برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

مشاهده : 3154 , پاسخ ها : 4
موضوع: درخواست کمک و راهنمایی اموزش تایپوگرافی

درخواست کمک و راهنمایی اموزش تایپوگرافی

یه دوستی گفتن اینا کار دسته و بعد تو نرم افزار اعمال میشه و سالها تجربه میخواد
    نظر شما چیه در مورد تایپوگرافی؟چه نرم افزارهایی برای کار حرفه ای استفاده میشه؟کسی اموزشی داره؟
    مثلا این موارد
    خیلی دوس دارم تایپوگرافی و همچنین لوگو حرفه ای یاد بگیرم ولی نمیدونم از چی و کجا شروع کنم.فتوشاپم خوبه

milad fakurian آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    15960
    دوست عزیز و هنر دوستم، تایپو گرافی و طراحی حروف از سختترین و قدیمی ترین موضوعات حوزه گرافیک بوده و هست...
    اگر به دنبال یادگیری مقطعی و با زمان کوتاه هستید آموزشهای خوب و جالبی در فضای مجازی وجود داره که بد نیست تهیه کنید اما اگر به دنبال یادگیری اصولی و تخصصی هستید قبل هر چیزی یاد گیری و تحقیق در مورد تایپ فِیس رو بهتون پشنهاد میکنم که در مورد ساختار تشکیل دهنده حروف یا فونت هستش بعد از فراگیری این هنر که کتاب استاد فرشید مثقالی به نام تایپوگرافی میتونه خیلی کمکتون کنه"
    و بعد از این مرحله مشاهده و مطاعه تصویری کارهای اساتید و هنرمندان بزرگ این عرصه رو پیشنهاد میکنم.
    www.behance.net هم آثار هنرمندان خارج از کشور رو میتونین مشاهده کنین..
    موفق، پاینده باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط milad fakurian نمایش پست ها
    دوست عزیز و هنر دوستم، تایپو گرافی و طراحی حروف از سختترین و قدیمی ترین موضوعات حوزه گرافیک بوده و هست...&nbsp;<br>اگر به دنبال یادگیری مقطعی و با زمان کوتاه هستید آموزشهای خوب و جالبی در فضای مجازی وجود داره که بد نیست تهیه کنید<br>اما اگر به دنبال یادگیری اصولی و تخصصی هستید قبل هر چیزی یاد گیری &nbsp;و تحقیق در مورد تایپ فِیس رو بهتون پشنهاد میکنم که در مورد ساختار تشکیل دهنده حروف یا فونت هستش بعد از فراگیری این هنر که کتاب استاد فرشید مثقالی به نام تایپوگرافی میتونه خیلی کمکتون کنه" &nbsp;و بعد از این مرحله مشاهده و مطاعه تصویری کارهای اساتید و هنرمندان بزرگ این عرصه رو پیشنهاد میکنم.<br>www.behance.net هم آثار هنرمندان خارج از کشور رو میتونین مشاهده کنین...&nbsp;<br><br>موفق، پاینده باشید.&nbsp;<br><br>
    ممنون میشه منابع نت یکی دو مورد رو معرفی کنید

دوست من قبل از هر چیزی باید نرم افزاری رو برای طراحی خوب بلد باشید مثل ایلاستریتور یا کرل دراو ...
    یعنی شما وقتی طرح اولیه خودتون رو که به هنر شما بستگی داره رو روی کاغذ پیاده میکنید بعدش فقط اجرای طرح توسط نرم افزار میمونه که با کمی آشنایی با نرم افزار هایی که گفتم میتونید این کارو انجام بدید
    تاکید میکنم مهمترین بخش اصل طرح هست
    و در نهایت برای افکتیو کردنه کار میتونید از فتوشاپ استفاده کنید