برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 1761 , پاسخ ها : 4
موضوع: ارور amtlib.dll:_کمک_

saeednajafi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5886

Question ارور amtlib.dll:_کمک_

سلام
    وقتی فوتوشاپ رو باز میکنم میگه AMTLIB.DLL گم شده
    dll fixer هم تست کردم ولی کار نکرد
    ممنون میشم جواب بدین

reza57 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2817
    دوست خوبم بنده از این خطای دی ال ال گذاشته شده از دلیلش اطلاع ندارم ولی یه چیزی رو برای نصب نرم افزارها خدمتتون به عنوان یاد آوری عرض کنم که : کدک های ویندوز برای بعضی از نرم افزارها خیلی خیلی ضروریه مث net farmework. ها و quick time و... که در صورت عدم وجود این کدک ها بارها شده که برای بنده نیز در اجرای نرم افزار ها خطای دی ال ال و از این قبیل خطا ها اومده و با هر نرم افزار های رفع خطا نیز حل نشده و خیلی با این خطا برای حل کردنش تلاش کردم ولی متاسفانه نشده و نکته دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که بعضی از نرم افزارها هستن که باید بر روی ویندوز 64 بیتی و یا سون به بعد نصب بشن و اگه این نکته رعایت نشه بازم از این جور خطاها رو شاهد خواهیم بود
    اکثرا عدم رعایت یه همچین نکاتی باعث خطاهای عجیب و غریب میشه که با نرم افزارهای رفع خطایی مث
    dll fixer و غیره هم این خطاها رفع نمیشه
    امیدوارم که مفید باشه و هر چه زودتر مشکل شما دوست خوبم هم به زودی حل بشه

دوست عزیز از کدوم نسخه فتوشاپ استفاده میکنید؟؟

saeednajafi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5886
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza57 نمایش پست ها
    دوست خوبم بنده از این خطای دی ال ال گذاشته شده از دلیلش اطلاع ندارم ولی یه چیزی رو برای نصب نرم افزارها خدمتتون به عنوان یاد آوری عرض کنم که : کدک های ویندوز برای بعضی از نرم افزارها خیلی خیلی ضروریه مث net farmework. ها و quick time و... که در صورت عدم وجود این کدک ها بارها شده که برای بنده نیز در اجرای نرم افزار ها خطای دی ال ال و از این قبیل خطا ها اومده و با هر نرم افزار های رفع خطا نیز حل نشده و خیلی با این خطا برای حل کردنش تلاش کردم ولی متاسفانه نشده و نکته دیگه ای که به ذهنم میرسه اینه که بعضی از نرم افزارها هستن که باید بر روی ویندوز 64 بیتی و یا سون به بعد نصب بشن و اگه این نکته رعایت نشه بازم از این جور خطاها رو شاهد خواهیم بود
    اکثرا عدم رعایت یه همچین نکاتی باعث خطاهای عجیب و غریب میشه که با نرم افزارهای رفع خطایی مث
    dll fixer و غیره هم این خطاها رفع نمیشه
    امیدوارم که مفید باشه و هر چه زودتر مشکل شما دوست خوبم هم به زودی حل بشه
    ممنـــون
    مفید بود مشکلم حل شد

saeednajafi آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5886
    cs6

کلمات کلیدی این موضوع