برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1947 , پاسخ ها : 7
موضوع: قیمت فیلم برداری نیم ساعته با این دوربین؟

Question قیمت فیلم برداری نیم ساعته با این دوربین؟

سلام قیمت فیلم برداری نیم ساعته با این دوربین چقدره؟
    canon eos 1200d

با یک نفر قرار گذاشتم برای فیلم برداری از یک استخر گفت 200هزار تومن.
    (نیم ساعت ویدئو) با این دوربینcanon eos 1200d دویست هزارتمن میارزه یا کمتر یا بیشتر؟

با دوربین Rebel اونهم 200 هزار تومن؟ نه دوست من دوربین Rebel (مثل 600D که خودم دارم) برای مصرف شخصی طراحی شده نه تجاری. خودتون یک دوربین آفیش کنید فیلم بگیرید. هزینه ی آفیش سری Rebel معمولا 20 تا 30 هزار تومنه.

با Alexa هم نیم ساعت فیلم بگیرن 200 تومن زیاده!

اگر فقط دوربین میخواد بیاره نه ولی اگه تجهیرات حرکتی میخواد بیاره اره البته باز به استفاده ای که از این فیلم میخواین بکنین داره

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    با دوربین Rebel اونهم 200 هزار تومن؟ نه دوست من دوربین Rebel (مثل 600D که خودم دارم) برای مصرف شخصی طراحی شده نه تجاری. خودتون یک دوربین آفیش کنید فیلم بگیرید. هزینه ی آفیش سری Rebel معمولا 20 تا 30 هزار تومنه.

با Alexa هم نیم ساعت فیلم بگیرن 200 تومن زیاده!
    نقل قول نوشته اصلی توسط New3d نمایش پست ها
    اگر فقط دوربین میخواد بیاره نه ولی اگه تجهیرات حرکتی میخواد بیاره اره البته باز به استفاده ای که از این فیلم میخواین بکنین داره
    خدا خیرتون بده! نزدیک بود بره تو پاچم. حالا اگر از آتلیه ها یک نفر با دوربینشون رو بیارم برای 30 دقیقه فیلم گرفتن چقدر بهشون بدم؟ هیچ تجهیزاتی نمیخوام بیاره . فقط فیلم بگیره بهم تحویل بده.
    (صحاب دوربین رو میارم خودش فیلم بگیره که مسئولیت دوربین با من نباشه)
    قیمت رو لطفا بگید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط jakblack نمایش پست ها
    خدا خیرتون بده! نزدیک بود بره تو پاچم. حالا اگر از آتلیه ها یک نفر با دوربینشون رو بیارم برای 30 دقیقه فیلم گرفتن چقدر بهشون بدم؟ هیچ تجهیزاتی نمیخوام بیاره . فقط فیلم بگیره بهم تحویل بده.
    (صحاب دوربین رو میارم خودش فیلم بگیره که مسئولیت دوربین با من نباشه)
    قیمت رو لطفا بگید؟
    آتلیه خوب و بد داره. پس وظیفه ی شما اینه که همون یک آتلیه ی خوب رو پیدا کنید و هرچقدر پول داد حلالش چون واقعا فیلمبردار خوب کمه.

بپرس چی میخواد بیاره سر صحنه. برای یک استخر تراینگل دالی که آفیشش حدود 20-30 در میاد لازمه. شولدر ریگ هم برای حرکت راحت خوبه آفیشش از 10 تا 50 تومنه. لنزی که میخواد بگیره هم مهمه.

من چون خودم این وسایل رو دارم اینکار رو برای 30 تومن میگیرم ولی فکر نکنم در شهر شما باشم. سایت دیوار رو امتحان کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Chubak نمایش پست ها
    آتلیه خوب و بد داره. پس وظیفه ی شما اینه که همون یک آتلیه ی خوب رو پیدا کنید و هرچقدر پول داد حلالش چون واقعا فیلمبردار خوب کمه.

بپرس چی میخواد بیاره سر صحنه. برای یک استخر تراینگل دالی که آفیشش حدود 20-30 در میاد لازمه. شولدر ریگ هم برای حرکت راحت خوبه آفیشش از 10 تا 50 تومنه. لنزی که میخواد بگیره هم مهمه.

من چون خودم این وسایل رو دارم اینکار رو برای 30 تومن میگیرم ولی فکر نکنم در شهر شما باشم. سایت دیوار رو امتحان کنید.
    شما فقط یک دوربین معمولی حساب کن بدون وسایل برای 30 دقیقه چقدر خوبه بدم به طرف؟ شما فکر کن دوربینش یک چیزی طرفای 2میلیون تومنه. زاویه دوربین خاصی هم نمیخواد و نمیخواد هنری باشه. مثل صدا سیما

قیمت دوربین مهم نیست! مهم خروجی کاریه که به شما میده
    اگه از کارش مطمئنید و کار رو برای تیزر و ... میخواین 200 کم هم هست ولی اگه برای یادگاری میخواین بهتره خودتون با دوربین خانگی بگیرین

نقل قول نوشته اصلی توسط jakblack نمایش پست ها
    شما فقط یک دوربین معمولی حساب کن بدون وسایل برای 30 دقیقه چقدر خوبه بدم به طرف؟ شما فکر کن دوربینش یک چیزی طرفای 2میلیون تومنه. زاویه دوربین خاصی هم نمیخواد و نمیخواد هنری باشه. مثل صدا سیما
    با دوربین تنها نمیشه فیلم گرفت که. حداقل باید سه پایه رو داشته باشه. ساده ی ساده طرفای همون 30-40.

کلمات کلیدی این موضوع