برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1576 , پاسخ ها : 5
موضوع: درخواست کمک برای نصب برنامه انکودر

درخواست کمک برای نصب برنامه انکودر

سلام.من پریمیر cc 2015 رو نصب کردم اما برنامه انکودر نصب نیست و فقط میتونم با خود پریمیر خروجی بگیرم.لطفا راهنماییم کنید
    ARON

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    خب با خود پریمیر خروجی بگیری چه مشکلی داره عزیز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    خب با خود پریمیر خروجی بگیری چه مشکلی داره عزیز؟
    مشکلی نداره دوست عزیز اما یه سری مزایا توی انکودر هستش که خیلی کار را بندازه.مثلا هنگام خروجی با انکودر میتونی با پریمیر کار کنی.سرعت وکیفیت در خروجی انکودر بالاتره.متونی هم زمان چند کلیپ رو برای خروجی بهش معرفی کنی تا به ترتیب خروجب بگیره و.....علت اصلیش که من استفاده میکنم برای صرفه جویی در وقته.
    ARON

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkhoshsokhan نمایش پست ها
    مشکلی نداره دوست عزیز اما یه سری مزایا توی انکودر هستش که خیلی کار را بندازه.مثلا هنگام خروجی با انکودر میتونی با پریمیر کار کنی.سرعت وکیفیت در خروجی انکودر بالاتره.متونی هم زمان چند کلیپ رو برای خروجی بهش معرفی کنی تا به ترتیب خروجب بگیره و.....علت اصلیش که من استفاده میکنم برای صرفه جویی در وقته.
    سلام خب انکودر رو هم نصب بفرمایید
    چه مشکلی در نصب دارید؟

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    آره توی نسخه های ماقبل 2015 وقتی افتر افکت رو نصب میکنی خودبخود انکودر هم نصب میشه . اما توی نسخه 2015 نیستش . دنبال نرم افزارشم گشتم اما فعلا چیزی پیدا نکردم . به نظر من اگه بتونی با همون نسخه های قبلی کار کنی حداقل اینطوری بهتر میتونی کار کنی .
    موفق باشی دوست من
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    آره توی نسخه های ماقبل 2015 وقتی افتر افکت رو نصب میکنی خودبخود انکودر هم نصب میشه . اما توی نسخه 2015 نیستش . دنبال نرم افزارشم گشتم اما فعلا چیزی پیدا نکردم . به نظر من اگه بتونی با همون نسخه های قبلی کار کنی حداقل اینطوری بهتر میتونی کار کنی .
    موفق باشی دوست من
    فک کنم شما انکور رو با انکودر اشتبا گرفتی دوست عزیز انکودر نسخه cc 2015 داره

کلمات کلیدی این موضوع