برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

مشاهده : 4474 , پاسخ ها : 9
موضوع: افت کیفیت در پریمیر

افت کیفیت در پریمیر

با سلام و تشکر فراوان
    من بعد فیلمبرداری و تدوین وقتی که از پروژه در پریمیر خروجی میگیرم افت کیفیت زیادی ایجاد میشه.
    خروجی avi میگیرم.
    آیا تنظیمات خاصی داره؟
    بعدش برای پخش تو دستگاههای ویدئو میبرم تو نرو و رایت با فرمت vob میکنم باز کیفیت فوق العاده کم میشه.
    چیکار کنم که افت زیاد نداشته باشه.
    میشه از پریمیر خروجی vob گرفت مستقیما؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    خوب ببینید همینطوریه یکم کیفیت کم میشه شما باید تنظمیات رنگ رو درست انجام بدید تا خوب خروجی گرفته بشه.
    همچنین کیفیت Mp4 .h264 بهتره خروجی بگیرید.
    از MediaEncoder کمک بگیرید
    http://www.video-effects.ir/?p=5633
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام دوست عزیز خیلی باید حواستون به جزییات تصویر باشه باید ببینید سورس خامتون چه رزولوشنی داره بعد از رایت خب مسلما دی وی دی کیفیت رو تغییر میده
    راجب فرمت دی وی دی تو پریمیر نمیدونم برای رایت بهتره از adobe encore استفاده کنید ...

اول از همه باید بدونید با چه فرمت هایی تصویربرداری کردید. اینترلیسید یا پروگرسیو؟ آناموفیک یا نون آنامورفیک؟ میزان رزولیشن؟ و و و.
    تمام این تنظیمات برای سکانس باید درست اعمال بشه. برای خروجی هم همینطور. در نهایت برای کم کردن حجم و پخش در سیستم های خانگی از کانورتورهای معروفی مثل ادآب انکودر برای ساخت فایل و ادآب اینکور برای دی وی دی ساختن استفاده کنید.

ممنون.
    زحمت دادیم

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    اول از همه باید بدونید با چه فرمت هایی تصویربرداری کردید. اینترلیسید یا پروگرسیو؟ آناموفیک یا نون آنامورفیک؟ میزان رزولیشن؟ و و و.
    تمام این تنظیمات برای سکانس باید درست اعمال بشه. برای خروجی هم همینطور. در نهایت برای کم کردن حجم و پخش در سیستم های خانگی از کانورتورهای معروفی مثل ادآب انکودر برای ساخت فایل و ادآب اینکور برای دی وی دی ساختن استفاده کنید.
    با تشکر از شما دوست عزیز
    دوربین من nx3 هست. فرمت خروجی من هم mts . پروژه رو تو پریمیر چطوری باز کنم تا به مشکل نخورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hor1364 نمایش پست ها
    با تشکر از شما دوست عزیز
    دوربین من nx3 هست. فرمت خروجی من هم mts . پروژه رو تو پریمیر چطوری باز کنم تا به مشکل نخورم.
    راحتترین راهش اینه که بعد از ساخت پروژه ی جدید یکی از فوتیجهاتون رو دراو اند درگ کنید تو قسمت سکانس تا خود نرم افزار براش سکانس بسازه
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    راحتترین راهش اینه که بعد از ساخت پروژه ی جدید یکی از فوتیجهاتون رو دراو اند درگ کنید تو قسمت سکانس تا خود نرم افزار براش سکانس بسازه
    بحث سر اینه که تا من یه سکانس درست نکنم نمیشه فیلم رو تو پریمیر دراگ کرد.
    بعد ساخت سکانس هم فیلم میره تو همون سکانس و من مجبورم برای اینکه به سایز کار در بیاد از گزینه scale استفاده کنم.
    این مطلب رو که فرمودید میتونید توضیح بیشتر بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hor1364 نمایش پست ها
    بحث سر اینه که تا من یه سکانس درست نکنم نمیشه فیلم رو تو پریمیر دراگ کرد.
    بعد ساخت سکانس هم فیلم میره تو همون سکانس و من مجبورم برای اینکه به سایز کار در بیاد از گزینه scale استفاده کنم.
    این مطلب رو که فرمودید میتونید توضیح بیشتر بدید؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

بسیار عالی و تشکر فروان

کلمات کلیدی این موضوع