برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

lordvandad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    6991

Question مشکل رندر صدا توی پریمیر سی سی برای بار چندم کلافم کرده

سلام دوستان... در مورد خروجی گرفتن، با پریمیر خیلی مشکلا داشتم که تونستم حل کنم و تجربم هم رفت بالا تر...
    ولی این یکی رو دیگه نمی دونم چیکار کنم واقعا...
    من آخرین نسخه پریمیر سی سی رو دارم، وقتی میخوام یک قسمت از فیلم رو برای تست خروجی بگیرم هر دفعه باید صداها از اول رندر شن که چیز جدیدی نیست و می دونیم... مشکل الانم اینه که دیگه از این مرحله جلوتر نمیره، یعنی مثلا تا ۹۲ درصد کارشو میکنه و دیگه توی رندر اصلی نمیره،،، این امکان رو دارم که فقط ویدیو رو خروجی بگیرم، ولی اگه صدارو هم بخوام جدا خروجی بگیرم که بعدا دوباره به فیلم اضافه کنم، باز همون مشکل هست،،، برنامه media encoder هم همین جوری میشه...
    خلاصه اینکه صدا هیچوقت رندر گرفته نمیشه که قبلا این مشکل نبود یا اگه بود با جابه جا کردن timeline یا عوض کردن فرمت صدا درست میشد...
    الان واقعا دیگه موندم چیکار کنم...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    پیغام چیزی نمیده؟
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

lordvandad آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    6991
    نه اصلا... هنگ میکنه همونجا، ولی برای ویدیو مشکل نداره...
    خدا رو شکر یه باگی داشت پریمیر که ادوب توی نسخه جدید درستش کرد، اونم اینکه وقتی شما انتخاب میکردی که فقط ویدیو export شه، در هر صورت صدا رو هم رندر میکرد، ولی الان دیگه اینجوری نیست،،، منم دیدم بهترین کار اینه که ویدیو رو جدا بگیرم بعدا تو ی پروژه دیگه صدا رو جدا بهش بچسبونم... اونقدر تایم نمیگیره...
    ولی اینکه چرا پریمیر اینقدر سر صدا مشکل داره (همه جای دنیا و اکثر سایتا) نمیدونم...

دوست عزیز من هم توی صدا مشکل دارم نسخه جدید فلش پلیر رو نصب کنید بهتر میشه

کلمات کلیدی این موضوع