برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30

مشاهده : 4633 , پاسخ ها : 29
موضوع: لطفا همه نظرتون رو بدید؟

لطفا همه نظرتون رو بدید؟

به نظر شما دوستان عزیز برای کار میکس و مونتاژ عروسی و کلیپ کدام نرم افزاربهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ادیوس ____ ادوب پریمیر پرو ؟؟؟؟؟
    لطفا همه نظرتون رو بدید تا به یه جمع بندی برسیم مرسی.

من خودم با اديوس شروع كردم به خاطر اينكه ساده بود و يك كاره ساده تحويل مي دادم ...

الان 6 ماه با پريمير كار مي كنم و يه ذره از وقتم رو بيشتر مي گيره ولي كار خوب تحويل مي دم به چند دليل ...

1 . قدرت مانور دادن به افكتهاي مورد نظر
    2 . لينك شدن با نرم افزار افتر افكت
    3 . تصحيح رنگ فوق العاده
    4 . ميكسر خوب براي تدوين صدا ...

البته اين نظر شخصي بنده بود ...

موفق باشي ...

مرسی از نظرت

کسی دیگه از دوستان نظری نداره؟

سلام به نظر من هم پریمیر هم راحته وهم انعطاف پذیریش با افتر یک حسن بسیار خوبه وخود من هم با پریمیر کار میکنم وبا هاش راحتم

من خودم الان با ادیوس کار میکنم اما واسه بهتر شدن کار صد در صد افتر افکت از همه نرم افزار ها قوی تر هست اما معمولا یک سری از کار ها رو با افتر میزنن یه سری با ادیوس یا پريمير ادیوس رو باید یاد بگیری چون پایه کار میکس هست

سحر عزيز افتر به هيچ عنوان نرم افزار تدوين نيست ، يك نرم افزار موشن گرافيك و كامپوزيت هست ...

دوست گرامی ، شما اولین کاری که باید بکنید اینه که اطلاعاتی در مورد قابلیت های نرم افزارهای موجود بدست

بیاری و بعد ببینی کدوم بهتر نیازتون رو رفع میکنه به هرحال بعضی از نرم افزارها نیاز به سخت افزار مناسب هم دارن

نظر بنده برای کار خوب و خروجی مناسب برنامه پریمیر مناسبه براتون
    ??? ?????? ?? ???? FREE VIDEO

www.FREEVIDEO.ir

مرسی از همه دوستان که نظرهای خوبی دادین,به نظر خودم هر کدوم مزیت های خودشون رو دارن
    آره نظر همتون درسته که پریمیر بهتره ولی این رو هم باید گفت که ادیوس برای تدوین با چندتا دوربین خیلی سرعت کار رو بالا میبره

شاهكار عزيز دليل اينكه سرعت كار رو بالا مي بره اينه كه برنامه ساده اي هست راحت مي توني كار كني باهاش ....

به نظر من براي اول كار خيلي خوبه ، ولي يادت باشه خودتو محدود نكن و سعي كن پريمير هم يادبگيري ...

موفق باشي ...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع