برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1410 , پاسخ ها : 6
موضوع: ساخت انیمیشن طاووس

Lightbulb ساخت انیمیشن طاووس

سلام.
    من می خواستم یه تیکه کلیپ کوتاه حدودا 7،8 ثانیه ای بسازم که توش این اتفاق می افته:
    صحنه با جایی مثل بهشت شروع میشه و طاووسی در حال پرواز وارد صحنه بشه و بیاد تا وسط تصویر و به لوگو ما تبدیل بشه. لوگوی ما شبیه یه طاووسه. در واقع این صحنه ای رو نشون می ده که بیانگر اون حدیث شریفه که می گه مهدی طاووس اهل الجنه.
    حالا سوال اینجاست که این کار اصلا شدنیه ؟ طاووسی که می گم مثلا یه چیزی تو مایه های اون پرنده ای که توی پاندای کنگ فو کار بود.
    شما چی به نظرتون می رسه؟

danivfx آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    11746
    به نظر من میتونید انجام بدین .
    اون قسمت که تبدیل میشه رو میتونید با پارتیکل انجام بدین . xparticle
    ??? ????? ?? ????? ??? ??? ???? ??????? ???? ????? ?
    ??? ????? ????? ?????? ????? ??? ??????? ?? ????? ?? ??? ?????? ?????? ??
    ???? ?? ?? ?? ???? ???? ????

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    شدن که میشه و به غیر از مرگ هیچ کاری ناشدنی نیست !
    اما اگر بخای انیمیت طاووس رو 3d بزنی که خیلی زمان بر و وقت گیر میشه با کلی دردسر.اما چیزی که به ذهن من میرسه اینه که شما دو نمای 2d از طاووس داری. یکی نمای side که در حال پرواز هست ( پروازش رو با puppet pn tool) میزنی و نمای دومی که داره میاد از front و اونوقت با انیمیت پرهای دم شروع میکنه به باز شدن و میشه به لوگو نزدیک بشه و بعد با پارتیکل تبدیل به لوگو بشه و لوگو ایجاد بشه !که میتونی با optical flare هم ادغامش کنی تا نورها و حرکت اونها منحرف کننده چشم مخاطب باشند !
    البته این ساده ترین راهی بود که به ذهنم رسید !یقینا دوستان پیشنهادات بهتری خواهند داشت .
    ممنون
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

MILAD MK آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    12710
    بله شدنی است همون طور که دوستان خوبمون آقای Danivfx، آقای محمد کمیل فرمودند میشه
    به نظرم اگه میخوان کار رئال در بیاد سعی کنید 3D شو بزنین کار خعلی زیبایی میشه اما طبیعتا زمان و حوصله بیشتری میخواد!
    و این هم بگم که همون طور که میدونین بستگی به شما داره که با چه نرم افزار هایی واردین مهارت دارین مثلا اون بهشت رو که میگین میتونید یه عکس، مت پینت باشه توی افتر یکم دوربین حرکت کنه زوم بک بشه میشه هم اون بهشته یا کلا تری دی باشه با لومیون اوکی اش کنین خروجی بگیرین بعد اون صحنه ای هم که طاووس میخواد هم جدا بسازین زاویه دوربین و همه چیزی که میخواد اوکی کنید این از این چه میدونم یه Lens flare هم تو کار اضاف کنین که جاهای از کار که میخواین ندید باشه خوب دربیاد! یه اصلاح رنگ ,curve و...اینها هم انجام بدید وسلام.
    ببخشید اظهار نظر کردم اگر بنده شخصا میخواستم این کارو انجام بدم به این شکل انجام میدادم
    امیدوارم که موفق باشید.
    ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? ???? ???? ?????? ???
    ????? ???????
    You never fail until you stop trying
    Albert Einstein

danivfx آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    11746
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    شدن که میشه و به غیر از مرگ هیچ کاری ناشدنی نیست !
    اما اگر بخای انیمیت طاووس رو 3d بزنی که خیلی زمان بر و وقت گیر میشه با کلی دردسر.اما چیزی که به ذهن من میرسه اینه که شما دو نمای 2d از طاووس داری. یکی نمای side که در حال پرواز هست ( پروازش رو با puppet pn tool) میزنی و نمای دومی که داره میاد از front و اونوقت با انیمیت پرهای دم شروع میکنه به باز شدن و میشه به لوگو نزدیک بشه و بعد با پارتیکل تبدیل به لوگو بشه و لوگو ایجاد بشه !که میتونی با optical flare هم ادغامش کنی تا نورها و حرکت اونها منحرف کننده چشم مخاطب باشند !
    البته این ساده ترین راهی بود که به ذهنم رسید !یقینا دوستان پیشنهادات بهتری خواهند داشت .
    ممنون
    دوست عزیز سه بعدی راحت تر و سریع تره . بر عکس گفتیدا .
    ??? ????? ?? ????? ??? ??? ???? ??????? ???? ????? ?
    ??? ????? ????? ?????? ????? ??? ??????? ?? ????? ?? ??? ?????? ?????? ??
    ???? ?? ?? ?? ???? ???? ????

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    ممنون.
    اما سه بعدی و دوبعدی هر کدوم محاسن و معایب خودشونو دارند. اگه بخاد همچین پروژه ای رو که میگه سه بعدی بزنه فضاسازی هاش که وقت میبره بعدش مدلسازی کاراکتر و بعد از اون ادامه ماجرای خط تولید یه انیمیشن رو داره ( ریگ و ...) و بعد میره سراغ انیمیت و در نهایتم که رندر هست که تایم های رندر رئال معمولا بالاست . به همین خاطرم گفتم اگه مت پینت کار کنه که حداقل سریعتر به هدفش میرسه .
    خب هر کدوم از دوستان تجربه بسیار زیبایی دارند که با بیان این مطلب گفته میشه و از همتون ممنونم ...
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

سلام
    واقعاً از همه دوستان به خاطر نظرات کاربردیشون مچکرم. فکر کنم اون دوستمون که گفتند از puppet استفاده کن رو راحت تر بتونم انجام بدم چون اصلا کار 3d بلد نیستم. به هر حال از همه متشکرم بیشتر فکر روی تبدیل لوگو بود و اصلا یاد پارتیکل نبودم خیلی ممنون.
    لبخند فراموش نشه.
    یا علی

کلمات کلیدی این موضوع