برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 3276 , پاسخ ها : 4
موضوع: فیلمنامه برای ساخت کلیپ عروسی

فیلمنامه برای ساخت کلیپ عروسی

با سلام دوستان این فقط یه ایده برای شروع ابتدای یه کلیپ هست . البته بگم به صورت فنی ننوشتم . مثلا کجاها دوربین کلوز اپ بگیره مثل جایی که دستها بهم گره میخوره .
    کجا از بالا فیلم گرفته بشه و بقیه موارد .

خارجی روز پارک

امیر و الناز دو کودک هستند که پدرانشان با هم دوست هستند وانها نیز با یکدیگر دوست هستند . و خیلی بهم وابسته اند.
    یک روزکه در پارک مشغول بازی کردن بودن و این سو و ان سو میدویدن که امیر به زمین میخورد و گریه میکند الناز دست او را گرفته از زمین بلند میکند و میبوسد و با پارچه ای دست امیر که زخم شده را میبنددامیر هم ابنبات کشی به الناز میدهد.
    .هر دو خوشحال به بازی ادامه میدهند. امیردست الناز را گرفته و به طرف درختی برده در انجا روی درخت قلبی هک میکنند و اسم خود را مینویسند.
    بعد سوار بر تاب شده و ارام در حال تاب خوردن هستند که الناز به ارامی دست امیر را گرفته و نگاهی به امیر میکند .
    امیر میگه چیه چرا اینجوری نگا میکنی .الناز میگه امیر میشه هیچوقت منو تنها نذاری و با من باشی ؟؟
    امیر میخنده و میگه باشه .
    الناز میگه : قول
    امیر : قول قول قول
    و انگشتشان را به نشانه قول بهم گره زده . و شروع به تاب خوردن میکنند
    که در این موقع با بالا رفتن تاب از کادر و برگشتن ان هردو
    بزرگ شده و درلباس عروس و دامادی میباشند و ادامه داستان .....

قشنگه ! باید امتحانش کنم

بسیارعالی دوست عزیز.درصورت امکان اینگ.نه فیلنامه روبصورت کامل دریک فایل پی دی اف بذارین تادوستان استفاده کنندبسیارمفیدخواهد بودوختی در برخی ایده های دوستان کاربردخواهد داشت.باتشکرفراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط alibarca نمایش پست ها
    بسیارعالی دوست عزیز.درصورت امکان اینگ.نه فیلنامه روبصورت کامل دریک فایل پی دی اف بذارین تادوستان استفاده کنندبسیارمفیدخواهد بودوختی در برخی ایده های دوستان کاربردخواهد داشت.باتشکرفراوان
    با تشکر از نظرتون چشم چند روز دیگه حتما این کارو میکنم و چند تا فیلمنامه میزارم

zabihhosseini آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    8401
    حرکت ارزشمندیه دمت گرم

کلمات کلیدی این موضوع