برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مشاهده : 1488 , پاسخ ها : 3
موضوع: مشکل Replace footageدر پریمیر

مشکل Replace footageدر پریمیر

سلام.خسته نباشید
    من یکsequence با مشخصات HD 1080p.25fpsدرست کردم و تعدادی عکس با سایز2480*3508وارد کردم.set to frame size و ادیت کردم.
    بعد روی اون عکس ها تغییراتی اعمال کردم با یه نرم افزار دیگه و یه خروجی pngبا سایز1920*1080از هر کدومشون گرفتم.
    حالا اومدم داخل پریمیر و میخوام که عکس های قبلی رو با این جدیدا replace کنم و وقتی این کار رو انجام میدم تصویر جدید کوچکتر دیده میشه و scale اون ۴۳ درصد میشه.scale to frame sizeوset to frame size کاری نمیکنن.اما وقتی همون عکس های جدید رو دوباره به صورتimport وارد میکنم مشکلی نداره و اتوماتیک set to frame size هست چون سایز سکانس و عکس ها HDهست.آیا گزینه ای فعال یا غیر فعال باید بشه؟
    ممنون و متشکر

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    خوب ببینید اون عکس ها با سایز 3508 تنظیم شدن که تو Sequnce 1080 وارد شوند باید حتما عکس های خروجی گرفته شده سایز 3508 باشند.
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    خوب ببینید اون عکس ها با سایز 3508 تنظیم شدن که تو Sequnce 1080 وارد شوند باید حتما عکس های خروجی گرفته شده سایز 3508 باشند.
    شاید درست نتونستم مشکل رو بیان کنم. فرض کنید من یه عکس3508دارم که در یه سکانس 1080واردش میکنم.این عکس قاعدتا واسه این سکانس بزرگه پس set to frame size میکنم و بعد ادیت و خروجی.حالا یه timelineبا زمان بندی مشخص از این عکس دارم که saveمیکنم.بعد میرم تو یه نرم افزار دیگه فرضاpaint عکس 3508رو ادیت میکنم و یه نسخه ی با سایز1080 و فرمتpngازش خروجی میگیرم.که این فایل pngرو که سایزش 1080هست میخام replaceکنم با نسخه3508در timeline.اما وقتی جایگزین میشه تصویر کوچکتر میاد با scale۴۳.در صورتی که حالا دیگه هم تصویر و هم سکانس جفتشون1080هستن.پس باید تصویر با سکانس فیت باشه که نمیشه!!

آقای هادی پور فهمیدم مشکل چی بود!!من وقتی عکس3508رو set to frame sizeمیکردم این دستورالعمل به صورت افکت روش ثبت میشد.و وقتی اون عکس رو با یه عکس جدید replace میکردم همون افکت ها رو این جدیده هم اعمال میشده و عکس رو کوچک میکرده.حالا راه حلش:تو timelineروی هر کلیپ یا تمام کلیپ ها به صورت جمعی انتخاب و کلیک راست میکنیم و بعد گزینه ی Remove effectsرو میزنیم.
    ممنون از شما و سایت خوبتون