برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

مشاهده : 1603 , پاسخ ها : 7
موضوع: به یک مبتدی کمک کنید

به یک مبتدی کمک کنید

سلام خدمت دوستان گلم
    خیلی خوشحالم که همچین انجمنی هست تا من بتونم سوالاتم رو به فارسی بپرسم .

واقعیت من نسبتا مبتدی هستم تو عکس برداری، یک دوربین نسبتا حرفه ای هم دارم .

فقط و فقط و فقط میخوام از محصولات عکس صنعتی بگیرم، نه استودیو دارم و نه تجهیزات نورپردازی .
    قرار هم هست عکس های صنعتی رو داخل سایتم قرار بدم .
    میخوام پشت صحنه و background کارم هم سفید باشه یه چیزی مثل :
    http://studio7.ir/images/morfeoshow/...ig/Img2411.jpg

دوستان خلاق و حرفه ای انجمن میتونن یادم بدن که چیجوری میتونم تو خونم عکس های صنعتی حرفه ای بگیرم ؟

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    با سلام ...کار سختیه ولی شدنیه. یادم میاد اولین کار صنعتی که انجام دادم تقریبا موقعیتی نزدیک به شما داشتم فقط یکم تجربه عکاسیم بیشتر بود. به هر حال دوست عزیز خواستن توانستن است. فقط یه چنتا نور لازم داری که میتونی کرایه کنی دوربینم که داری و یه فون سفیدم میخوای که حالا هرجور خواستی میتونی تهیه کنی .فقط سوالم اینه که چقدر با دوربین و عکاسی آشنایی داری یا کار کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    با سلام ...کار سختیه ولی شدنیه. یادم میاد اولین کار صنعتی که انجام دادم تقریبا موقعیتی نزدیک به شما داشتم فقط یکم تجربه عکاسیم بیشتر بود. به هر حال دوست عزیز خواستن توانستن است. فقط یه چنتا نور لازم داری که میتونی کرایه کنی دوربینم که داری و یه فون سفیدم میخوای که حالا هرجور خواستی میتونی تهیه کنی .فقط سوالم اینه که چقدر با دوربین و عکاسی آشنایی داری یا کار کردی؟
    سلام
    واقعیت تا الان عکس هایی با حالت اتوماتیک میگرفتم الان چون نیاز دارم به عکاسی صنعتی یک سری مقاله خو ویدئو های آموزشی دیدم و خوندم . الان موارد رو به صورت تئوری آشنایی دارم باهاشون .

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    خب این بد نیست دوست عزیز. ولی کافی هم نیست. شما نیاز داری یکی یخورده کمکت کنه و همراهی. چون واسه عکس صنعتی نیاز به تنظیمات دقیق و متناسب با شرایط محیطی سوژتون دارید.

mohammadreza118 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17691
    سلام دوست من تو گوگل یه سرچ در مورد نحوه ساخت استدیو دی جی کالا بزنین الان دقیق یادم نیست کجاش نوشته بود ولی اموزششو نوشته بود ک با یک جعبه چنتا کاغذو اینچیزا درست کرده و بهترین عکسا هم ارایه میده اگه سر زده باشین به سایتش کیفیت عکساشو دیدین حتما امیدوارم بتونین به نتیجه مطلوب برسین

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    خب این بد نیست دوست عزیز. ولی کافی هم نیست. شما نیاز داری یکی یخورده کمکت کنه و همراهی. چون واسه عکس صنعتی نیاز به تنظیمات دقیق و متناسب با شرایط محیطی سوژتون دارید.
    سلام مجدد امیر جان
    نظرت در مورد این چیه ؟ عکس های خوبی در میاد ازش به نظرت ؟
    http://suzheh.blogfa.com/post/81

سلام دوستان. ببخشید من یه مشکل بزرگ دارم و برام سواله اگه کمکم کنید دعا گوتون مبشم. ببینید من میخوام با گوشیم فیلم بگیرم. اولا اینکه چیکار کنم که موقع پخش نهایی یا تو تدوین چیکار کنم که دیگه مثل صحنه های مستن نشه و اصطلاحا سینمایی باشه تصویر و معلوم نشه که با دوربین گوشی گرفته بشه؟ گوشیم کیفیتش خوبه و فول اچ دی هم میگیره. ممنو

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad.fathollahei نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من یه مشکل بزرگ دارم و برام سواله اگه کمکم کنید دعا گوتون مبشم. ببینید من میخوام با گوشیم فیلم بگیرم. اولا اینکه چیکار کنم که موقع پخش نهایی یا تو تدوین چیکار کنم که دیگه مثل صحنه های مستن نشه و اصطلاحا سینمایی باشه تصویر و معلوم نشه که با دوربین گوشی گرفته بشه؟ گوشیم کیفیتش خوبه و فول اچ دی هم میگیره. ممنو
    سلام
    عزیز ، همون طور که آقای هادی پور گفتن ، قوانین و آموزش پست زدن انجمن رو مطالعه کنید
    یک موضوع جدید و جدا در بخش مربوطه باز کنید
    در پناه حق...

Trust is like an eraser

The more you use it , the shorter it becomes

کلمات کلیدی این موضوع