برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

Exclamation سیستم خوب قوی برای افترافکت و طراحی همه نظر بدن

سلام خدمت همه دوستان عزیز.

سیستم خوب قوی برای افترافکت و طراحی؟؟؟

خب بریم سر اصل مطلب دوستان میخوام یه لپ تاپ ایسوس بخرم. بودجه تا 3 میلیون نیم دارم.

پیشنهاد شما کدوم سیستم هست در لپ تاپ ایسوس.

لطفا همه دوستان نظرشون رو بگن.

این سیستم چطوره؟ برای افتر افکت و طراحی

لپ تاپ ایسوس ان 46 وی ام
    مشخصات کلی :
    مشخصات کلی: لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.4 کیلوگرم
    پردازنده: Intel 3610QM Core i7 2.3GHz UpTo 3.3 GHz - Cache 6 MB - BUS 1333 MHz
    حافظه: 6 GB DDR3
    هارد دیسک: 1024 GB 5400RPM
    کارت گرافیک: Nvidia GeForce GT 630M DDR3 VRAM 2048 MB UpTo 4096 MB
    صفحه نمایش: 14" - Bright LED
    امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
    سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - DOS
    نام ها ديگر : Asus N46VM, Asus N46V
    Asus N46VM-A

3099000 تومان این سیستم در میاد.

گارانتی 1 ساله شرکت آوات | رنگ نقره ای | بدنه آلومینیومی بسیار زیبا | بلندگوی های Bang & Olufsen با کیفیت

من میگم این لپ تاپ خیلی خوبه ولی به نظر من دسکتاپ بخری بهتره واسه کار با افترافکت
    ?? ???? ????? ?? ? ????? ?? ?? ??? ???? ????
    ?????

نقل قول نوشته اصلی توسط CG.Edriss نمایش پست ها
    من میگم این لپ تاپ خیلی خوبه ولی به نظر من دسکتاپ بخری بهتره واسه کار با افترافکت
    داداش خونه pc دارم سیستمش هم خوبه ولی متاسفانه میرم تهران کار کنم واسه همین میخوام لپ تاپ بگیرم. اون جایی که قراره کار کنم pc امکان جاش نیست.

دوستان منتظر نظرتونم.

چرا pc برای افتر افکت مناسب هست؟

چرا لپ تاپ برای کار کردن با افتر افکت پیشنهاد نمیشه؟
    ویرایش توسط بهنام : 07-18-13 در ساعت 19:10

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سیستم خیلی خوبیه
    لب تاپ ایسوس مارک خوبیه
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

ALI DIBA آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    268
    نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام نمایش پست ها
    داداش خونه pc دارم سیستمش هم خوبه ولی متاسفانه میرم تهران کار کنم واسه همین میخوام لپ تاپ بگیرم. اون جایی که قراره کار کنم pc امکان جاش نیست.

دوستان منتظر نظرتونم.

چرا pc برای افتر افکت مناسب هست؟

چرا لپ تاپ برای کار کردن با افتر افکت پیشنهاد نمیشه؟
    به این خاطر که لپ تاپ هرچقدر هم قوی باشه به خاطره CPU هستش، شما میدونستی گرانترین لپ تاپ هم گرفافیکش قدرت پردازش زیره 128بیت داره؟ در صورتی که با این پول میتونی یه گرافیکی بخری به نام 7970 ATI که حدوده 384 بیت قدرت پردازش داره که قیمتش یک و دویست هست، و یک مادربورد بخری که دو گرافیک از ATI و Geforce رو به هم متصل کنی (مثل کراس فایر) و از ترکیب تکنولوژیه این دو قوله گرافیکی استفاده کنی به جای اینکه بری لپ تاپ بخری، لپ تاپ از هرکسی بپرسی بهت میگه که گرافیک لپ تاپ بالای 128بیت وجود نداره ، اگرم باشه خیلی زود میسوزن چون گرافیک هرچی قوی تر میشه نیاز به خنک کننده ی بزرگتر داره، و لپ تاپه گرون فقط سی پی یو و رمش اِ که بالا هست ، درضمن ارتقاء هم پیدا نمیکنن لپ تاپ ها مگه هارد و رم فقط
    ormazd.rozblog.com

ali.diba1371@yahoo.com

نقل قول نوشته اصلی توسط hadipour نمایش پست ها
    سیستم خیلی خوبیه
    لب تاپ ایسوس مارک خوبیه
    مرسی از نظرتون

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI DIBA نمایش پست ها
    به این خاطر که لپ تاپ هرچقدر هم قوی باشه به خاطره CPU هستش، شما میدونستی گرانترین لپ تاپ هم گرفافیکش قدرت پردازش زیره 128بیت داره؟ در صورتی که با این پول میتونی یه گرافیکی بخری به نام 7970 ATI که حدوده 384 بیت قدرت پردازش داره که قیمتش یک و دویست هست، و یک مادربورد بخری که دو گرافیک از ATI و Geforce رو به هم متصل کنی (مثل کراس فایر) و از ترکیب تکنولوژیه این دو قوله گرافیکی استفاده کنی به جای اینکه بری لپ تاپ بخری، لپ تاپ از هرکسی بپرسی بهت میگه که گرافیک لپ تاپ بالای 128بیت وجود نداره ، اگرم باشه خیلی زود میسوزن چون گرافیک هرچی قوی تر میشه نیاز به خنک کننده ی بزرگتر داره، و لپ تاپه گرون فقط سی پی یو و رمش اِ که بالا هست ، درضمن ارتقاء هم پیدا نمیکنن لپ تاپ ها مگه هارد و رم فقط
    دوست عزیز توضیحات شما درست ولی امکانش نیست که بتونم pc بگیرم.

لپ تاپ باید بخرم.

اگه پیشنهاد خوب دارید برای سیستم لپ تاپ بگید.

بازم مرسی که نظر دادید.

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    توصیه همه اینه که برای این نوع کارهای باید pc رو دکستاپ داشته باشید اگه مجبورید لبتاپ بگیرید همین سیستم که گفتید خیلی خوبه

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط hadipour نمایش پست ها
    توصیه همه اینه که برای این نوع کارهای باید pc رو دکستاپ داشته باشید اگه مجبورید لبتاپ بگیرید همین سیستم که گفتید خیلی خوبه

قربونت داداش با این سیستمی که گفتم مشکلی اصلان در افتر افکت برام پیش نمیاد که؟؟؟؟؟؟دیگه میخوام اخر انشاالله حرفه ای کار کنم!!

من يه لبتاپ ASUSE دارم . باهاش كار مي كنم حرف هم نداره . از سيستم آقا هادي پور سرعتش بهتره .

موفق باشي

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع