برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1135 , پاسخ ها : 2
موضوع: سوال در رابطه با راه اندازی وبسایت

Question سوال در رابطه با راه اندازی وبسایت

سلام دوستان

تصمیم دارم یه سایت راه اندازی کنم و توش چنتا از نمونه کارهام رو بذارم
    دقیقا نمیدونم برای سایت از کجا باید شروع کرد
    هیچ برنامه نویسی خاصی نیاز نداره فقط میخوام ویترین باشه
    اگه بشه خودم طراحیش کنم خیلی خوبه ... بیشتر طراحی سایت مد نظرم هست که چطور باید انجامش بدم تا ثبت کردن
    ممنون میشم اگه عزیزان که تجربه سایت رو دارن راهنمایی کنن که چه مراحلی رو باید برای ثبت و طراحی سایت گذروند

مچکرم

با سلام و عرض ادب
    اولین مورد انتخاب دامین برای سایت و سپس هاست
    دومین مورد انتخاب سیستم مدیریت محتوا ( جوملا - وردپرس - نیوک و ....)
    سومین مورد طراحی قالب مد نظر
    اولین مورد که بستگی به خودتون داره که چ اسمی برای سایت مد نظرتون است و از کجا قصد خرید هاست دارید
    اما در مورد دومین مورد اگه بخوام تجربه خودمو در اختیار شما قرار بدم باید عرض کنم از نظر امنیت جوملا خیلی خوبه ولی از نظر متن باز بودن و طراحی وردپرس خیلی بهتره و چون دست طراح کاملا باز است برای ایده پردازی و پیاده سازی روی وردپرس از جهت دیگه ای هم بخوایم بهش نگاه کنیم بیشتر سایت های جهان البته نه همه تعداد قابل توجه ای از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده میکنند به دلایل مختلف پس پیشنهاد بنده وردپرس است
    اما سومین مورد اگر قصد طراحی قالب اختصاصی برای سایت خود دارید که باید خودتون طراحی کنید یا به یکی از طراحان سفارش دهید تا طرح مد نظرتون رو پیاده سازی کنه گه مرحله اول اون طرح psd قالب سپس تبدیل آن به html و css و سپس ادغام با توابع php وردپرس که مرحله آخرش زیاد وقت گیر نیست
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم
    با احترام

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir ardekani نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب
    اولین مورد انتخاب دامین برای سایت و سپس هاست
    دومین مورد انتخاب سیستم مدیریت محتوا ( جوملا - وردپرس - نیوک و ....)
    سومین مورد طراحی قالب مد نظر
    اولین مورد که بستگی به خودتون داره که چ اسمی برای سایت مد نظرتون است و از کجا قصد خرید هاست دارید
    اما در مورد دومین مورد اگه بخوام تجربه خودمو در اختیار شما قرار بدم باید عرض کنم از نظر امنیت جوملا خیلی خوبه ولی از نظر متن باز بودن و طراحی وردپرس خیلی بهتره و چون دست طراح کاملا باز است برای ایده پردازی و پیاده سازی روی وردپرس از جهت دیگه ای هم بخوایم بهش نگاه کنیم بیشتر سایت های جهان البته نه همه تعداد قابل توجه ای از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده میکنند به دلایل مختلف پس پیشنهاد بنده وردپرس است
    اما سومین مورد اگر قصد طراحی قالب اختصاصی برای سایت خود دارید که باید خودتون طراحی کنید یا به یکی از طراحان سفارش دهید تا طرح مد نظرتون رو پیاده سازی کنه گه مرحله اول اون طرح psd قالب سپس تبدیل آن به html و css و سپس ادغام با توابع php وردپرس که مرحله آخرش زیاد وقت گیر نیست
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم
    با احترام
    دسته شما درد نکنه امیرجان بابت راهنمایی
    کاملا مفید و خوب
    سپاس

کلمات کلیدی این موضوع