برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27

مشاهده : 4418 , پاسخ ها : 26
موضوع: شارپ نبودن تصویر

Unhappy شارپ نبودن تصویر

دوستان من با canon 60D تصویر برداری که میکنم شارپ نیست تصویر.
    lense:
    18-135mm
    50mm f1.4
    24-70mm f2.8

۲ لنز آخری هم از بهترین لنز های موجوده احساس میکنم تصویر هام مات هست،نسبت به موزیک ویدیو هایی که با dslr گرفته میشه

من خودم 60 d دارم تصویرم گرفتم با لنزایه ضعیفتر اما درسته
    حتی با دوربین 650d پایینترم تصویر دیدم اوکیه مشکلی نداره تازه من خیلی حساسم رو کیفیت
    اما این دوربین جز بهترین دوربیناس در dslr
    اگه کسی میگه این دوربین مناسب فیلمبرداری نست لطفا بیاد بگه منم راهنمایی کنه ممنون میشم

حتی با دوربین 650d پایینترم تصویر دیدم اوکیه مشکلی نداره تازه من خیلی حساسم رو کیفیت
    اگه کسی میگه این دوربین مناسب فیلمبرداری نست لطفا بیاد بگه منم راهنمایی کنه ممنون میشم

در ضمن دوست گرامی لطفا یک نمونه تصویر که گرفتی رو براامون بذار اینجا ببینیمش بهتر میتونیم قضاوت کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirabbas414 نمایش پست ها

در ضمن دوست گرامی لطفا یک نمونه تصویر که گرفتی رو براامون بذار اینجا ببینیمش بهتر میتونیم قضاوت کنیم
    دوست من شاید توقع من خیلی زیاد از تصویر،کیفیت دارم شارپ نیست تصاویرم

نمونه فیلمتو بزار ببینیم قضیه چیه؟
    ???? ???? ?? ?? ???? ?? ?????? ? ???? ????? ??? . *????? ????*

با سلام
    دوست عزیز شارپ بودن تصویرتون به کنتراستش ربطی داره ؟؟؟؟
    احساس میکنید که رنگ ها غلیظ نیستن یا اینکه تصویرتون از هم گسیختس و یه جورایی محکم نیست و ثبات نداره ؟
    این رو هم بدونید که شارپنز بالا باعث میشه که تصویر توی نور آفتاب تقریبا بسوزه .ش
    ما سعی کنید به صورتی تصویر بگیرید که خام به نظر بیاد و توی نرم افزارهای تصحیح رنگ به اون کنتراست و شارپنز و رنگ هایی که دوست دارید بدید ..

ولی با این حال خوشحال میشم که یک نمونه کوچیک از تصویر خودتون رو ببینم و نمونه ایی هم ار کیفیتی که دوست دارید دوربینتون داشته باشه ( سطح توقعتون )

دوربین 60دی ..واسه فیلمبرداری های حرفه ایی توصیه نمیشه و دلیلش هم های کراپ بودنشه ..بنظر من بهترین های کراپ که ارزون باشه میشه به 7 دی اشاره کرد که اگر لنز خوبی روش بسته بشه تصویری نزدیک به 5 دی مارک 2 میده ..

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    با سلام
    احساس میکنید که رنگ ها غلیظ نیستن یا اینکه تصویرتون از هم گسیختس و یه جورایی محکم نیست و ثبات نداره ؟
    این رو هم بدونید که شارپنز بالا باعث میشه که تصویر توی نور آفتاب تقریبا بسوزه .ش
    ما سعی کنید به صورتی تصویر بگیرید که خام به نظر بیاد و توی نرم افزارهای تصحیح رنگ به اون کنتراست و شارپنز و رنگ هایی که دوست دارید بدید ..

ولی با این حال خوشحال میشم که یک نمونه کوچیک از تصویر خودتون رو ببینم و نمونه ایی هم ار کیفیتی که دوست دارید دوربینتون داشته باشه ( سطح توقعتون )

دوربین 60دی ..واسه فیلمبرداری های حرفه ایی توصیه نمیشه و دلیلش هم های کراپ بودنشه ..بنظر من بهترین های کراپ که ارزون باشه میشه به 7 دی اشاره کرد که اگر لنز خوبی روش بسته بشه تصویری نزدیک به 5 دی مارک 2 میده ..
    وحید جان روی 7d چه لنزی بهتر جواب میده؟
    پک سینمایی سامگ یانگ جواب دهی خوبی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    با سلام

جون من جواب این سوالمو بدین . لنز خوب 50 1.4 خوبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط یاشار ابراهیمی نمایش پست ها
    وحید جان روی 7d چه لنزی بهتر جواب میده؟
    پک سینمایی سامگ یانگ جواب دهی خوبی داره؟
    من خودم به شخصه با این دوربین از لنز 50 فیکس و 70-200 استفاده کردم که خیلی راضی کنندس ... دوربینی هم که الان دارم نیکون هست و به جرات میتونم بگم که اسلو هایی باهاش میگیرم که در حد سونی اف اس 700 هست باور نمیکنید ..( برای اطلاعات بیشتر این دوربین رو توی نت سرچ کنید sony fs700 که ببینید چه اسلوهایی میشه باهاش گرفت .. )

7d مگه چند فریم میگیره؟
    یه نمونه بده ببینم

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع