برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1158 , پاسخ ها : 3
موضوع: خرید یا اجاره وسایل فیلم برداری !!

Lightbulb خرید یا اجاره وسایل فیلم برداری !!

سلام عرض ادب و احترام
    ما میخواییم یه برنامه 50 الی 70 قسمتی برای سیما بسازیم هر قسمت هم تقریبا 30 دقیقه هست ، بابتش هزینه 200 الی 300 ملیونی هم پرداخت میکنن حالا بنظر شما برای ساخت این برنامه ما وسایل رو اجاره کنیم بهتره یا اینکه وسایل رو خریداری کنیم !!
    هزینه هایی مثل اجاره فضای استدیو ضبط ، ساخت دکور ، تجهیزات حرکتی ، چند دوربین برای تصویر برداری با زوایای مختلف لانگ... ، تجهیزات صدا برداری ، تدوین و... رو در نظر بگیرید !!

چه جالب ..................

دوست من اگه پروژه جدی هست تهیه کننده و ... میخواد تا بشینن دقیق دودوتا چهار کنن ببینن نسبت به بودجه و خود کار فیلم چه لوازمی رو باید خرید یا اجاره کرد ...
    به خیلی چیزا بستگی داره ........

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    چه جالب ..................

دوست من اگه پروژه جدی هست تهیه کننده و ... میخواد تا بشینن دقیق دودوتا چهار کنن ببینن نسبت به بودجه و خود کار فیلم چه لوازمی رو باید خرید یا اجاره کرد ...
    به خیلی چیزا بستگی داره ........
    چـی چه جالب ؟ o.O
    الان من گفتم شوخیه یا تهیه کننده نداریم یا دو دو تا بلد نیستیم ؟؟
    این فروم و این پست فقط به این دلیله که بتونیم از تجربیات دوستان در پروژه های اینچنینی استفاده کنیم حتی ذکر کردم که همچین امکاناتی رو مد نظر داریم نظر شما چیه اینکه وسایل رو اجاره کنیم یا خریداری کنیم ! مگه نه روند ساخته برنامه رو دوستان ما بلدن جدول ضربشونم خوبه !! خوشحال میشم اگه تجربه مشابه و مفیدی داشته باشین در اختیارم بزارین
    ممنون

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    دوست عزیز.....خب ببینید جواب این سوال بستگی به یه سری مطالب دیگه داره مثل اینکه شرایط کاری گروه بعد از اینکار، وضعیت مالی عوامل اجرایی گروه .و......
    خب مسلما اجاره هزینه کمتری داره ولی در عوض هرچقدر هم که کم باشه باز اون مبلغیه که دیگه از دستتون رفته. خرید هزینه بالاتری داره ولی میدونید اگر یه وسیله ای رو خریدید به سرمایه گروه اضافه شده و میتونه بعد از این هم در کارها و پروژه های دیگه تون استفاده بشه.....به نظر بنده وسایل پرکاربردتونو بخرید . کم مصرف ترارو اجاره کنید.یا حق

کلمات کلیدی این موضوع