برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

مشاهده : 2821 , پاسخ ها : 13
موضوع: سوال درمورد یادگیری برنامه های گرافیکی

سوال درمورد یادگیری برنامه های گرافیکی

باسلام خدمت دوستان عزیز.
    رفیقم ازم سوالی پرسیدکه برای یادگیری برنامه های دوبعدی وسه بعدی ازصفرتاصدازچه برنامه ای باید شروع کرد؟؟؟البته بصورت اصولی
    یه سری مطالب بهش گفتم که ناقص بود.برای اینکه اطلاعات مفیدوکاملتری بدست بیارم درانجمن سایت بیان میکنم تا نظروپیشنهاداساتید عزیزروجویا بشم.باسپاس فراوان

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    دوست گرامي به نظر من اول بايد ببينن به چه نرم افزاري علاقه دارن در چه زمينه اي ميخوان دو بعدي يا سه بعدي بعد شروع به يادگيري بكنن علاقه خيلي مهمه دريادگيري به همراه پشتكار و تلاش خود فرد .ولي پايه همه نرم افزارها اول فتوشاپ هست بعد بقيه نرم افزارها .

?????? ???? ????? ??? ??? ?? ?? ??????? ?????? ????? ??????? ???

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    دوست گرامي به نظر من اول بايد ببينن به چه نرم افزاري علاقه دارن در چه زمينه اي ميخوان دو بعدي يا سه بعدي بعد شروع به يادگيري بكنن علاقه خيلي مهمه دريادگيري به همراه پشتكار و تلاش خود فرد .ولي پايه همه نرم افزارها اول فتوشاپ هست بعد بقيه نرم افزارها .
    ممنون ازشما. بیشتردرزمینه سه بعدی

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibarca نمایش پست ها
    ممنون ازشما. بیشتردرزمینه سه بعدی
    اگر براي معماري ميخوان وساخت دكوراسيون وطراحي نما ساختمان 3dmax خوبه اگر برا انيميشن سازي ميخوان مايا اگر براي ساخت تيزر وصحنه هاي موشن گرافيك ميخوانc4dخوبه ولي اول فتوشاپ روياد بگيرن بعد شروع كنن

ببینید وقتی حرف از برنامه های دو بعدی و سه بعدی میشه همه شروع می کنن به معرفیه برنامه های مختلف و می گن از این برنامه شروع کن... (ببخشید... این مطلب رو با ویرایش مجدد اضافه می کنم... منظورم حرف شما نیست ندا خانم... بعد از نوشتن مطلب توضیحات شما رو دیدم... شما درست میفرمائید شروع کار در محیط نرم افزاری فتوشاپ هستش)
    مثل این می مونه که کسی بگه من می خوام کتاب بنویسم... شما بگید چه کتابی بنویسم؟!؟!؟!...
    اول باید ببینیم اون فرد که می خواد کتاب بنویسه اصلاً سواد داره؟ در مورد موضوعی که بهش می گیم اطلاعاتی داره؟ ادبیات نگارش کتاب رو بلده؟
    نرم افزارهای گرافیکی زیر شاخه ای از هنر هستند... زیر شاخه ای از گرافیک... پس باید لااقل کمی در مورد گرافیک و تئوریه اون بدونیم... باید بدونیم ترکیب بندی چیه... همه چیز توی دنیای اطراف ما دارای ترکیب بندی، وزن، تعادل و... هستند... اصول اینها رو باید بدونه... در نهایت وقتی پایه ی اولیه ی گرافیک رو دونست که البته مطالب سنگینی هم نیست و می تونه با کتوب درسی هنرهای تجسمی و طراحی 1 و 2 هنرستان هم فراهم بشه حالا می تونه بسته به اون کاری که می خواد انجام بده نرم افزاری رو انتخاب کنه...
    ویرایش توسط mohammad_anvaran : 11-15-14 در ساعت 16:40

????? ?? ??? ?????? ???? ???

???? ?? ?????? ???.... ??? ???? ????? ??? ???? ???? ? ????? ????? ??
    ??? ?? ??? ?? ?? ??? ??????... ?? ?? ????? ? ????? ???
    ??? ??? ???? ??? ?? ????... ?? ????? ???? ??? ?? ??? ?????
    ?? ???? ??? ????? ???

????? ??????... ????? ??????????? ??????? ? ???????

نقل قول نوشته اصلی توسط neda * نمایش پست ها
    اگر براي معماري ميخوان وساخت دكوراسيون وطراحي نما ساختمان 3dmax خوبه اگر برا انيميشن سازي ميخوان مايا اگر براي ساخت تيزر وصحنه هاي موشن گرافيك ميخوانc4dخوبه ولي اول فتوشاپ روياد بگيرن بعد شروع كنن
    برای ساخت تیزرتبلیغاتی وموشن گرافیک وپروژه های مجالس میخواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    ببینید وقتی حرف از برنامه های دو بعدی و سه بعدی میشه همه شروع می کنن به معرفیه برنامه های مختلف و می گن از این برنامه شروع کن... (ببخشید... این مطلب رو با ویرایش مجدد اضافه می کنم... منظورم حرف شما نیست ندا خانم... بعد از نوشتن مطلب توضیحات شما رو دیدم... شما درست میفرمائید شروع کار در محیط نرم افزاری فتوشاپ هستش)
    مثل این می مونه که کسی بگه من می خوام کتاب بنویسم... شما بگید چه کتابی بنویسم؟!؟!؟!...
    اول باید ببینیم اون فرد که می خواد کتاب بنویسه اصلاً سواد داره؟ در مورد موضوعی که بهش می گیم اطلاعاتی داره؟ ادبیات نگارش کتاب رو بلده؟
    نرم افزارهای گرافیکی زیر شاخه ای از هنر هستند... زیر شاخه ای از گرافیک... پس باید لااقل کمی در مورد گرافیک و تئوریه اون بدونیم... باید بدونیم ترکیب بندی چیه... همه چیز توی دنیای اطراف ما دارای ترکیب بندی، وزن، تعادل و... هستند... اصول اینها رو باید بدونه... در نهایت وقتی پایه ی اولیه ی گرافیک رو دونست که البته مطالب سنگینی هم نیست و می تونه با کتوب درسی هنرهای تجسمی و طراحی 1 و 2 هنرستان هم فراهم بشه حالا می تونه بسته به اون کاری که می خواد انجام بده نرم افزاری رو انتخاب کنه...
    درودبرشما اقا محمد.به نکات خوبی اشاره کردین.بیشتر برای کارای تبلیغاتی وپروژه های مجالس میخواد

neda * آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    7327
    برای ساخت تیزرتبلیغاتی وموشن گرافیک وپروژه های مجالس میخواد.

c4d و افترافكت رو ياد بگيرن عاليه

درودبرشما اقا محمد.به نکات خوبی اشاره کردین.بیشتر برای کارای تبلیغاتی وپروژه های مجالس میخواد

ظرفیت صندوق پیام هاتون به اتمام رسیده
    برای گزارش هم اشکالی نداره عزیز پیش میاد

اول از همه باید حداقل مبادی سواد بصری رو بدونیم بعد شروع کنیم به کار با نرم افزار ها ... و اینکه نمیشه ما گرافیک را کامل نشناسیم بعد کار موشن گرافیک انجام بدیم ...
    آقای انوران عزیز راجب این مسئله کامل توضیح دادن
    برای تبلیغات هم ندا خانوم گفتند برای میکس هم از ادیوس و پریمیر استفاده میشه که اگه سیستمه خوبی دارید من پریمیر رو پیشنهاد میکنم
    و به طور کلی تا وقتی با فتوشاپ کار نکردید سراغ بقیه نرم افزار های گرافیکی نرید چون فتوشاپ اساسی ترین نرم افزار در زمینه گرافیک رایانه ای هست (البته به نظر من)

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa Eradi نمایش پست ها
    ظرفیت صندوق پیام هاتون به اتمام رسیده
    برای گزارش هم اشکالی نداره عزیز پیش میاد

اول از همه باید حداقل مبادی سواد بصری رو بدونیم بعد شروع کنیم به کار با نرم افزار ها ... و اینکه نمیشه ما گرافیک را کامل نشناسیم بعد کار موشن گرافیک انجام بدیم ...
    آقای انوران عزیز راجب این مسئله کامل توضیح دادن
    برای تبلیغات هم ندا خانوم گفتند برای میکس هم از ادیوس و پریمیر استفاده میشه که اگه سیستمه خوبی دارید من پریمیر رو پیشنهاد میکنم
    و به طور کلی تا وقتی با فتوشاپ کار نکردید سراغ بقیه نرم افزار های گرافیکی نرید چون فتوشاپ اساسی ترین نرم افزار در زمینه گرافیک رایانه ای هست (البته به نظر من)

موفق باشی
    متشکرم.اول از همه باید حداقل مبادی سواد بصری رو بدونیم بعد شروع کنیم..منظور شما همون طئوری هست؟؟وچه کتابهایی لازمه؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع