برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1283 , پاسخ ها : 4
موضوع: راهنمایی درباره روند ساخت موزیک ویدیو

راهنمایی درباره روند ساخت موزیک ویدیو

سلام
    دوستان من با روند ساخت ویدیو کیلیپ مشکل دارم کلا . نمیدونم دقیقا چه کارایی رو تو primire انجام بدم چه کارایی رو تو after effect
    الان اینجا گیر کردم.میخام زم شه رو چشمم و تصویر بعد از تو چشمم بیاد بیرون با افترافکت بلدم درست کنم .نحوه ای انجام این کارو بلدم فقط نمیدونم تو همین پریمیر انجامش بدم یا بهتره ببرم تو افتر
    تو پریمیر تا یه اندازه ای بیشت زوم نمیشه و اینکه فک کنم ماسک کردنم بلد نیستم باهاش
    اگ تو افتر انجام بدم پس باید فیلی ک بعدش میاد همونجا بیارم
    چیکر کنم ب نظرتون
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نه. تو پریمیر این کار رو نکنید. درسته که می تونید تو پریمیر هم این کار رو انجام بدید. ولی هم سخت تره و هم ابزارهای محدودتری داری. لینک کنید به افتر و در اونجا کامپوزتون رو انجام بدید. در واقع دو تا فوتیج رو وارد افتر می کنید. پلان چشم و پلانی که قرار از داخل چشم خارج بشه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

Hashemian آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    20550
    راحت ترین روش استفاده از همون ویدویی که میخواید مشابهش بسازید!
    شما فقط جای اون تصویری که خارج میشه تصویر مورد نظر خودتون رو قرار بدید که با ابزار ابتدایی نرم افزار هم میشه این کار رو به راحتی انجام داد،فقط باید به صورت دستی باشه!
    نرم افزار مورد نیاز: افترافکت

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    نه. تو پریمیر این کار رو نکنید. درسته که می تونید تو پریمیر هم این کار رو انجام بدید. ولی هم سخت تره و هم ابزارهای محدودتری داری. لینک کنید به افتر و در اونجا کامپوزتون رو انجام بدید. در واقع دو تا فوتیج رو وارد افتر می کنید. پلان چشم و پلانی که قرار از داخل چشم خارج بشه.
    آره حق باشماس
    تو پریمیر راحت نیس
    منم بردم تو همون افتر انجام دادم بهتره.مرسی از دوستان
    بازم سوال داشتم میام مطرح میکنم ممنون میشم جواب بدین چون گفتم که من توی روند کار مشکل دارم.کار با نر افزار رو میدونم اما اینکه چی تو کودوم نرم افزار درس شه رو نه

سلام به همه ی دوستان.
    رفقا من پریمیر 2015 نصب دارم.
    Quick Time 7 هم نصب دارم ولی وقتی فایل وارد می کنم صدا بسیار تیک داره و یه پیغام خطایی میده که تو عکس گذاشتم.
    میشه یکی کمکم کنه که چرا این اتفاق رخ میده.
    بعضی وقتا میرم تو گزینه Edit و بعد Preferences و با Audio Hardware یه دست کاری میکنم خوب میشه.
    اما اعصاب خورد کن میشه.
    لطفا کمک کنید.
    عکس رو ببینید متوجه منظورم میشید.