصصی انجام ندادم بنده)

برای دوربین 70d چه لنزی رو پیشنهاد می کنید برای موزیک ویدئو