برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

MILAD MK آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12710

Wink نمونه کار تک فریم آب خوری سنگی+ شبه کلاه پسر بچه ی خدایان!!!

سلام و 100 درود به همه ی دوستان و عزیزان ویدیو افکتی خودمون دلم برایتون تنگ شده بود حال همگی تون چطوره امیدوارم که خوب و خوش و سلامت و سرحال باشین
    اول اجازه بدید یه عذرخواهی بکنم بابت غیبت صغرایی که داشتم
    چند روز پیش سرگرم sculpt تو زیبراش بودم که ناگهان شک یه آب خوری سنگی که حسابی زیر فرسایش بوده به ذهنم اومد خلاصه منم مدت بسیاری بود که دست به زیبراش نزده بودم برای همینم بعد شاید یه سال بودن هیچ تمرینی از آموخته قبلیم استفاده کردم و یه کم اکایی تو زیبراش حجاری کردم البته کار بنده حقیر به پای اساتید زیبراش وب سایت نمیرسه کار بقیه دوستان که میبینم انرژی می گیرم + کیف فراوان
    رندر توی کی شات 6 گرفتم هم میخواستم کی شات و تست کنم هم میخواستم ببینم چطور شده برای همینم با کی شات یه پیش نمایش تست گرفتم دیدم خوبه گذاشتم رندر بکنه فکر میکنم حدودا 1ساعت الی 1:45 دقیقه زمان برد بعد رندر خروجی PSD گرفته بود فایل فتوشاپ بار کردم نرمال مپ وRGB مپ ترکیپ کردم و یه خورده چیزای اینم نتیجه اش شد(البته این به معنی نیست کار بنده خالی از اشکال نیست) که براتون گذاشتم امیدوارم که خوشتون بیاد، البته اشتباه کردم کاشکی از نمای دیگه هم براتون رندر میگرفتم و می گذاشتم به دلیل زمان رندر گیری منصرف شدم
    البته وایر گذاشتم UV هم ندادم افتضاحه یو وی اش + از جزییتات مدل کم کردم جاهایی از مدل خراب شد راستی یادم رفت بگم غیر از این یه یه چیزی شبیه کلاه هم درست کردم دیگه اونو رندر نگرفتم. اسمشو گذاشتم کٌلای پسر بچه ی خدایان!!! از طرح های Aztec و ذهنی استفاده کردم توش+ طرح پوست چرم تمساح + رگ(چه شودددددد )

اینم همون شبه کلاه پسر بچه خدایاان DD خودتون هر اسمی دوست داشتین بزارید روش

روز و روزگار خوش
    امیدوارم که لذت ببرید
    ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? ???? ???? ?????? ???
    ????? ???????
    You never fail until you stop trying
    Albert Einstein

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آفرین خوبه
    خوبه دارید زیبراش کار میکنید سعی کنید اصولی جلو برید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع