برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1020 , پاسخ ها : 3
موضوع: سوال در خصوص 3 بعدی سازی نوشته

سوال در خصوص 3 بعدی سازی نوشته

سلام دوستان.
    یک سوال داشتم این امکان وجود داره ما بتونیم با فتوشاپ یک نوشته 3 بعدی درست کنیم و خاصیت ترنس پریتی بهش بدیم تا بشه در تصاویر دیگه هم ازش استفاده کرد. مثلا تصویر پایین من بخوام این ج رو با همین شکل ببرم به تصویر دیگری!
    من با خاصیت 3 بعدی فتوشاپ کار کردم ولی در ابتدا که مکان تصویر رو انتخاب می کنیم دیگه نمیشه اون رو تغییر مکان داد!

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    ببینید خاصیت Transparency فقط بر روی لایه انجام میشود مثلا شما می توانید روی یک لایه سبز این کارو کنید بعد سبز رو حذف کنید ولی در Element 3d می توانید سایه رو همراه با آبجکت جدا خروجی بگیرید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    ببینید خاصیت Transparency فقط بر روی لایه انجام میشود مثلا شما می توانید روی یک لایه سبز این کارو کنید بعد سبز رو حذف کنید ولی در Element 3d می توانید سایه رو همراه با آبجکت جدا خروجی بگیرید
    ببینید خاصیت Transparency فقط بر روی لایه انجام میشود مثلا شما می توانید روی یک لایه سبز این کارو کنید بعد سبز رو حذف کنید
    منظورتون توی فتوشاپ هست؟
    ولی در Element 3d می توانید سایه رو همراه با آبجکت جدا خروجی بگیرید
    منظورتون افتر افکت هست دیگه؟

نمی دونم درست متوجه شدم یا خیر. با فتوشاپ همچین چیزهایی خوب در نمیاد. واقعا افترافکت این مورد رو خوب انجام میده!

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط fo-eng نمایش پست ها
    منظورتون توی فتوشاپ هست؟

منظورتون افتر افکت هست دیگه؟

نمی دونم درست متوجه شدم یا خیر. با فتوشاپ همچین چیزهایی خوب در نمیاد. واقعا افترافکت این مورد رو خوب انجام میده!
    آموزش 3d در فتوشاپ رو ببینید
    56-آموزش کار با ابزار سه بعدی در فتوشاپ cs6

Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

کلمات کلیدی این موضوع