برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15

مشاهده : 2535 , پاسخ ها : 14
موضوع: درخواست آموزش ساخت یک تصویرگرافیکی در فتوشاپ

درخواست آموزش ساخت یک تصویرگرافیکی در فتوشاپ

سلام ببخشید من میخوام یه تصویری با چنین طرحی بسازم اما نمیدونم چطور باید بسازم که اون شئی که در زیر تصویر اصلی قرار داره رو به صورت یک فرش در بیارم که یک جسم روی اون قرار گرفته باشه
    اینم از دوتا تصویر که ذهنتون بیشتر به عقیده من راهنمایی بشه

http://upir.ir/aban93/99067.jpg

http://upir.ir/aban93/67889.jpg

ممنون میشم راهنمایی کنید...

amin heydari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10955
    سلام و درود

دوست عزیز شما میتونید با زدن Ctrl + T به راحتی این طرح اسلیمی رو به هر حالتی تغییر بدید بخوابونید یا اونو بچسپونید

نکته : توجه داشته باش که هنگام زدن Ctrl + T روی لایه اون اسلایم یا فرشت کلیک کرده باشی

خب بعد هم با نگه داشتن کلید Ctrl میتونی گوشه های تصویر رو به هر حالتی میخوای در بیاری

نقل قول نوشته اصلی توسط amin heydari نمایش پست ها
    سلام و درود

دوست عزیز شما میتونید با زدن Ctrl + T به راحتی این طرح اسلیمی رو به هر حالتی تغییر بدید بخوابونید یا اونو بچسپونید

نکته : توجه داشته باش که هنگام زدن Ctrl + T روی لایه اون اسلایم یا فرشت کلیک کرده باشی

خب بعد هم با نگه داشتن کلید Ctrl میتونی گوشه های تصویر رو به هر حالتی میخوای در بیاری
    سلام داداش من اینکار رو قبلا هم کردم اما اون چیزی نمیشه که میخوام و درنظر دارم

alibe آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14893
    سلام
    میتونی از براش اسلیمی یا طرح اسلیمی استفاده کنی وبعد طرح به حالت پرسپکتیو در بیاری

نقل قول نوشته اصلی توسط alibe نمایش پست ها
    سلام
    میتونی از براش اسلیمی یا طرح اسلیمی استفاده کنی وبعد طرح به حالت پرسپکتیو در بیاری

دوست عزیز میتونید چنین براش های رو اگه دارید یا میتونید توی کدوم سایت هست ادرس سایتش رو بدید بهم اخه من توی خیلی از سایتها گشتم اکثر براش و اکشن های فتوشاب رو در این زمینه دانلود کردم اما هیچ کدوم این طوری نبودن

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

alibe آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    14893
    نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    تشکر از شما

سلام ندا خانوم ممنون از تمامی فعالیت هاتون و زحمت های که میکشید اما ببخشید من دانلود کردم وقتی میخوام روشون کلیک کنم تا وارد فتوشاپ شون کنم پیغام میده و وارد فتوشاپ نمیشه
    این پیغام رو میده

http://upir.ir/aban93/0567.jpg

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط alimorteza نمایش پست ها
    سلام ندا خانوم ممنون از تمامی فعالیت هاتون و زحمت های که میکشید اما ببخشید من دانلود کردم وقتی میخوام روشون کلیک کنم تا وارد فتوشاپ شون کنم پیغام میده و وارد فتوشاپ نمیشه
    این پیغام رو میده

http://upir.ir/aban93/0567.jpg
    سلام خواهش میکنم
    اگر ایلوستریتور دارید با اون باز کنید بیشتر وکتورها برای ایلوستریتور هستن بعد میتونید وارد فتوشاپ کنید

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

سلام خواهش میکنم
    اگر ایلوستریتور دارید با اون باز کنید بیشتر وکتورها برای ایلوستریتور هستن بعد میتونید وارد فتوشاپ کنید
    سلام نه متاسفانه ندارم
    البته داشتم ولی اشتباهی پاک کردم جای یه پوشه دیگه

?? ?? ??? ? ??? ????? ??? ?? ?? ???? ???? ??????? ??? ???? ????? ????? ???? ??? ???? ?? ??? ??? ? ??? ???? ??? ??? ?? ???? ? ???? ? ???? ???? ??? ?? ??? ?? ?? ??? ???? ????? ??? ?? ??? ??? ??? ? ???? ?? ????? ?? ???? ? ????? ??? ???? ??? ?? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ???? ?? ???? ??? ?? ?? ??? ?????? ??? ???? ???? ???? ????? ?? ???

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع