برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11

مشاهده : 3463 , پاسخ ها : 10
موضوع: صدابرداری فیلم کوتاه

Question صدابرداری فیلم کوتاه

با سلام خدمت دوستان عزیز بنده در زمینه فیلم کوتاه کار میکنم و میخوام صدابرداری فیلم هام در سطح خوبی باشن (بدون صداهای اضافی و نویزو ...) قصد خرید میکروفون شات گان رو داشتم ولی یه سوالی ذهنمو درگیر کرده اینکه علاوه بر میکروفون برای صدابرداری به وسیله دیگری (ریکوردر) نیاز پیدا میکنم؟
    یا فقط کافیه میکروفون رو به دوربین وصل کنم ( دوربینمم dslr هست)
    ممنون میشم اگه دراین زمینه کمکم کنید چون میخوام تهیه کنم ولی سردرگم موندم با تشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام و درود عزیز
    اصلا میکروفن زیاد مهم نیست یعنی زیاد زیاد مهم نیست
    مهمتر از همه کارت صداست عزیز
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

سلام استاد جدی ای بابا گرون درون میاد نه ؟؟

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط imammad 6 نمایش پست ها
    سلام استاد جدی ای بابا گرون درون میاد نه ؟؟
    آره خوب
    اگه میخواین رومیز بشینید و صحبت کنید باید کارت صدای بیرونی بخرید که 400 به بالا گیر میاد و همچنین یه میکروفن 200 تومانی
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    آره خوب
    اگه میخواین رومیز بشینید و صحبت کنید باید کارت صدای بیرونی بخرید که 400 به بالا گیر میاد و همچنین یه میکروفن 200 تومانی
    من برای صدا گذاری و گفتن نریشن برای یک پروژه ی آموزشی موشن گرافی ، باید چه کارت صدا و میکروفونی رو تهیه کنم که صدای خوب و بدون نویز بتونم ضبط کنم و روی فیلم بگذارم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ♥

جسارتا پیشنهاد دوستان بیشتر برای کارهای محدود به مکان خاص است و توضیح تکمیلی اینکه میکروفون ها هم مانند نمامی تجهیزات دیگر برای مقاصد خاص ساخته میشه و این میکروفن شات گانی که دوستمون گفتند یکی از حرفه ای ترین ها تو زمینه صدابردای فیلم و مستند است به خاطر زاویه بسته صدا برداری که داره و فقط صدا های در راستای خودشو به خوبی دریافت و صدا های اطراف کمتر میگیره ، حالا چون گفتید فیلم کوتاه و حتما هم نیاز به ابزاری پرتابل برای صدابرداری هست ، پیشنهاد من به شما برای بهترین نتیجه از شات گان که میکروفن فوق العاده ایست استفاده از رکوردر پرتابل با ورودی کابل به اصطلاح کنانی است که یکی از مناسبترینهاش از نظر قیمت دستگاه بانام zoom یا تاسکم سونی است .

نقل قول نوشته اصلی توسط ershad1 نمایش پست ها
    جسارتا پیشنهاد دوستان بیشتر برای کارهای محدود به مکان خاص است و توضیح تکمیلی اینکه میکروفون ها هم مانند نمامی تجهیزات دیگر برای مقاصد خاص ساخته میشه و این میکروفن شات گانی که دوستمون گفتند یکی از حرفه ای ترین ها تو زمینه صدابردای فیلم و مستند است به خاطر زاویه بسته صدا برداری که داره و فقط صدا های در راستای خودشو به خوبی دریافت و صدا های اطراف کمتر میگیره ، حالا چون گفتید فیلم کوتاه و حتما هم نیاز به ابزاری پرتابل برای صدابرداری هست ، پیشنهاد من به شما برای بهترین نتیجه از شات گان که میکروفن فوق العاده ایست استفاده از رکوردر پرتابل با ورودی کابل به اصطلاح کنانی است که یکی از مناسبترینهاش از نظر قیمت دستگاه بانام zoom یا تاسکم سونی است .

ممنون بزرگوار ، فقط سایت یا لینکی ندارید که مراجعه کنم ؟

اقا اجاره کن اگر کارت طولانی مدت نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط alika نمایش پست ها
    اقا اجاره کن اگر کارت طولانی مدت نیست
    یه چیز ارزون کار راه بنداز ، که بتونم بخرم رو ترجیح میدم ، نمی خوام زیاد حرفه ای باشه ، در حد ضبط صدا در محیط اتاق که بتونم نریشن ها رو بدون نویز بگیرم

اگر چیزی سراغ دارید بگید ، سپاس از وقتی که میگذارید .

کسی کمک نمی تونه بکنه ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع