برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

درخواست راهنمایی فریم ریت دوربین برای اسلو کردن

سلام ب دوستان بنده با دوربین نیکون 5200 میخام تصویر بگیرم و اسلوش کنم ستینگ مد دوربین رو پال قرار دادم و تو فریم ریتش 1080×1920 50i انتخاب کردم اما موقع اسلو با افتر و پلاگین تویستر طبق اموزش اقای هادی پور انجام دادم تصویر کشیده میشه از 100 سرعتش ب 10 تغییر دادم ولی با فریم ریت 50p 1280×720 خوب درامد با همون تنظیمات پلاگین و دوربین میشه دوستان راهنمای کنید میخام اسلو با1080 بگیرم نمیشه؟

واسه یه اسلو موشن خوب علاوه بر فریم ریت بالا حتما باید با سرعت شاتر بالا تصویر بگیرین! اگه نورپردازی خوبی داشته باشین یا تو فضای باز تصویر بگیرین( که نور زیاد باشه ) میتونین دیاف رو تا انتها باز کنین وسرعت شاتر رو افزایش بدین!
    البته با dslr معمولی نمیشه سرعت رو از 100 به 10 تغییر داد! شدنش که میشه ولی حتما به صورت مصنوعی در میاد با کلی هاله ی دور تصویر!

درود تنظیمات دوربینم انجام دادم ؟

درود
    در رابطه با سرعت شاتر باید بگم فقط وقتی بیشتر از فریم ریت تصویر بگیرید که بخوایید سوژه فیکس بشه در غیر این صورت فایده ای نداره فقط نور هدر میره
    ببینید باید حساب کنید وقتی اسلو کردید از 25 فریم پایین تر نیاد ...
    شما اگه fps 50 تصویر برداری میکنید فقط میتونید 100 رو بیارید رو 50 .....
    (یادتون باشه برای ویرایش تصویر بهتره توی حالت progressive تصویر برداری کنید)

aligazboland آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3102
    تبریک به اقا مصطفی
    تبریک میگم که با تلاش و صرف وقت تونستی به جمع مدیران انجمن وارد شی برای شما ارزوی موفقیت دارم همشهری
    ویرایش توسط aligazboland : 03-03-15 در ساعت 11:18

نقل قول نوشته اصلی توسط aligazboland نمایش پست ها
    تبریک به اقا مصطفی
    تبریک میگم که با تلاش و صرف وقت تونستی به جمع مدیران انجمن وارد شی برای شما ارزوی موفقیت دارم همشهری

خیلی ممنونم علی جان
    امید وارم که بتونم بازم کمک کنم و انجمن بیشتر از قبل پیشرفت کنه
    منم برات آرزوی شادی و سلامتی دارم همشهری

درود اقای ارادی تبریک میگم بخاطر مدیر شدن شما درانجمن ) من با 1280×720 50p رکورد و سرعتشو اوردم 100ب 10 خوب درامد ولی هر چی با 1920×1080 50i میرنم خوب در نمیاد هاله ش زیاد میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط Arad نمایش پست ها
    درود اقای ارادی تبریک میگم بخاطر مدیر شدن شما درانجمن ) من با 1280×720 50p رکورد و سرعتشو اوردم 100ب 10 خوب درامد ولی هر چی با 1920×1080 50i میرنم خوب در نمیاد هاله ش زیاد میشه
    خیلی ممنون بابت تبریکتون
    بله توی شرایط خاص وقتی حرکت دوربین و سوژه محدود هست میشه از 25 پایین تر بیاد
    ببینید بخاطر سیستم interlace هست در این حالت هر فریم شما در دو مرحله اسکن میشه ولی در حالت progressive هر تصویر در یک لحظه اسکن میشه