برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 988 , پاسخ ها : 2
موضوع: سوال در مورد چند تکنیک در cinema 4d

سوال در مورد چند تکنیک در cinema 4d

عرض سلام و ادب دارم خدمت تمامی دوستان و اساتید محترم.چند سوال داشتم از حضورتون.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    1.فرض کنید یه جسم رو مدل سازی کردیم و فقط یک پارت باشه چطور میتونم قسمتهای مختلفش رو جدا کنم که بتونم متریال جدا بدم
    2: سوال دوم من اینه که فرض کنید بخوایم توی یه مدل یه طرح رو که طراحی کردیم سوراخ کنیم به عنوان مثال یه طرح پیچیده روی یک صفحه سوراخ کنیم یا اینطور بگم مثلا با spilin یه چیزی بکشیم و اون رو روی سطح مدلمون سوراخ کنیم به جز دستور a union b
    3.و دیگه اینکه وقتی مدل تبدیل به make editabel میشه راهی هست سگمنت ها رو تغییر بدیم
    ممنون از شما

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    خوب سوال اول شما باید UV بسازید و با کمک BodyPaint نقاشی کنید ولی اگه میخواین متریال اعمال کنید کافه با کمک پالیگان ها هر قسمت رو انتخاب کنید و بعد متریال خودتون رو بگیرید و بر روی آن اعمال کنید.

سوال دوم بهتره اول با کمک Spline بسازید ولی می توانید با دستور Boliyan این کارو انجام بدید.

سوال سوم شما پالیگان هایی که میخواین بیشتر بشه انتخاب کن بعد کلیک راست گزینه آخرید Subdivide
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

تشکر از شما جناب هادی پور
    در مورد سوال اولم جناب هادی منظورم مثل کاری هست که شما توی یکی از آموزشهاتون برای جدا کردن قسمتهای مختلف هلیکوپتر برای گروه بندی در افتر افکت قرار داده بودید هستش.بازم هم تکنیک همان هست
    واقعا ممنون بابت زحمتی که میکشید

کلمات کلیدی این موضوع