برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

مشاهده : 2045 , پاسخ ها : 8
موضوع: ارور vitascene

Exclamation ارور vitascene

توی نرم افزار ادیوس با این ارور مواجه شدم؟؟؟؟؟؟!!!!!!! و نرم افزار ویتا دیگه کار نمیکنه
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

مانی22 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7995
    اتفاقا واسه من توی پریمر این جوری میشه ولی تو ادیوس حله فقط یه چیزی شما بعد از اتمام نصب باید کیجنشو اکتیو کنید بعد نرم افزار تدوینتو باز کنید و بعد برین سراغ پلاگینش به نظرم یک بار دیگه نصب کنید و مسیر نصبو در فایل پلاگین نرم افزار بزارین حالا که داره یادم میاد تو پریمر واسه متنم از این پلاگین کمک گرفتم حل شد ببیند به نظرم اون چیزهایی که گفتمو دوباره تکرار کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط مانی22 نمایش پست ها
    اتفاقا واسه من توی پریمر این جوری میشه ولی تو ادیوس حله فقط یه چیزی شما بعد از اتمام نصب باید کیجنشو اکتیو کنید بعد نرم افزار تدوینتو باز کنید و بعد برین سراغ پلاگینش به نظرم یک بار دیگه نصب کنید و مسیر نصبو در فایل پلاگین نرم افزار بزارین حالا که داره یادم میاد تو پریمر واسه متنم از این پلاگین کمک گرفتم حل شد ببیند به نظرم اون چیزهایی که گفتمو دوباره تکرار کنید
    حاجی ویتاسین رو پاک کردم دوباره نصب کردم، مسیرش رو هم رو تو فایل plugin نرم افزار ادیوس انتخاب کردم ولی باز هم همون ارور رو میده

abbaskarimi78 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    3615
    ببین دوست من اصلا نیاز به مسیر نیست که در هنگام نصب یک صفحه میاد براساس نرم افزارهای که شما دارید مثل ادیوس پریمایر افتر و غیره بعد برا هر برنامه ای بخای شما تیکش رو میزنی و خودش تو برنامه ادیوس میاد یا افتر یا پریمیر میاد احتمالا نرم افزار شما مشکل داره من یکی که خودم استفاده میکنم رو برات میگذارم شما نصب کن فقط بفرمایید ویندوزتون 64 بیتی هست یا 32 بیتی در خدمتیم
    ????? ?? ????? ???? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ????? ???? ????

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    ببین دوست من اصلا نیاز به مسیر نیست که در هنگام نصب یک صفحه میاد براساس نرم افزارهای که شما دارید مثل ادیوس پریمایر افتر و غیره بعد برا هر برنامه ای بخای شما تیکش رو میزنی و خودش تو برنامه ادیوس میاد یا افتر یا پریمیر میاد احتمالا نرم افزار شما مشکل داره من یکی که خودم استفاده میکنم رو برات میگذارم شما نصب کن فقط بفرمایید ویندوزتون 64 بیتی هست یا 32 بیتی در خدمتیم
    ویندوزم 64 بیتی سون هست. اینو بگم من قبلا خود ویتاسین 64 بیتی رو نصب کردم تو ادیوس اصلا هیچ چیزی به پلاگین هاش اضافه نشد بعد بهم گفتن ویتاسین 64 بیتی واسه پریمیر و افتر استفاده میشه واسه ادیوس باید ویتاسین32بیتی رو استفاده کنی که منم 32بیتی رو نصب کردم و ازش استفاده هم کردم ولی 2روز پیش این ارور اومد

Member Website

شماره کاربری
    3615
    خوب الان داره آپ میشه اگه ان صفحه که گفتم امد که امد این رو نصب کن و بدون که مشکلت حله اما اگه ان صفحه نیامد فکر نکنم دیگه درست بشه و احتمالا باید ادیوس رو دوباره نصب کنی تا چند دقیقه دیگه اپ میشه بردارش

کد:
    http://www.mediafire.com/download/jm0qp7gaz73g866/proDAD+VitaScene+2.0.227.rar
    ویرایش توسط abbaskarimi78 : 12-20-14 در ساعت 16:43

ممنون
    ببینم چی میشه دیگه
    امیدوارم حل بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط abbaskarimi78 نمایش پست ها
    خوب الان داره آپ میشه اگه ان صفحه که گفتم امد که امد این رو نصب کن و بدون که مشکلت حله اما اگه ان صفحه نیامد فکر نکنم دیگه درست بشه و احتمالا باید ادیوس رو دوباره نصب کنی تا چند دقیقه دیگه اپ میشه بردارش

کد:
    http://www.mediafire.com/download/jm0qp7gaz73g866/proDAD+VitaScene+2.0.227.rar
    داداش دمت گرم
    دانلودش کردم
    نرم افزاره داره کار میده
    امیدوارم دیگه به مشکل برنخوره

Member Website

شماره کاربری
    3615
    خواهش میکنم انشالله مشکلی نداره و کار میده