برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

مشاهده : 1068 , پاسخ ها : 2
موضوع: درخواست آموزش بخشی از این پوستر

درخواست آموزش بخشی از این پوستر

سلام دوستان.
    بنده دارم این آموزش رو انجام می دم. http://yaghout.blog.ir/post/308#.VJhTdQD6g

حال در گام دوازدهم یعنی این بخش موندم:
    گام دوازدهم
    در آپشن Rectangle Tool Panel، Mask را انتخاب کنید. این یک بردار ماسک، اعمال شده به لایه با تصویر ایجاد می کند.

دوستان کسی می تونه به من کمک کنه! در انجام مراحل این آموزش!
    با تشکر

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    فکر کنم منظورش اینه که با کمک ابزار Pentool بر روی لایه با MASK شکل خودتون رو درست کنید
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    فکر کنم منظورش اینه که با کمک ابزار Pentool بر روی لایه با MASK شکل خودتون رو درست کنید
    خدا رو شکر درست شد این قسمتش به این شکل:
    در گام دهم گفته اول یک مستطیل رو رسم کنید.
    در گام یازدهم گفته اون رو روی تصویر قرار بدید. خب من مسطیل رو ایجاد کردم و اون رو بدون رنگ کردم و روی کار قرار دادم. ابزار Pentool رو انتخاب کردم و طبق شکل بالا گزینه ی mask فعال شد و اون رو زدم.

حالا این بخشش چی؟ من در کدوم قسمت این لایه ماسک ایجاد شده یک نقطه بگذارم تا بتونم این شکل را به این صورت بیرون بیارم:
    گام سیزدهم
    با استفاده از ابزار قلم Pen Tool یک نقطه تکیه گاهی جدید به ماسک اضافه کنید. یک منحنی با استفاده از ابزار Direct Selection Tool ایجاد کنید.

ببینید در این قسمت من ابزار pen استفاده کردم. ولی فقط خط راسته و منحنی نمی کشه! یعنی دچار قوس نمیشه!

????? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ?? ???? ?? ? ?????? ?? ??? ? ??? ?? ?? ?? ??? ...

کلمات کلیدی این موضوع