برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

مشاهده : 1424 , پاسخ ها : 5
موضوع: نمونه موزیک ویدیو من

Smile نمونه موزیک ویدیو من

سلام به همه دوستان گرامی وبسایت ویدیوافکت
    میخواستم راجع به موزیک ویدیویی که تازه ساختم نظر بدید.
    میدونید چرا موزیک ویدیو ساختم:چون این رفیقمون داره میره کلاس خوانندگی و نوازندگی و به من گفت میخوام آشناشم با روش ساخت موزیک ویدیو.
    به همین دلیل من هم برای کمک کردن به اون و اینکه ببینه فرایندش چجوره براش ی موزیک ویدیو ترتیب دادم تا فعلا آشنا بشه.
    این موزیک ویدیویی که برای شما گذاشتم همونی هست که با اون توش بازی کردیم.
    لطفا به غیر اینکه ویدیو رو میبینید حتما مشکلات ویدیو رو بگید.حتما.فقط موعدبانه انتقاد کنید.همتون استاد منید و من فقط میخوام از تجربه های شما استفاده کنم تا بتونم پیشرفت کنم.
    (یادتون باشه ویدیو از نظر جلوه ویژه بررسی نشه چون اصلا بحث جلوه ویژه توش بکار نرفته که بخواد مورد برسی قرار بگیره.مثلا بگید اگه چه تصاویر دیگه ای میگرفتم این موزیک ویدیو بهتر میشد.)
    یکی از موزیک تتلو رو استفاده کردیم که با آرمین 2afm خونده.
    باتشکر از همه ی استادان و کاربران سایت

http://www.aparat.com/v/rINvS

[آپارات فقط 5 کلمه آخری]rINvS[/آپارات فقط 5 کلمه آخری]

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    آفرین خیلی قشنگ بود
    موفق باشید :d
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

درود بر شما دوست عزیز ..
    راستش نمیخوام تعریف کنم ... چون میخوام توی کارتون پیشرفت کنید
    ایراد که خیلی داره ... یعنی زیاد شبیه موزیک ویدیو نیست
    خب گفتید از نظر جلوه های ویژه بررسی نشه ... یه مقداری لازمه ... و تعداد کات ها خیلی کمه طوری که بیننده خسته میشه
    تصویر برداریشم از روی اصول نبود اصلا
    تصحیح رنگ هم لازم داشت
    حرکت بازیگران هم خیلی مصنوعی بود ...
    و ...
    ببینید این میتونه یه تجربه باشه ولی نمیتونه یه موزیک ویدیو باشه!
    کاش میگفتید چقد تجربه کار ویدیو دارید و چند وقته دارید کار میکنید؟
    راستی دوربینتون چی بود؟
    در کل پیشنهاد میکنم بهترین موزیک ویدیو هارو ببینید و سعی کنید که ویدیو شما هم یک فرم منسجم داشته باشه
    و یه نکته دیگه اینه که نه داستانی داشت نه موضوعی نه تصاویره دیدنی ....

ببخشید نظرم کاملا انتقادیه ... امید وارم تلاش کنید و کارهای قوی تر از شما ببینیم
    موفق باشید ....

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز ..
    راستش نمیخوام تعریف کنم ... چون میخوام توی کارتون پیشرفت کنید
    ایراد که خیلی داره ... یعنی زیاد شبیه موزیک ویدیو نیست
    خب گفتید از نظر جلوه های ویژه بررسی نشه ... یه مقداری لازمه ... و تعداد کات ها خیلی کمه طوری که بیننده خسته میشه
    تصویر برداریشم از روی اصول نبود اصلا
    تصحیح رنگ هم لازم داشت
    حرکت بازیگران هم خیلی مصنوعی بود ...
    و ...
    ببینید این میتونه یه تجربه باشه ولی نمیتونه یه موزیک ویدیو باشه!
    کاش میگفتید چقد تجربه کار ویدیو دارید و چند وقته دارید کار میکنید؟
    راستی دوربینتون چی بود؟
    در کل پیشنهاد میکنم بهترین موزیک ویدیو هارو ببینید و سعی کنید که ویدیو شما هم یک فرم منسجم داشته باشه
    و یه نکته دیگه اینه که نه داستانی داشت نه موضوعی نه تصاویره دیدنی ....

ببخشید نظرم کاملا انتقادیه ... امید وارم تلاش کنید و کارهای قوی تر از شما ببینیم
    موفق باشید ....
    واقعا ممنون.انتقادهای بسیار به جایی کردید.حتما بهتون اطمینان میدم تو موزیک ویدیو های بعدی تا جایی که میتونم کارم رو ترمیم کنم.
    این اولین تجربه ی موزیک ویدیو هم من و هم دوستم بود.و بیشتر برای این بود که آشناشیم با ساخت موزیک ویدیو.چون اون قراره بره تو کار خوانندگی و اینها گفتم ما هم یک تجربه ای داشته باشیم.اینو بدونید من واقعا واقعا خوشحال میشم کسی انتقاد کنه کارم رو.چون وقتی کسی انتقاد میکنه یعنی اینکه کار من به بهترین شکل نیست پس باید بیشتر آموزش ببینم.بازهم تشکر هم از شما و هم از آقای هادی پور

مانی22 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7995
    کارتونو دیدم
    خوب باید تبریک بگم به خاطر اینکه با اعتماد به نفس میگید ایرادهارو بگین دوباره تبریک و افرین میگم به خاطر اینکه وقت گذاشتین و کار کردین خوب این کار هم خوب بود و هم ایراد داشت اول ایراد ها رو میگم خوب اول اینکه یکی از دوستان بازیگر اولاش تسلط نداشتند بعدش بهتر شد و اینکه چرا بازیگر یهو از کادر خارج میشه دوم اینکه تنوع انتخاب مکان کم بود مهم تر از همه ایده ای باید پشت موزیک ویدیو باشه که کارو جذاب کنه ببینید نمیگم فیلمو پر از افکت بدین اعتقادم اینکه که همیشه کار اگه قراره ساده کار بشه یا حرفه ای باید یه حرف واسه گفتن داشته باشه که در واقع اون درد و ناراحتی خواننده رو به تصویر بکشه دوست دارم الان مثبت ها رو بگم و ترجیحا از ایراد ها کمی فاصله بگیریم به هر حال هر کاری هم ایراد داره و هم نکات مثبت در کل واسه شروع و تمرینی کار خوب بود یه جاییش که خیلی خوشم اومد که از خواننده داشت میخوند و از درد و ناراحتی حرف میزد بی مقدمه رفتین سراغ شاخه های خشک افرین دوم اینکه کادر بندی رو فضای هد روم رو کم گرفتین این به معنا دار شدن کار اضافه کرد بازم افرین انتخاب یه صندلی تنها و جای خشک و بی روح هم فکر خوبی بود فقط یه چیزی اون قسمتی که دو بازیگر روی صندلی نشستن کاش از پشت فیلمبرداری میشد که به این معنی بشه اون بازیگر مثل یک قفس گرفتار زندگی بی روحش شده در کل افرین ایشالا کارهای بهتری ببینیم از شما

تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

نقل قول نوشته اصلی توسط مانی22 نمایش پست ها
    کارتونو دیدم
    خوب باید تبریک بگم به خاطر اینکه با اعتماد به نفس میگید ایرادهارو بگین دوباره تبریک و افرین میگم به خاطر اینکه وقت گذاشتین و کار کردین خوب این کار هم خوب بود و هم ایراد داشت اول ایراد ها رو میگم خوب اول اینکه یکی از دوستان بازیگر اولاش تسلط نداشتند بعدش بهتر شد و اینکه چرا بازیگر یهو از کادر خارج میشه دوم اینکه تنوع انتخاب مکان کم بود مهم تر از همه ایده ای باید پشت موزیک ویدیو باشه که کارو جذاب کنه ببینید نمیگم فیلمو پر از افکت بدین اعتقادم اینکه که همیشه کار اگه قراره ساده کار بشه یا حرفه ای باید یه حرف واسه گفتن داشته باشه که در واقع اون درد و ناراحتی خواننده رو به تصویر بکشه دوست دارم الان مثبت ها رو بگم و ترجیحا از ایراد ها کمی فاصله بگیریم به هر حال هر کاری هم ایراد داره و هم نکات مثبت در کل واسه شروع و تمرینی کار خوب بود یه جاییش که خیلی خوشم اومد که از خواننده داشت میخوند و از درد و ناراحتی حرف میزد بی مقدمه رفتین سراغ شاخه های خشک افرین دوم اینکه کادر بندی رو فضای هد روم رو کم گرفتین این به معنا دار شدن کار اضافه کرد بازم افرین انتخاب یه صندلی تنها و جای خشک و بی روح هم فکر خوبی بود فقط یه چیزی اون قسمتی که دو بازیگر روی صندلی نشستن کاش از پشت فیلمبرداری میشد که به این معنی بشه اون بازیگر مثل یک قفس گرفتار زندگی بی روحش شده در کل افرین ایشالا کارهای بهتری ببینیم از شما

باسلام و تشکر ویژه از شما.
    واقعا ممنون که کارم رو تا آخرش نگاه کردین و وقت گزاشتین، مشکلاتش رو بهم گفتین وهم اینکه نکته های مثبتش هم گفتید.
    و اینرو نشون دادید که خودتون واقعا در مورد فیلمبرداری و انیمیشن حرفه ای هستید و میتونید راحت چیزهایی که بلدید رو منتقل کنید.حتما از نکته هایی که اشاره کردید استفاده میکنم تا بتونم پیشرفت داشته باشم.ممنون

کلمات کلیدی این موضوع