برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27

مشاهده : 6961 , پاسخ ها : 26
موضوع: سوال درمورد ضبط بصورت اسلو موشن

Question سوال درمورد ضبط بصورت اسلو موشن

سلام دوستان،من قصد دارم یک ویدیو رو اسلوموشن کنم،تو اینترنت و این انجمن جستجو کردم ،یک آموزش افترافکت بود که بوسیله یک پلاگین توی افتر ویدیو رو اسلو میکرد،اما یکسری چیزها هستند که نمیشه بااین پلاگین اسلو کرد و واضح دید،مثلا من میخوام قطرات آب باران رو اسلو کنم ووقتی بااین پلاگین کارکردم،قطرات آب نشون داده نمیشد بصورت واضح!!
    من شنیدم برای اینکه بشه بصورت واضح اینکاررو بکنم ،باید در هنگام فیلمبرداری تصویر رو بصورت اسلوموشن ضبط کنم! اما من اطلاعاتی دراین مورد ندارم واصلا دوربین هایی مثل z7 امکان ضبط بصورت اسلوموشن رو دارند یا دوربین های حرفه ای تر این امکان رو دارند؟؟؟ دوستان لطفا در مورد چگونگی ضبط اسلوموشن بطورکامل توضیح بدید که سردرگمم!!

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    سلام دوست عزیز
    برا اسلو کردن دو راه کلی هست یا با دوربینی که قابلیت رکورد با فریم ریت بالا رو داره تصویر بگیری یا به وسیله پلاگین این کارو انجام بدی
    در مورد دوربین خدمتتون عرض کنم که معمولا دوربین های سونی این کارایی رو دارن اما کیفیت میاد پایین و دوربین هایی مثل z7 فریم ریتشون فکر کنم 60 باشه
    اگه کار حرفه ای بخوای باید دوربین مخصوص تهیه کنی
    در مورد پلاگین هم ی سری قوانین و محدودیت ها رو باید رعایت کنی تا به نتیجه برسی.مثلا باید موقع تصویر برداری سرعت شاترت بالا باشه و سوژه ای که میخوای اسلو کنی بک گراند یکنواخت داشته باشه
    ویرایش توسط shahin_hich : 11-16-14 در ساعت 13:46

سلام برادر،ممنون ازپاسخت ولی یکم کاملتر توضیح میدی؟
    من میخوام قطرات باران رو بصورت اسلوموشن داشته باشم،یعنی قطرات آب کاملا دیده بشن ! با پلاگین که نمیشه طبیعتا!! باید با دوربین ضبط کنم،خب حالا با چه فریم ریتی باید ضبط کنم؟؟ واینکه بافریم ریت بالا ضبط کنم،کلا آهسته میشه یا باید توی نرم افزار تدوین کار خاصی انجام بشه؟؟؟
    خواهشا بصورت تیوری ضبط بصورت اسلوموشن رو آموزش بدید.ممنون!!

سلام
    برای ضبط باید از دوربینهایی استفاده کنید که فریم ریت های بالای دارند و با سرعت بالا ضبط می کنند برای قطرات بارون فکر کنم به 100 فرم بر ثانیه نیاز داری که میتونی از sony fs700 یا پاناسونیک gh4 استفاده کنید که بعد توی افتر اسلو کنید.

shahin_hich آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3991
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad65 نمایش پست ها
    سلام برادر،ممنون ازپاسخت ولی یکم کاملتر توضیح میدی؟
    من میخوام قطرات باران رو بصورت اسلوموشن داشته باشم،یعنی قطرات آب کاملا دیده بشن ! با پلاگین که نمیشه طبیعتا!! باید با دوربین ضبط کنم،خب حالا با چه فریم ریتی باید ضبط کنم؟؟ واینکه بافریم ریت بالا ضبط کنم،کلا آهسته میشه یا باید توی نرم افزار تدوین کار خاصی انجام بشه؟؟؟
    خواهشا بصورت تیوری ضبط بصورت اسلوموشن رو آموزش بدید.ممنون!!

خواهش میکنم عزیز
    اگه قطرات اب یا بارونو میخواید اسلو کنید باید حتما از دوربین با فریم ریت بالا استفاده کنید اگه دسرسی دارید دوربین اجاره کنید
    در صورت امکان از دوربینی که دوستمون معرفی کردن (
    sony fs700
    )استفاده کنید چون تا 600فریم در ثانیه میتونن رکورد داشته باشن و این عالیه
    در مورد کار هل بعد رکورد هم دقیقا در مورد
    sony fs700 اطلاع ندارم ولی مثلا دوربین sony ax 2000فیلمو اسلو شده بهت میده ولی دوربین های dslr اینجوری نیستن و باید تو نرم افزار کار اسلو کردن رو انجام بدید.

مظاهر آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    2112
    الان بعضی گوشی ها مثل htc disaer816تصویر اسلو میگیره اگه میخای دوریبن حرفه ای نگیری ازگوشی موبایل استفاده کن و پلاگین ولی بخای حرفه ای باشه که دوستان گفتند.
    ????? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???.

ممنون بابت پاسخ ،ولی یک سوال : این دوربین sony fs 700 که گفتی، فقط با فریم ریت بالا ضبط میکنه یا امکان تغیر فریم وجود داره؟؟
    منظورم اینه که مثلا میشه با فریم های مختلف (30،60 و..) ضبط کرد؟؟(تنظیمات داره؟) یا بدون تنظیمی کلا روی فریم بالا ضبط میکنه فقط؟؟
    راستی این مدل دوربین،دوربین باکیفیتیه؟؟ به z7 میرسه؟؟؟ اگه میشه یک چندتا مدل دوربین باکیفیت حداقل مثل z7 و z5 معرفی کن که اونهارو اجاره کنم برای کار!!

ممنون بابت پاسخ ،ولی یک سوال : این دوربین sony fs 700 که گفتی، فقط با فریم ریت بالا ضبط میکنه یا امکان تغیر فریم وجود داره؟؟
    منظورم اینه که مثلا میشه با فریم های مختلف (30،60 و..) ضبط کرد؟؟(تنظیمات داره؟) یا بدون تنظیمی کلا روی فریم بالا ضبط میکنه فقط؟؟
    راستی این مدل دوربین،دوربین باکیفیتیه؟؟ به z7 میرسه؟؟؟ اگه میشه یک چندتا مدل دوربین باکیفیت حداقل مثل z7 و z5 معرفی کن که اونهارو اجاره کنم برای کار!!
    دوربین sony Fs700 به صورت نرمال 24... 25... 30... فریم بر ثانیه ضبط می کنه با کیفیت 4K...
    با شاهین عزیز جایی بودیم که یکی از متخصصین گفتند که با بالا بردن فریم ریت در این دوربین کیفیت پائین نمیاد... ولی من تحقیق کردم و دیدم که 120 رو با 2K تصویربرداری می کنه و 240 فریم رو با 1080 و 480 هم به نسبت پائین تره...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

خب شما چه دوربین هایی رو پیشنهاد میدین که بابالا بردن فریم ریتش ،کیفیت پایین نیاد؟!!

خب شما چه دوربین هایی رو پیشنهاد میدین که بابالا بردن فریم ریتش ،کیفیت پایین نیاد؟!!
    ببینید اکثر دوربینها این مشکل رو دارن... مسئله اینجاس که مثلاً از دوربین Red میشه چونین استفاده ای کرد... در ضمن مگه می خواید با چه کیفیتی پخش بشه که مثلاً 240 فریم جواب گو نیست... کیفیت 1080 بالاترین کیفیتیه که تلوزیون ایران می تونه پخش کنه...
    مسئله ی بعدی اینه که دوربینهای مخصوص فریم ریت بالا با کیفیت بالا تو ایران فوق العاده کم هستن... و از طرفی اگر هم دوربینش رو گیر بیارید مشل نور هم یکی از مشکلاته. چرا که با بالا بردن فریم ریت در روربین نور کمتری به سنسور می رسه و نیازه که نورپردازی قوی تر بشه... اگر دوی پشت صحنه ی این جور تصاویر دیده باشد حتی در فضای باز هم با فلات های بسیار قوی صحنه رو نورپردازی می کنن... و باز هم مسئله ی بعدی پیدا کردن تصویربرداریه که بتونه با این دوربین ها کار کنه...
    به نظر من همون دوربین FS700 بهترین دوربینه با این شرایط که البته کارکردن باهاش هم کاربلدی می خواد... و به جای این که روی این همه مسائل بخوایم زوم کنیم و هزینه بیایم به جای لنزهای بی کیفیم رو همین دوربین یه لنز درست و درمون ببندید و بهترین تصویر رو بگیرید...
    در ضمن دوربین FS700 به صورت آک و بدونه لنز در حدود 30 میلیونه...

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع