برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 3376 , پاسخ ها : 13
موضوع: help ...ادیوس

help ...ادیوس

سلامممم میشه capture کردن فیلم رو آموزش بدید؟ و روش کار کردن با ماسک
    sd-dv

من خيلي وقته كه با اديوس كار نكردم ، ولي طريقه كپچر كردن F9 رو كه بزنيد ميره روي تنظيمات كپچر ...

البته قسمت بالا گزينه اي داره به نام Capture كه مي تونيد اونجا هم اين كار رو انجام بديد ...

متاسفانه اديوس روي سيستمم نصب نيست تا بتونم با تصوير توضيح بدم ...

در مورد سوال دومتون هم قشنگ متوجه نشدم ...

مرسی از راهنمایتون ... یک دنیا ممنون .. کار با فیلتر ماسک ادیوس رو میخواستم اموزش بدید نام: Capturec.PNG نمایش: 139 اندازه: 38.7 کیلو بایت

خواهش مي كنم دوست عزيز ...

واقعيت امر من با اين پلاگين كار نكردم و نمي تونم توضيحي براش بدم ...

ولي فقط يه راهنمايي كوچيك مي كنم اونم اينه كه شما اديوس بذار كنار رو بيار به پريمير كه فوق العاده پيشرفته تر از اديوس هست ...

از لحاظ تصيح رنگ و ... فوق العاده ست ...

اگر كار شما كليپ براي مجالس عروسي هست ( كه خود من هم كارم تدوين فيلم عروسي يه زماني بوده ) بهت پيشنهاد مي كنم پريمير رو شروع كن به يادگيري ...

موفق باشي ...

من فعلا آخرای کلاس ادیوسم هست که میخوام اماده بشم برای کار کردن توی عکاسی و کلیپ زدن عروس داماد و ... که با نرم افزار ادیوس کار میکنن ... البته کار افترشون هم عالیه .. اول ادیوس هست بعد افتر.. یک سری کارارو با افتر انجام میدن ... اگه آموزش حرفه ای واس ادیوس باشه خیلی خوبه که به ما هم کمک بشه .. تو این زمینه ... یا افکت های بیشتری رو بذارین ک توی ادیوس هم استفاده بشه .... این سایت خیلی اموزش های خوبی داره و واقعا عالی هستید همگی مرسی بابت همه اطلاعات مفیدتون ....

يكي از دلايلي كه اديوس همه گير شده ساده بودن نرم افزار هست و زياد پيچيده نيست ...

افتر با اديوس زياد مچ نيست ولي پريمير با لينك كردن به افتر مي توني هرچقدر دوست داري روي كليپ مانور بدي ...

من خودم با اديوس كار كردم و متوجه منظور شما ميشم ...

بايد بگردم براتون ببينم مي تونم افكت براتون پيدا كنم يا نه ...

موفق باشي ...

مرسی یک دنیا ممنونم

سلام. من قبلا با پریمیر کار میکردم ولی بعد رو آوردم به ادیوس و واقعا راضیم ازش، کار منم تدوین فیلم عروسیه و ادیوس سبکه و سریعتر خروجی میگیره و من ادیوس 5 و 6 رو باهم دارم! با 6 کلیپهارو کار میکنم بعد تالارو تو 5 کار میکنم و کلیپارو میزارم بقلش با پروکدر رو dvd اکسپورت میکنم! اینجوری مجبور نمیشم تو 6 اکسپورت کنم بعد دوباره تبدیل کنم همه ی فیلم رو به dvd و اضافه کاری نمیشه! البته چون شرکت گرس ولی ادیوس رو از شرکت کاناپوس خریده و 6 رو داده بازار، اگه 5 رو نصب کنی بعد بخای 6 رو نصب کنی وریژن قبلی (5) رو پاک میکنه! ولی ویرایش 5 که نمیدونسته ویرایش 6 رو یه شرکت دیگه میده بازار! پس اول 6 رو نصب کن اگه خاستی بعد 5 رو نصب کنی هر دو روی یک ویندوز میشینن. اوف خسته شدم ادیوس خیلی عالیه% ولی اگه خاستی کلیپای خیلی حرفه ای کار کنی تو پریمیر برش بده راحت ببر تو افتر افکت و بقیه کاراشو بکن! پریمیر اینش عالی تره ولی ادیوس هم مجبوره مچ بشه! قبلنا فقط با کارتای میکس کاناپوس مچ بود ولی حالا با ماتروکس و غیره هم مچ شده! تو ادیوس 7 هم سیستم اصلاح رنگ بهتر شده شنیدم! فریم هارو هم تک تک نشون میده تو تایم لاین! ولی نشون دادن موج صداها تو پریمیر دقیق تر و قشنگتره! اینشم درس میشه بابا... ادیوس خوبه 100%
    ???? ??? ???? ? ??? ?? ???? ?? ??? ?? ?? ?? ?????? ???? ? ??? ?????? ?? ???? ??? ?? ???? ?????? ???? ??? ? ????? ???? ?? ?????? ?????? ? ? ?? ??? ?????? ?? ??? ????? ...

" ?? ?????? "

آموزش کار با mask تو ادیوس ( وریژن 6 به بالا ) :

http://download.mix4u.ir/tutorial/ed...ownload.ir.rar
    ???? ??? ???? ? ??? ?? ???? ?? ??? ?? ?? ?? ?????? ???? ? ??? ?????? ?? ???? ??? ?? ???? ?????? ???? ??? ? ????? ???? ?? ?????? ?????? ? ? ?? ??? ?????? ?? ??? ????? ...

" ?? ?????? "

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع