برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 2091 , پاسخ ها : 4
موضوع: اسلو کردن در نرم افزار پریمیر

اسلو کردن در نرم افزار پریمیر

با سلام!!
    خیلی ببخشید اگه سوالم تکراری هست!!
    تو آموزش اسلو کردن در نرم افزار پریمیر که آقا امید زحمتش رو کشیده بودند یه جایی هست که یک تیکه از فیلم رو که می خوان اسلو کنن رو جدا می کنن و وقتی این تیکه رو انتخاب می کنند این تیکه به صورت فوتیج جداگانه ( یعنی یک تیکه فیلم جدا ) ذخیره میشه! ممنون میشم اگه لطف کنین بگین که چه جوری این کار رو باید انجام داد؟؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

سلام دوست عزیز نمیدونم درست متوجه منظورتون شدم یا نه ولی برای جدا کردن لایه هایی که به هم لینک هستن باید این کارو کرد

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

مرسی از شما!!
    نه دوست عزیز مشکلم اینه که اون قسمت کوچیکی که از فیلم رو جدا کردیم( اگه رو عکسی که از رو آموزش گذاشتم دققت کنین یه قسمت رو از فیلم جدا کردیم اون قسمت کوچیک که سفید رنگ شده ) حالا اون قسمت رو چه جوری میشه به عنوان یک فوتیج ذخیره کرد!! کاری که تو آموزش انجام میده!!
    با عرض معذرت اگه فرصت کردین آموزش آقا امید رو ببینین شاید متوجه سوالم بشید!!
    http://www.mediafire.com/download/q4...Twixtor+Pr.mp4
    ویرایش توسط Reza 431 : 12-26-14 در ساعت 13:22

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza 431 نمایش پست ها
    مرسی از شما!!
    نه دوست عزیز مشکلم اینه که اون قسمت کوچیکی که از فیلم رو جدا کردیم( اگه رو عکسی که از رو آموزش گذاشتم دققت کنین یه قسمت رو از فیلم جدا کردیم اون قسمت کوچیک که سفید رنگ شده ) حالا اون قسمت رو چه جوری میشه به عنوان یک فوتیج ذخیره کرد!! کاری که تو آموزش انجام میده!!
    با عرض معذرت اگه فرصت کردین آموزش آقا امید رو ببینین شاید متوجه سوالم بشید!!
    http://www.mediafire.com/download/q4...Twixtor+Pr.mp4
    اگه میشه شماره آموزش آقا امید رو بگید چون این لینکی که دادید پاک شده
    ببینید یه راه داره
    شما اگه نخوایید بقیه پروژه رو دست بزنید روی همون تیکه راست کلیک کنید و گزینه Nest... رو بزنید بعد اون تیکه وارد یه sequence دیگه میشه بعد روی اون sequence جدید که ایجاد شده دابل کلیک میکنید تا باز بشه بعدشم خروجی میگیرید ...
    البته این nest واسه یه کار دیگه استفاده میشه ولی کارتون راه میوفته ....

یک دنیا ممنون!!
    آموزش دوم : (( طريقه كار با پلاگين twixtor در پريمير ))
    دوست عزیز حالا که حسابی زحمتتون دادم بذارین سوالم رو به صورت کلی مطرح کنم!!
    من وقتی مثلا یک موزیک ویدئو رو می خوام تدوین کنم وقتی تو پریمیر راف کات ها رو می زنم تو یک پلان ( یک تیکه از فیلم ) وقتی پلاگین twixtor رو اعمال می کنم بعد از زدن راف کات ها وقتی که می خوام پروژه رو وارد افتر کنم واسه ادامه ادیت قسمتی که اسلو کردم از حالت اسلو شده در میاد!! می خواستم ببینم راهی داره تا بشه در پریمیر اون تیکه فیلم رو جوری ذخیره کرد که وقتی پروژه وارد افتر میشه اسلو مونده باشه؟؟؟

کلمات کلیدی این موضوع