برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

asgharf آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13677

سئوال در مورد نصب دو مانیتور برای تدوین-پریست-ترانزیشن-تایتل

با سلام خدمت تمامی دوستان
    سئوال 1) نصب دو مانیتور در تدوین برای چیست؟ممنون میشم نصب دو مانیتور رو از ابتدا تا انتها چه از لحاظ سخت افزاری چه از لحاظ نرم افزاری (همراه با عکس) بصورت کامل توضیح بدهید .
    سئوال 2) من یک فیلم (لینک) و یک تصویر رو گذاشتم ممنون میشم نام این پریست ها رو به من بگید در ضمن یک نویزهای افقی در فیلم وجود داره (چطوری اینهارو درست کنم).

Loading the player ...

سئوال 3) در این فیلم یک ترانزیشن رنگی استفاده میشه (این ترانزیشونو از کجا میتونم پیدا کنم).
    سئوال 4) افکت دادن به تایتل رو در نرم افزار پیمیر پرو سی سی رو چطور میتونم انجام بدم (مثلا افکت تایپ).
    در ضمن از نرم افزار پریمیر پرو سی سی 2014 استفاده می کنم.
    با تشکر فروغی
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

asgharf آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13677

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    دومانیتور به خاطر اینه فضای بیشتری برای کار داشته باشید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    تقریبا 90 درصد به بالا کارت گرافیک ها قابلیت نصب دو مانیتور سه حتی 4 تا رو دارند وقتی دو مانیتور داشته باشی به راحتی تایم لاینت رو میگذاری تو مانیتور دوم و فضای کاریت بسیار بزرگتر میشه تقریبا همه تدوین کار ها از دو مانیتور و بیشتر استفاده میکنن فقط یک نکته ای امکان داره یکی از مانیتور هات به راحتی به کارت گرافیک نصب نشه و براش باید یک مبدل بخری که انهم ارزون و در دسترسه ( البته اگه کارت گرافیکت پورت hdmi داشته باشه و مانیتورت هم این پورت رو داشته باشه که ) تمومه و به راحتی دو مانیتور میشه یک تنظیمات خیلی ساده هم داره که اگه خواستی بعدا ذکر میشه موفق باشی
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

asgharf آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13677
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    دومانیتور به خاطر اینه فضای بیشتری برای کار داشته باشید
    آقای هادی پور سلام
    خیلی کلی جواب میدین،ممنون میشم الباقی سئوالات رو جواب بدین (بصورت کامل)جواب بدین.در ضمن آموزش پریمیر پرو رو از جنابعالی خریداری کردم و سئوال 2 به بعد مربوط به این آموزشهاست
    با تشکر

asgharf آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    13677
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    تقریبا 90 درصد به بالا کارت گرافیک ها قابلیت نصب دو مانیتور سه حتی 4 تا رو دارند وقتی دو مانیتور داشته باشی به راحتی تایم لاینت رو میگذاری تو مانیتور دوم و فضای کاریت بسیار بزرگتر میشه تقریبا همه تدوین کار ها از دو مانیتور و بیشتر استفاده میکنن فقط یک نکته ای امکان داره یکی از مانیتور هات به راحتی به کارت گرافیک نصب نشه و براش باید یک مبدل بخری که انهم ارزون و در دسترسه ( البته اگه کارت گرافیکت پورت hdmi داشته باشه و مانیتورت هم این پورت رو داشته باشه که ) تمومه و به راحتی دو مانیتور میشه یک تنظیمات خیلی ساده هم داره که اگه خواستی بعدا ذکر میشه موفق باشی
    برادر دست شما درد نکنه
    ممنون میشم آموزش این کارو برام بذاری البته با فرض اینکه اصلا از hd پشتیبانی نمی کنند.

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    ببین عزیز اموزش خاصی نداره رو صفحه دستکتاپ راست کلیک میکنی اسکرین رزولوشن رو میزنی اگه دو مانیتوری باشی خود سیستم میشناسه یکیش رو شماره یک میکنی دومیش رو هم شماره دو خیلی آسونه الان طبق این عکس من دو مانیتور دارم

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

کلمات کلیدی این موضوع