برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1129 , پاسخ ها : 2
موضوع: این ارور چیه

ali5d آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4356

این ارور چیه

سلام هر کاری کردم نشد
    چکارش کنم
    ram 4 gb
    after effect cs6
    پروژم فوق سنگین

دوست عزیز
    این ارور معمولا برای کمبود حافظه بوجود میاید . که بعضی مواقع با خروج از افتر و پاک کردن temprory سیستم و بوت کردن سیستم و اجرای افتر بر طرف می شود . اگر نشد نیاز به اضفه کردن رم دارید که معمولا گران می باشد .و همه وقت ممکن نیست من یک راه ساده پیشنهاد می کنم که تقریبا تا 90 % جواب می دهد البته این راه برای کار با هر نرم افزاری که فیلهای سنگین دارد می شود استفاده کرد مثل مکس مایا سینما فوردی . با استفاده از یک فلش رم که هر چه حافظش بیشتر باشد بهتر هست و نرم افزار ebooster را با یک سرچ ساده از اینترنت دانلود و نصب کنید و فلش را به عنوان کش دستگاه معرفی کنید . فقط حواستون باشه که فلش بای فرمت ntfs باشد.

ali5d آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4356
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh.y نمایش پست ها
    دوست عزیز
    این ارور معمولا برای کمبود حافظه بوجود میاید . که بعضی مواقع با خروج از افتر و پاک کردن temprory سیستم و بوت کردن سیستم و اجرای افتر بر طرف می شود . اگر نشد نیاز به اضفه کردن رم دارید که معمولا گران می باشد .و همه وقت ممکن نیست من یک راه ساده پیشنهاد می کنم که تقریبا تا 90 % جواب می دهد البته این راه برای کار با هر نرم افزاری که فیلهای سنگین دارد می شود استفاده کرد مثل مکس مایا سینما فوردی . با استفاده از یک فلش رم که هر چه حافظش بیشتر باشد بهتر هست و نرم افزار ebooster را با یک سرچ ساده از اینترنت دانلود و نصب کنید و فلش را به عنوان کش دستگاه معرفی کنید . فقط حواستون باشه که فلش بای فرمت ntfs باشد.
    سلام داداشی دمت گرم خیلی خوبه اما نمیدونم چرا هر کاری میکنم نرم افزار کرک نمیشه
    میتونی طریقه کرک کرذنشو توزیح بدی من هر چی تونستم نشد دمت گرم

کلمات کلیدی این موضوع