برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1744 , پاسخ ها : 5
موضوع: مدلینگ نمای ساختمان

Smile مدلینگ نمای ساختمان

سلام می خواستم بپرسم چطور میتونم این نما رو مدل کنم قسمت فرورفتگی پنجره ها و قسمت همکف ساختمان
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

می خواستم بپرسم چطور میتونم این نما رو مدل کنم قسمت فرورفتگی پنجره ها و قسمت همکف ساختمان
    به سادگی.. باید مفاهیم اصولی و پایه ای در مدل سازی با 3dmax رو فرا بگیرید

aliranger آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11632
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    cinema4D هم واسه مدلسازی خوبه مدلسازی معماری رو برای اموزش امیدوارم در نظر داشته باشید استاد من از 3Dmax خوشم نمیاد میخوام تو cinema4D کار کنم

????? ???? ???? ? ??? ???? ????? ?????? ???? ???

سمیه2 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    21251
    سلام دوست عزیز
    کافیه ورتکسهای اطراف بنجره رو بیدا کنی بع به سمت داخل mov کنی.

با سلام.روش کار بسیار ساده است.اول دیوار را میسازی.2-با توجه به اندازی پنجره یک باکس ایجاد کنید.3-با استفاده از دستور Boolean باکس را از دیوار Cut کنید.4-دیوار را به Editable Poly تبدیل کنید.5-حالت Poly دکمه 4 کیبورد را انتخاب کرده و محیطی را که برای پنجره ایجاد کردید را انتخاب کنید و آن را به مقدار لازم Extrude کنید.6-دیوار را در حالت Vertex قرار دهید و با استفاده از دستور Cut ورتکس های گوشه های پنجره را به انتهای دیوار متصل کنید.اگر می خواهید تو رتگی کنار پنجره تا آخر نباشد بین خطوط ارتفاع دیوار ورتکسی با استفاده از دستور Connect قرار دهید.7-دیوار را در حالت ورتکس قرار داده و ورتکس های سمت پنجره را که در طرف بیرون قرار دارند را با استفاده از Target Weld به ورتکس های پنجره متصل نمایید.(دستور Boolean در گروه Compound Objects از مجموعه ابزار Geometry قرار دارد)

کلمات کلیدی این موضوع