برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1319 , پاسخ ها : 5
موضوع: کمک برای ساخت یک پروژه فیلم کوتاه

کمک برای ساخت یک پروژه فیلم کوتاه

سلام به همه دوستان

من به دنبال گروهی هستم که بتونیم با هم یک فیلم کوتاه بسازیم من ایدش رو دارم و جلوه هایش هم اوکی هست و فقط فیلمبرداری با اون گروه هست برای مسابقات هم فرستاده میشه و چندتا کمپانی هم هستن که اگر کار خوب باشه اسپانسر میشن برای فیلم های بزرگتر اگر کسی هست که میتونه تو ساخت فیلم به ما کمک کنه پ خ کنه شماه تلفن برای ارتباط بیشتر فقط دوستانی که پیام میدن در مبحث فیلمبرداری حرفه ای باشه حداقل بتونن صحنه رو خوب بگیرن که کار قوی بشه ایده هم قابل تغییره و من اسراری ندارم ایده بهتری بود اونو میسازیم ممنون از همه دوستان به امید پیشرفت سینما ایران و جلوه های ویژه ایران

سلام
    کدوم شهر؟

سلام

من شبراز هستم ولی زیاد مسافت مهم نیس چون شما فیلم برداری میکنین و داستان رو با هم میگیم جلوه های ویژه هم خودم میتونم مشکلی شما اگر میتونید همکاری کنید شماره تماس رو پ خ کنید تا با شما تماس بگیرم گروه دارین که خیلی بهتره چون بازیگر رو شما تعیین میکنین و اگر هم تو کارتون حرفه باشین که چه بهنر اسپانسر هم وقتی فیلم ساخته شد حمایت میکنه

دوستان من میخوام برای مسابقه ای یک فیلم کوتاه بسازم که نیاز به همکاری شما دوستان هست...کسی میتونه اینجا بهم کمک کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LEYON نمایش پست ها
    دوستان من میخوام برای مسابقه ای یک فیلم کوتاه بسازم که نیاز به همکاری شما دوستان هست...کسی میتونه اینجا بهم کمک کنه؟
    سلام عزیز
    یه پست جدید بزنید و کامل توضیح بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan123 نمایش پست ها
    سلام

من شبراز هستم ولی زیاد مسافت مهم نیس چون شما فیلم برداری میکنین و داستان رو با هم میگیم جلوه های ویژه هم خودم میتونم مشکلی شما اگر میتونید همکاری کنید شماره تماس رو پ خ کنید تا با شما تماس بگیرم گروه دارین که خیلی بهتره چون بازیگر رو شما تعیین میکنین و اگر هم تو کارتون حرفه باشین که چه بهنر اسپانسر هم وقتی فیلم ساخته شد حمایت میکنه
    آخ ببخشید دوست عزیز من متوجه نشدم جواب دادید
    منم شیرازم فیلم برداری میکنم هنوز قصد فعالیت دارید؟

کلمات کلیدی این موضوع